11 секретів перетворення кімнати без вікон
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

11 секретів перетворення кімнати без вікон


11 секретів перетворення кімнати без вікон

Працюючи над своїми проектами, дизайнери інтер’єру часто стикаються з приміщеннями, які вже мають недоліки, наприклад, кімнати маленької площі, низькі стелі або невдала архітектура будівлі. Але всі ці проблеми виявляються абсолютною дрібницею на тлі по-справжньому «складних» приміщень, яскравий приклад – кімната без вікон. Так, це трапляється нечасто, зате незручностей така особливість приносить масу, це і недолік природного освітлення, і загальний дискомфорт від перебування в подібному приміщенні. Як можна виправити ситуацію? Про це наші сьогоднішні поради.

Велике дзеркало в інтер'єрі

Обов’язково повісьте на стіну велике дзеркало, притому якщо стеля в кімнаті низька, то дзеркало має бути максимально великим, нехай воно майже досягає стелі. Такий премій не лише посилить освітленість, а й створить відчуття додаткового простору.

Світлий колір стін

Для обробки стін вибирайте відтінки білого або дуже світло-блакитного кольору, саме ця палітра допоможе створити ілюзію присутності у кімнаті природного денного кольору. Зверніть увагу, що стіни та стеля краще забарвлювати в один колір.

Світла картина в інтер'єрі

Якщо вам не подобається дуже світлий відтінок стін, зупиніться хоча б на картині, нехай вона буде значних розмірів і її панелі обов’язково переважає білий. Це також візуально зробить приміщення більш просторим та об’ємним.

Вікно у двері

Якщо в кімнаті немає вікна, що виходить на вулицю, створіть хоча б невелике вікно у двері, а для більшого ефекту, зробіть на його периметрі підсвічування зі світлодіодів. Ця хитрість допоможе змінити настрій інтер’єру.

Освітлення кімнати без вікон

Звичайно, найголовніше, що потрібно додати до кімнати, позбавленої вікон, це світло. Постарайтеся зробити джерела світла найменш помітними, нехай лампи ховаються між балками або полицями стелажу, це лише додасть інтер’єру м’якості та нотку таємничості.

Вікно, що виходить у суміжну кімнату

Відмінне архітектурне рішення у подібній ситуації – додати вікно, яке виходитиме у суміжну кімнату, це особливо актуально, якщо у суміжному приміщенні є джерело природного освітлення. Можете розташувати вузькі вікна досить високо, зберігши таким чином приватність обох приміщень.

Фрамуги в інтер'єрі

Погляньте, як завдяки невеликому віконце над дзеркалом змінився інтер’єр цієї ванної кімнати. Тепер кожен ранковий прийом душа супроводжуватиме порцію сонячного світла.

11 секретів перетворення кімнати без вікон

Вікно, що візуально об’єднує два суміжні приміщення, ідеальний вихід із ситуації, обов’язково розгляньте таку можливість. При цьому розміри цього вікна обмежуються лише вашою фантазією та, зрозуміло, технічними характеристиками приміщення. Для того, щоб зберегти за обома приміщеннями належну частку приватності, використовуйте стильні жалюзі або штори.

  інтер'єр невеликої кухні

Для інтер’єру невеликої кухні Прекрасним рішенням стане часткова перегородка зі скляною вставкою. Саме такий спосіб зонування приміщення допоможе відокремити зону приготування їжі від їдальні, а робочий простір отримає порцію денного світла.

Підсвічування на кухні

Якщо мова зайшла про кухонну зону, обов’язковими є також джерела додаткового освітлення, такі, наприклад, як підсвічування під навісними ящиками. Так ви зможете зробити інтер’єр світлішим і візуально легшим, крім того, це відмінний спосіб підкреслити геометрію кімнати.

Локальне підсвічування у приміщеннях

Прийом з локальним підсвічуванням працює не тільки в кухні, а в будь-якому іншому приміщенні, де потрібно додати світла та затишку.

Нестандартне місце роботи

Коли дизайнер стикається з незвичайною архітектурою простору, іноді доводиться вдаватися до нестандартних методів роботи зі світлом. Так, у цьому будинку, наприклад, довелося зробити своєрідне вікно між поверхами для того, щоб світло зверху могло проникати і на нижню, позбавлену вікон, кімнату.

Імітація присутності у кімнаті вікна

Ще одна хитрість – створити ілюзію присутності вікна у кімнаті за допомогою розкішної штори, що закриває всю стіну, від підлоги до стелі.

Штори, що закривають нішу

Особливо елегантно такий спосіб декорування виглядає, коли ви вибираєте штори або тюль м’яких вершкових відтінків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *