сучасні тенденції в оформленні дизайну квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

сучасні тенденції в оформленні дизайну квартири


Останні роки у світі дизайну сучасних квартир ясно простежується тенденція чітких строгих ліній та форм, яскрава палітра кольорів, нестандартний підхід до вибору меблів. Поєднання класики та модерну, суворі правильні форми зі звичних натуральних матеріалів набувають виразності та легкості завдяки своєму колірному рішенню. Це, мабуть, одна з головних і яскраво виражених тенденцій – прагнення свободи, бажання полегшити простір, зробити його візуально просторішим за рахунок застосування відкритих форм, гри світлом, багатобарвності простору. Поєднання непоєднуваного – такі сучасні реалії в оформленні. Найбільш популярними є кілька основних тенденцій, що займають передові позиції в оформленні інтер’єру.

Мінімалізм

Мінімалізм цей стиль найбільш затребуваний серед молодих, активних, багато працюючих і подорожуючих людей.

Мінімалізм квартиру студія

Відсутність зайвого, яскраво виражена функціональність, використання обґрунтованих предметів меблів і застосування простих форм в елементах обробки. Використовуються натуральні матеріали з мінімальною обробкою. Грубі натуральні тканини для декорування простору прийнятні для оббивки меблів, виготовлення штор, білого, сірого кольору. Багато джерел розсіяного світла.

Меблі з натуральних порід дерева природного кольору, немає зайвих предметів, багато відкритих дерев’яних полиць та мінімум предметів декору. Пофарбовані стіни поєднуються за кольором зі стелею, дерев’яна підлога. паркетних дощок. Елементи легкої недбалості в оформленні додадуть відчуття затишку.

Екостиль

Екостиль в інтер’єрі затребуваний у великих містах, де напружений ритм життя спровокував потребу створення у себе в будинку атмосфери чистоти та гармонії з природою. Потреба відчути себе у безпеці, захищеним та спокійним рухає тими, хто обирає такий стиль для оформлення своїх квартир.

Екостиль

Основні принципи екостилю досягаються за рахунок застосування оздоблювальних матеріалів природних кольорів, натуральних матеріалів. Не використовуються зайві предмети декорування простору. Упор на натуральне дерево, оздоблювальні тканини натуральної фактури та забарвлення. Меблі з натуральних та безпечних матеріалів, оздоблення з використанням натурального каменю. Обов’язкове озеленення простору. Головна ідея цього стилю – збереження природи та довкілля для майбутніх поколінь.

Цей стиль популярний серед успішних сучасних підприємців, що динамічно розвиваються у своїй справі та стурбовані повноцінним розвитком своїх спадкоємців.

Фьюжн

Інтер’єр у стилі Фьюжн притаманний романтичним, багато подорожуючим, творчим особистостям. Змішання стилів – так можна охарактеризувати такий напрямок.

Фьюжен

Свіжість відчуттів, розвиток, експеримент, різноманітність та еклектика – основні риси, що наповнюють простір у стилі фьюжн. Для оформлення простору в такому стилі потрібно мати неабияке почуття стилю, смаку, добре розбиратися в правилах організації простору житлового приміщення. Сміливість та почуття міри мають супроводжувати тих, хто задумав організувати своє житло у такому стилі. Для реалізації стилю ф’южн підійде більше житловий будинок з простором, що вимагає чіткої, нестандартної організації. Колірна гама тут є яскрава, соковита, але без контрасту. Консервативні меблі можна доповнити елементами із мотивами фольклору.

Поєднання сучасної цифрової техніки з класичними витворами мистецтва додадуть особливого шику вашому житлу. Відпустіть свої фантазії, озброїтеся почуттям міри та спостерігайте за результатом. Захоплення, ось що на вас чекає!

Лофт

Лофт стиль, що прийшов до нас із Нью-Йорка. Буквально loft – стиль оформлення верхніх, мансардних приміщень. Сьогодні він модний та актуальний.

Лофт фото

Затребуваність його пояснюється зростаючою ціною землі та нерухомість у центральній частині великих сучасних міст. Стиль лофт застосовують при переобладнанні раніше нежитлових просторів горищ, мансард, виробничих приміщень. Найбільш відомий у розвитку цього стилю архітектор та дизайнер Енді Уорхолл. Цей стиль скоріше елітний, для тих, хто віддає перевагу хмарочосам, величезним скляним вікнам, стінам-вікнам характерні для таких приміщень, відчуття перебування над простором охоплює в квартирі з таким інтер’єром.

Для дизайну в такому стилі підходять приміщення з дуже великою площею від кількох сотень кв.м. до кількох тисяч кв. Це не може бути стандартний дизайн або стандартне приміщення, величезне вітальня з єдиним диваном у центрі – такі риси цього стилю. Багато простору та повітря, зіставлення старого та нового – такі характерні особливості. Затребуваний у молодих творчих людей, які віддають перевагу урбаністичному стилю життя.

Колірна гама 2014

Серед дизайнерів, які займаються роботою в модних та затребуваних напрямках, вважається, що основна гамма кольорів цього року – синій, фіолетовий, салатовий кольори та різноманітні відтінки.

«Зелений» настрій прийнятний для оздоблення віталень, кухонь, оббивки м’яких меблів. Це зазвичай соковиті, яскраві, насичені відтінки. Добре вони виглядають для інтер’єру ванних кімнат, створюючи гармонію відчуттів, легкість, радісний настрій.

Зелений 2014

Синій відтінок характерний своїм спокійним, надзвичайно елегантним ефектом. Вітальня у синіх тонах підкреслить вишуканість та смак господаря. Добре доповнить інтер’єр у світлих тонах синій диван. Кухня у відтінках синього кольору створить відчуття свіжості, зробить простір більш просторим та наповнить романтичними почуттями.

Блакитний 2014

Лілова обробка — дуже ефектна, яскрава і досить смілива. Підійде молодій імпульсивній, екстравагантній господині, яка прагне бути успішною у всіх сферах життя. Добре гармонує з блідими відтінками, дає можливість нестандартних комбінацій та колірних рішень. Вписується в модні напрямки багатьох стилів, що потрібні, в оформленні інтер’єру приміщення.

Ліловий 2014

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *