7 правил дизайну, які варто забути
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

7 правил дизайну, які варто забути


Ви досі думаєте, що плитка підходить тільки для обробки стін на кухні та ванній кімнаті? Чи картини потрібно вішати на рівні очей? Поспішаємо розвінчати усі стереотипи! Те, що здається звичним і усталеним, в інтер’єрному дизайні вже давно переглянуто, адже правила створені для того, щоб їх порушувати, чи не так? Дизайн – це гра, а значить, рано чи пізно будь-які правила мають бути зруйновані заради нової стилістики, свіжих поглядів та пошуків справжньої краси.

Приглушені кольори в інтер'єрі

Правило 1: Для декору невеликих приміщень доречні лише приглушені кольори.

Чому про нього варто забути:

Насправді колір – це далеко не все, це лише мала частина інтер’єру, саме тому не варто віддавати палітрі таку серйозну роль. Зрештою, не буде ніякого користі, якщо ви любите яскраві кольори, але, дотримуючись правила, використовуватимете для кімнати нейтральні, спокійні відтінки. Навряд чи така кімната вас радуватиме. Якщо ви потребуєте насичених фарб, використовуйте їх, краще проявити стриманість в деталях та в обробці.

Плитка у ванній кімнаті

Правило 2: Плитка підходить лише для роботи у ванній кімнаті чи кухні.

Чому про нього варто забути:

Насправді плитка може носити не тільки утилітарний, а й чисто декоративний характер. Погляньте, наскільки виразним та цікавим робить інтер’єр цієї кімнати стильна прямокутна плитка на стіні.

Плитка на стіні у спальні

Ви можете використовувати плитку для обробки стін навіть у спальні. Це дуже нетривіальний підхід до декору, використовуйте його в роботі з будь-яким приміщенням, поєднуючи різні фактури та матеріали.

Для обробки стін кухні підходить тільки плитка

Правило 3: Для обробки стін кухні підходить лише плитка.

Чому про нього варто забути:

Якщо ми вирішили використати плитку в декорі спальні, то чому б не поекспериментувати в обробці стін кухні зі шпалерами? Якщо ви переживаєте через складнощі зі збиранням, тобто один спосіб уникнути проблем. Просто накрийте шпалери зверху захисним склом, його буде не помітно, але при цьому прибирання стане легкою і швидкою справою.

Правило №4: Все, що використовується в процесі приготування, має бути сховане в ящики.

Правило 4: Все, що використовується в процесі приготування, має бути заховано в ящики.

Чому про нього варто забути:

Так, ми звикли ховати в закриті ящики та стелажі численні каструлі, чашки, вази та ще тисячу таких необхідних дрібниць. Але якщо вам зручніше, коли вони знаходяться у відкритому доступі, ви можете собі дозволити саме такий стиль. Нехай він нагадує про ресторанну кухню, де панує метушня та творчий дух.

Правило №5: В інтер'єрі спальні варто дотримуватися симетричності та лаконічності.

Правило 5: В інтер’єрі спальні варто дотримуватися симетричності та лаконічності.

Чому про нього варто забути:

Все рівно навпаки: чим більш розслабленим і менш строгим буде інтер’єр вашої спальні, там затишніше та комфортніше вона стане.

Правило №6: Стільці для їдальні мають становити єдину групу

Правило 6: Стільці для їдальні мають становити єдину групу.

Чому про нього варто забути:

Дозвольте вільні комбінації! Нехай старі, але такі улюблені предмети інтер’єру, у тому числі й стільці, є сусідами з новими. Це лише додасть особливість та елемент гри в декор кімнати.

Правило №7: Картини повинні бути на рівні очей.

Правило 7: Картини повинні бути на рівні очей.

Чому про нього варто забути:

Так, таке розташування дійсно можна назвати безпрограшним, але хіба мистецтво має йти пліч-о-пліч з такою обережністю і навіть боязкістю? Ось де точно варто відкинути всі правила і просто експериментувати. Можливо, навіть краще надати інтер’єру якусь недбалість, склавши роботи художників на підлозі, у цьому є якийсь відсилання до майстерень та галерей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *