100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну


Зміст:

  1. Особливості приміщення
  2. Основні принципи створення інтер’єру
  3. Кутова стінка у вітальню
  4. Кутовий диван в інтер’єрі вітальні
  5. Вибираємо шафу для кутової вітальні
  6. Кутова вітрина в інтер’єрі вітальні

Як показує практика, облаштування дизайну кутової вітальні – це досить складний процес, адже для створення гармонії та комфорту в такому помешканні доведеться трохи попрацювати. При цьому рішення оформити саме кутову вітальню, як правило, зумовлене не лише бажанням господарів квартири. В основі такої ідеї може стояти необхідність візуального збільшення простору, потреба в корекції форми або виправлення пропорцій приміщення. Далі ми пропонуємо розглянути деякі з варіантів створення інтер’єру у кутовій вітальні більш детально.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Кутова вітальня: особливості приміщення

Насамперед, але що ми хотіли б звернути увагу на початку нашої бесіди – це саме поняття «кутова» вітальня. Всі ми знаємо, що функціональне призначення таких приміщень досить широко. Тут ми приймаємо гостей, проводимо час із сім’єю за приємним спілкуванням або переглядом телевізора, читаємо та розслабляємось після важкого трудового дня.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

У більшості прикладів меблі та інші предмети інтер’єру розставляють по кімнаті рівномірно, а акценти, без яких не обходиться майже жодне дизайнерське рішення, завжди виглядають врівноважено.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Щодо створення дизайну у кутовій вітальні, то тут прийнято акцентувати увагу на одному з кутів. Вся увага в кутовій вітальні має бути прикута лише до однієї її частини. Всім решті складових відведена роль гармонійного доповнення.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Основні принципи створення інтер’єру у кутовій вітальні

Для того, щоб подібне інтер’єрне рішення не виглядало, як спроба щось замаскувати, а наповнювало кімнату якоюсь «родзинкою» слід дотримуватися деяких правил, які можна віднести до базових рекомендацій. Всі завдання, що виникають у процесі створення інтер’єру, дуже схожі за структурою, а ключові принципи, якими рекомендують керуватися фахівці, ґрунтуються на наявності акцентного кута у вітальні та створення асиметричної композиції.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

При створенні інтер’єру у кутовій вітальні «активний» кут має бути лише один. Два акценти в одному приміщенні не тільки призведуть до порушення концепції, але й візуально можуть спотворити форму кімнати. Якщо ж мова йде про вітальні зі складною конструкцією, то в цьому випадку, за наявності єдиного дизайнерського задуму, можна порушувати будь-які правила.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Не менш важливим фактором вважається мобільність предметів меблювання, а саме використання всіляких конструкцій, які можуть за необхідності змінювати свій зовнішній вигляд, конфігурацію та місце становища, що дозволить уникнути відчуття набридання та монотонності. Віддаючи перевагу такому реченню, ви будь-якої миті можете внести зміни в інтер’єр, не порушуючи при цьому основної композиції.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Особливу увагу ми пропонуємо приділити використанню в оформленні інтер’єру вітальні всіляких кутових меблів, які справили справжній фурор у сфері дизайну.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Кутова стінка у вітальню

Головною особливістю кутових стін є економія місця в приміщенні з будь-якою площею, а сам набір меблів є комплексом з містких шаф і полиць, з обов’язковою наявністю місця під телевізор, іншої техніки та інших аксесуарів. Подібні конструкції хоч і не відрізняються великими розмірами, як правило, вміщують велику кількість речей і відрізняються багатофункціональністю. У квартирах з невеликою площею таке рішення унеможливить використання габаритних меблів для облаштування кімнати.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Що стосується просторих віталень, то в цьому випадку, установка кутової стінки допоможе уникнути придбання та розстановки по периметру непотрібних предметів меблів, що спричинить захаращеність і надмірне захаращення простору. Крім того, різноманітність стилів сучасних меблів дозволить створити у вітальні щось незвичайне, цікаве та стильне.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Кутовий диван в інтер’єрі вітальні

Безперечним акцентом в оформленні будь-якої вітальні є комплект м’яких меблів або диван, і в нашому випадку ми розглянемо особливості установки саме кутової конструкції. На перший погляд, здається, що «Г»- подібні м’які меблі, з чіткими прямими формами повинні займати почесне місце в одному з кутів. І це, безперечно, один із прийнятних та актуальних варіантів, що використовується в процесі облаштування вітальні. Однак дизайнери стверджують, що подібна конструкція досить добре виглядає і в середині кімнати. Особливо якщо йдеться про моделі, в яких кут може змінювати своє положення, не порушуючи простір та загальну стилістику приміщення.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Вибираємо шафу для кутової вітальні

Через те, що кути не завжди беруть участь в облаштуванні інтер’єру, часто господарі приміщення вітальні стикаються з відчуттям тісноти. Вільний простір, що утворюється в кімнаті в таких прикладах, здатний їх «з’їдати». Тому дизайнери рекомендують усувати подібні нюанси розташуванням в одному з кутів вітальні компактної та місткої шафи. Це може бути модель із дзеркалами, шафа з класичним варіантом відкриття дверей або шафа-купе, виготовлена ​​за індивідуальними розмірами.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Не менш оригінальним і поширеним рішенням вважається шафа, що нагадує на вигляд гардеробну, призначену для зберігання різних категорій речей і побутового приладдя. Трикутна форма виробу створює збільшену глибину так званої вбиральні. Двері в таких містких шафах можуть бути стандартними або закругленими.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Кутова вітрина в інтер’єрі вітальні

Ще одним привабливим і досить популярним варіантом для облаштування вітальні можна назвати такий вид меблів як вітрина або шафа-вітрина. Така модель обов’язково припаде до смаку господиням, адже купуючи таку конструкцію, з одного боку, у вас з’являється можливість одночасно зберігати та демонструвати гостям гарний посуд, статуетки та інші «приємні дрібнички». При бажанні в такій шафі можна відразу поєднувати кілька категорій предметів, наприклад, бар, кришталевий посуд, книги, вироби або цінні подарунки. Що стосується форми та виду вітрини, то в кутовій вітальні привабливо виглядатимуть не тільки трикутні вітрини. Прямокутні, квадратні або трапецієподібні вироби з характерними закругленнями або без них чудово впишуться у багато стилів інтер’єру.

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Як ми вже казали, запорукою успіху в облаштуванні кутової вітальні є виділення одного з кутів кімнати виразним акцентом, як можна використовувати симпатичну стінку, комплект м’яких меблів, шафа та інші предмети. Залишається лише продумати всі деталі та визначитися із загальною стилістикою. Бажаємо успіху!

100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну 100 фото-новинок, найкращі ідеї дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *