60 новинок дизайну сучасної ванної кімнати на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

60 новинок дизайну сучасної ванної кімнати на фото


Останнім часом ванна кімната перестає бути виключно утилітарним приміщенням, набуваючи зовсім іншого для цього простору функціоналу. За допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів, які чудово імітують натуральну сировину, та прогресивної сантехніки, можна створити не просто кімнату для прийняття водних процедур, а справжній твір дизайнерського мистецтва. У наші дні ванна кімната розширюється зі звичайного санвузла до кімнати з джакузі або мініатюрною сауною. Просторі приміщення дозволяють розташувати у ванній не тільки душову кабінку та ванну з унітазом, а й біді, мийку, а іноді й дві окремі раковини. Деякі домовласники мають окрему душову для домашніх вихованців, а хтось обладнає в рамках домашньої ванної кімнати цілий спа-салон.

Ванна кімната

І все ж основним завданням сучасної ванної кімнати залишається, як і раніше, надання домочадцям можливості розслабитися, прийняти водні процедури та відпочити після важкого дня.

У контрасті

Плануючи перевлаштування або обладнання ванної кімнати з нуля, важливо визначитися насамперед з палітрою приміщення. Вибравши колірні рішення вашої ванної, ви цим вирішите половину з поставлених завдань, які передують безпосередньо дизайн-проекту. Хтось віддає перевагу класичній світлій кольоровій гамі для ванної кімнати, комусь цікаво відійти від звичних рішень і спробувати темні тони для обробки, а деякі і зовсім готові на експерименти з яскравими, глибокими відтінками і нетрадиційними фактурами.

Простора ванна

Наша публікація містить добірку образів сучасних ванних кімнат, дизайн яких передбачає різноманітні уподобання домовласників у колірних рішеннях, виборі фактур та видів сантехніки. Сподіваємося, що ви зможете надихнутися найновішими дизайнерськими прийомами у сфері облаштування домашньої ванної кімнати.

Яскрава ванна кімната – сучасний дизайн

Інтер’єр ванної кімнати може стати джерелом втілення ваших фантазій та дизайнерських ідей. Яскраві колірні рішення допоможуть піднести дизайн приміщення на інший рівень сприйняття обстановки.

Дерево та блакить

Теплі дерев’яні відтінки є сусідами з прохолодою блакитної плитки, якою облицьовано простір душової кабіни, створюючи неймовірний для сприйняття тандем. Різні види освітлення допомагають стати обстановці ванної кімнати у всій красі.

У золотих тонах

Ванна виглядає яскравою завдяки контрастному змішанню теплих відтінків різної глибини. Оригінальна система настінних світильників надає приміщенню деяку романтичність та святковість.

У янтарному кольорі

Ця ванна з багаторівневою підлогою в золотистих тонах справді шикарна. Імітація бурштинового покриття на тлі нейтрального оздоблення привносить у приміщення королівський характер та особливий шарм.

Яскравий дизайн

Простий і лаконічний інтер’єр стає позитивним та ошатним завдяки контрастним колірним рішенням. При цьому приміщення неймовірно практичне та зручне. Почати новий день із такої теплої та позитивної обстановки – отримати заряд бадьорості на весь робочий час.

Дзеркала на вікні

Природа за вікном

Яскравістю цієї ванної кімнати інтер’єр зобов’язаний, в основному, розкішним виглядом з вікна. Коли поза приміщення знаходиться настільки приваблива природа, не хочеться, щоб в обстановці ванної щось відволікало від єднання з природою. Звідси і неординарний дизайнерський прийом – розташування раковин біля вікна, а дзеркал безпосередньо на шибках. Наповнена світлом та простором ванна притягує погляди та заворожує.

Контрастні рами

Незважаючи на світле оздоблення практично всіх поверхонь кімнати, вона виглядає яскравою та цікавою. Трохи розмаїття в оформленні рам для дзеркал та підвісних ламп та ванна стає відображенням творчої ідеї.

Усі види каменю та кераміки

Декілька теплих природних відтінків в обробці ванної кімнати вступають у контраст із прохолодними квітами, створюючи витончену та елегантну обстановку. Використання для облицювання поверхонь не тільки керамічну та кам’яну плитку, але й цілісні шматки природного матеріалу піднімають дизайн ванної на рівень розкоші та комфортного шику.

Яскравий фартух

З підсвічуванням

Лише одна стіна з незвичайним дизайном у цих білих ванних кімнатах, робить їх яскравими і неповторними. Підсвічування у разі посилює створений ефект.

Природні відтінки

Натуральні природні відтінки створюють неповторну атмосферу ванної кімнати. Цікаве рішення обладнати двері на заднє подвір’я прямо в душовій кабіні, дозволяє не тільки милуватися ландшафтним дизайном присадибної ділянки під час водних процедур, а й мити лапи домашнім вихованцям прямо в душі, перш ніж пустити їх у будинок.

У сірих тонах

Відтінки сірого теж можуть бути яскравими, потрібно лише протиставити їм деревну поверхню з теплим колоритом. А оригінальне підсвічування посилить цей ефект.

Піщані відтінки

Пісочні та золотисті тони чудово виглядають у поєднанні з бежевим оздобленням. Оригінальний дизайн приміщення у мінімалістському стилі залишає велику кількість простору.

Темні відтінки у сучасній ванній кімнаті – гра контрастів чи дизайнерські експерименти

Багато дизайнерів не бояться використовувати контрастні темні кольори для обробки приміщення ванної кімнати, тому що серед домовласників завжди є попит на подібні інтер’єри.

Темні тони

Якщо розміри кімнати дозволяють, то чому б не скористатися контрастним рішенням кольору для обробки поверхонь ванної. Декілька відтінків сірого чудово поєднуються в рамках одного приміщення.

Темно-сірі поверхні

Темний шоколад

Темне облицювання стін та підлоги служить чудовим фоном для білої сантехніки предметів декору.

Темна зона

Необов’язково занурювати весь інтер’єр ванної в темні відтінки, достатньо виконати контрастне оздоблення однієї зі стін або застосувати темний, глибокий колір меблів.

Темна мозаїка

Гра контрастів темних і білих відтінків найяскравіше виявилася в дизайні цієї ванної кімнати з практично чорною мозаїчною плиткою.

На мансарді

Цей невеликий санвузол, розташований в мансардному приміщенні, вдалося виконати в темних тонах і візуально його не зменшити завдяки природному освітленню, що розливається по всій ванній практично протягом усього дня.

Темні стіни просторого приміщення

Ця розкішна ванна кімната в мінімалістському стилі настільки велика, що може дозволити собі хоч повністю бути пофарбованою в темний колір. Але контрастні білі тони і дерев’яне покриття підлоги розбавляють темряву обробки.

У два яруси

Ще один відомий дизайнерський прийом при оформленні простору ванної кімнати – використання темних відтінків на нижньому рівні поверхонь та світліші – на верхньому.

Підсвічування для темних стін

При оформленні поверхонь ванної кімнати темними тонами, особливої ​​важливості набуває освітлення. Декілька варіантів підсвічування вирішують безліч проблем. Центральна люстра в альянсі з підсвічуванням дзеркал або раковин — чудовий варіант організації освітленості ванною.

Контрастне поєднання

Кімната не виглядає темною, незважаючи на те, що всі стіни облицьовані мозаїчною плиткою темних відтінків. Світла стеля та сантехніка, а також дзеркальні поверхні – виступають контрастом, що розводить і освітлює ванну.

Темна підлога

Темна душова

Ці ванні кімнати виглядають світлими, незважаючи на тотальний чорний колір, використаний для обробки деяких поверхонь. Природне освітлення і різноманітність світлих тонів дозволяють говорити про свіжість і умиротворення в інтер’єрі приміщення.

У шоколадних тонах

Світла ванна кімната – класика жанру

Використання світлих відтінків в облаштуванні ванних приміщень ніколи не вийде з моди. І тому є кілька причин — світлі кольори розширюють простір, а ванни часто не можуть похвалитися надлишком квадратних метрів, на тлі білого кольору будь-які аксесуари або предмети декору виглядають неймовірно виграшно і за світлими поверхнями ванни набагато простіше доглядати.

Мінімалізм

У світлих тонах

Для невеликих приміщень у мінімалістському стилі світлі нейтральні тони – найкраще колірне рішення.

Біла ванна

У білих відтінках

Білі ванні кімнати з традиційним дизайном завжди знайдуть свого домовласника, такі інтер’єри поза часом та модою. Але за допомогою дизайнерських предметів освітлення чи сучасних аксесуарів можна підняти рівень приміщення до прогресивного.

На дві раковини

Незвичайна ванна

Яскраві елементи

За допомогою декількох контрастних плям можна розбавити білу атмосферу ванної, щоб вона не виглядала занадто стерильною і холодною.

Дзеркальний фартух

А таке цікаве дизайнерське рішення в оформленні простору над раковиною, здатне розбавити навіть найбілішу обстановку, надавши їй гламуру та блиску. Нетривіальний дизайн підвісних світильників підсилює ефект блискучої фактурної поверхні.

Світле оздоблення

Світлий інтер'єр

Біла ідилія

У царстві білого кольору

Контрастна раковина

Світлі кольорові рішення в організації простору ванної можна розбавити оригінальними предметами декору. Такі прийоми доступні навіть для вже готового дизайн-проекту і не складуть особливих труднощів у виконанні.

Теплі тони

У пастельних тонах

Ніжне кольорове рішення

На п'єдесталі

Просторе приміщення

Альтернативою використанню тотального білого відтінку є пастельні кольори з теплим колоритом. У приміщенні з такою обстановкою легко розслабитися, відпочити, занурившись у свої думки. Все тут вказує на затишок і комфорт, разом з практичною ергономікою всіх сегментів ванної функціоналу.

Усі відтінки білого

Кантрі елементи в сучасному дизайні ванної кімнати.

У сучасному стилі інтер’єрів ванних часто не вистачає природного елемента. Використання штучних матеріалів для оздоблення, облицювання та виготовлення меблів виправдане економічно. Але якщо у домовласників є фінансові можливості, від використання натуральної сировини відмовлятися не можна. Навіть невелика поверхня, виготовлена ​​з еко-матеріалів, наближає мешканців до природи та зігріває атмосферу приміщення. Дерево та камінь відмінно комбінуються з сучасними оздоблювальними матеріалами, а аксесуари та предмети декору з натуральної сировини будуть шикарно виглядати у сучасній обстановці.

Дерев'яні балки

Балки з практично необробленого дерева перегукуються з такою ж поверхнею стільниці для раковин та рами дзеркал, вносячи природний елемент в ультра-сучасне приміщення.

Нетривіальна ванна

Камінь в обробці

Дерев'яні меблі

Кам'яна стіна

Стіна з натурального каменю стає координаційним центром ванної кімнати і служить чудовим тлом для білої ванни овальної форми.

Дерево в меблювання

І насамкінець, пропонуємо вашій увазі кілька цікавих варіантів оформлення ванної кімнати в сучасному стилі, що гармонійно поєднує мінімалізм, модерн та ганьби-тік.

Модерн

У рудих відтінках

Чорна ванна

Сучасний дизайн

Незвичайні крани

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *