9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер’єрі


9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Кераміка в біло-синіх тонах була і залишається одним із найпопулярніших декоративних елементів у всьому світі. Це не дивно, адже витончений фарфор чудово поєднується не лише з традиційними стилями інтер’єруСьогодні його сміливо можна компонувати із сучасними елементами, створюючи незвичайні та яскраві образи навіть у стилі мінімалізм. Не важливо, збираєте ви сімейну колекцію або просто придбали вишуканий сервіз, існує безліч варіантів стильних і гармонійних поєднань для будь-якого простору.

Невагомий столик зі скла в інтер'єрі

Сміливо поєднуйте предмети із різних епох! Погляньте, який цікавий ефект створює близьке сусідство старих, вишуканих вазонів, виконаних у синьо-білій гамі та сучасного, майже невагомого столика зі скла. Композицію вдало доповнили плетені кошики, які розмістилися під столиком, м’який природний відтінок та груба фактура чудово гармонують з іншими предметами інтер’єру.

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Не бійтеся активно використовувати вашу кераміку. Варто відмовитися від звички використовувати предмети декору інтер’єру виключно за прямим призначенням, адже це трапляється нечасто, ми зазвичай дістаємо з полиць сервіз тільки для гостей. Натомість знайдіть йому нове застосування, наприклад, у витонченому соуснику можна зберігати серветки або свічки, а цукорницю використовувати для невеликих печінок або цукерок.

Погляньте, наскільки витончено і органічно виглядає у цій кухні невеликий декоративний табурет, місце якому раніше було у саду. Він чудово доповнив колірну гаму декоративних елементів кухні, а його практична сторона не потребує коментарів, адже подібний предмет завжди потрібний на кухні.

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Великі графини з кераміки можна використовувати не тільки для зберігання сипких продуктів, але і як вазу. Приберіть на якийсь час кришку і поставте в подібну посудину кілька гілок з молодим зеленим листям, поєднання синьо-білої колірної гами з насиченим зеленим відтінком виглядає дуже гармонійно, свіжо і точно стане ключовою декоративною деталлю будь-якого інтер’єру.

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Якщо у вас вдома є декоративний камін, прикрасьте його нішу кількома вазами із біло-блакитної кераміки. Підберіть вазони різного розміру, покладаючись на свій смак, такий прийом надасть незвичайного звучання. інтер’єру вітальні, вази виглядають набагато цікавіше та свіжіше, ніж свічки або горщики з квітами. Якщо прикріпити на задню поверхню стінки каміна дзеркало, композиція виглядатиме ще ефектніше.

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Пара однакових вазонів із синьо-білої кераміки – просто втілення елегантності та витонченого шику. Помістіть їх на широке підвіконня на кухні або ванній кімнаті і цей акцент повністю змінить імідж приміщення. Подібний прийом особливо актуальний у орендованому житлі, коли ви не можете робити серйозних змін в інтер’єрі, але хочете значно його покращити.

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Напевно, ви стикалися з однією дуже поширеною проблемою: не зрозуміло, чим заповнити простір над кухонними шафками, прямо під стелею. Ось вам блискуча ідея: використовуйте цю зону для міні-виставки своїх улюблених предметів із кераміки, відмінно, якщо вони всі будуть виконані у синьо-білій гамі. Так, прибирання тепер стане важчим, але інтер’єр кухні загалом значно виграє.

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Окрема підставка, своєрідний «п’єдестал» для вашої улюбленої вази – рішення, яке найчастіше використовують у просторих кімнатах або холах. Насправді ж цей прийом чудово працює навіть у невеликих просторах, подібна конструкція надає якусь родзинку та своєрідність інтер’єру.

9 ідей використання синьо-білої кераміки в інтер'єрі

Ніщо не приверне більше уваги до певної зони, ніж розкішна ваза неймовірно великих розмірів. У такий предмет декору, мабуть, варто одного разу вкластися, він сам по собі може стати центральною деталлю кімнати, а може вдало доповнити групу дрібніших ваз у тій же колірній гамі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.