9 ідей використання м'якого помаранчевого кольору в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

9 ідей використання м’якого помаранчевого кольору в інтер’єрі


Помаранчевий колір є одним з найскладніших у роботі з інтер’єрами, справа в тому, що він не лише яскравий, але й особливо насичений, тому незмінно відволікає всю увагу. Тим, хто любить помаранчевий і прагне застосувати його в декорі будинку, важливо ретельно продумати решту кольорів. Однак якщо ви досі у пошуках більш практичної ідеї, то зверніть увагу на м’який, трохи приглушений відтінок оранжевого, який іноді називають гарбузовим кольором. Такий тон набагато простіше комбінувати і ось лише дев’ять стильних ідей щодо його використання в обробці та декорі.

Гарбузова стіна

1. Акцентна стіна

Використовуйте м’який помаранчевий для фарбування однієї або двох стін, так вони стануть справжнісіньким акцентом, який не тільки дасть загальний настрій колірній палітрі кімнати, але й додасть світла та теплоти.

Pumpkin Patch SH-250 Behr
Фартух кухні

2. Фартух для кухні

У той час як гамма нейтральних відтінків просто ідеальна для тих предметів інтер’єру, які ми не хочемо міняти роками (підлога, стіни, меблі), яскраві кольори ніби створені для того, щоб використовувати їх за настроєм, так часто, як хочеться. Розставте модні акценти на кухні за допомогою помаранчевого або вашого улюбленого насиченого відтінку.

Колір Pumpkin SH-204-6 Valspar
Декор стін

3. Декор стін

Якщо фарбувати в помаранчевий цілу стіну ви поки що не готові, використовуйте його в дещо менших обсягах, наприклад, для дитячої кімнати відмінно підійде декорування світлих стінок смужкою теплого кольору. Ви можете продовжити тему геометричних форм і на інших ділянках, а можете залишити помаранчевий акцент єдиним в інтер’єрі.

Image06.jpg
Image07.jpg

4. Меблі

Теплий помаранчевий колір чудово розкривається на тлі нейтральної палітри, тому якщо основна композиція вашого інтер’єру вже виконана у спокійних відтінках, розгляньте варіант покупки меблів із помаранчевою оббивкою. Такий прийом хороший тим, що меблі за бажанням досить легко поміняти.

Image08.jpg

5. Помаранчевий як елемент освітлення

Один із найцікавіших способів застосування помаранчевого кольору, який люблять дизайнери, можна описати формулою «світло плюс колір». Будь-яка лампа або світильник, внутрішня частина якого пофарбована в теплий помаранчевий відтінок, даватиме кімнаті м’якше, затишніше світло.

Image09.jpg

6. Оздоблення всередині стелажів

Навіть найсуворіший інтер’єр стане взірцем смаку та стилю, якщо додати до нього краплю гумору та креативу. Фарбування внутрішніх поверхонь стелажів у будь-який насичений колір надає всій кімнаті нового, більш сучасного звучання.

Image10.jpg
Image11.jpg

7. Декорування недекоративними елементами

Іноді для того, щоб істотно змінити настрій інтер’єру, зовсім не обов’язково купувати декоративні предмети, адже колірні акценти можна розставити навіть за допомогою найпростіших побутових речей.

Image12.jpg

8. Зовнішнє оздоблення будинку

Насичений помаранчевий колір ніби створений для оздоблення зовнішніх стін, адже холодний клімат із малою кількістю сонячних днів, на жаль, характерний для багатьох регіонів нашої країни. Теплі нотки помаранчевого прикрасять осінні посиденьки на терасі чи веранді вашого будинку.

Image13.jpg
Image14.jpg

9. Вхідні двері

Не важливо, чи живете ви у своєму будинку або в квартирі, ви можете сміливо використовувати помаранчевий для декорування вхідних дверей, адже так приємно, коли вас і ваших гостей зустрічає один із найпривітніших і найтепліших відтінків.

Image15.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.