100 фото стильних новинок інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото стильних новинок інтер’єру


Зміст:

  1. Особливості оформлення інтер’єру
  2. Вибір матеріалів для оздоблення стін
  3. Як вибрати меблі
  4. Дизайн вузької передпокою
  5. Кутовий коридор
  6. Стилі оформлення

Епоха «порад» вже давно залишилася в минулому, а «улюблені» хрущовки дуже успішно пережили політичні зміни і продовжують, в силу своїх можливостей, радувати нас комфортом та затишком. При цьому сучасні фахівці стверджують, що житлова площа такого плану зовсім не повинна виступати в ролі стримуючого чинника, коли йдеться про втілення в реальність тієї чи іншої дизайнерської ідеї. І, в першу чергу, слід приділити увагу передпокої, оскільки саме це приміщення зустрічає гостей і дозволяє створити перше враження про господарів приміщення та їх спосіб життя в цілому.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Передпокій у хрущовці – особливості оформлення інтер’єру

Оскільки для передпокоїв у хрущовках характерна наявність невеликої площі, нестандартної або вузької форми, то й питання облаштування цього приміщення слід підходити серйозно. При попаданні в таку кімнату ви не знайдете в ній достатнього простору, а одночасно зустріти тут кількох гостей дуже проблематично, адже знімати верхній одяг і роззуватися на такій площі навіть двом відвідувачам, як мінімум, незручно. До того ж, через близьке контактування коридору з іншими кімнатами, виникає ризик потрапляння в них різноманітних забруднень вуличного походження.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Для вирішення питання облаштування передпокоїв з невеликою площею зазвичай використовується спосіб перепланування. Вузька форма приміщення коригується за допомогою зонування різними предметами меблювання та оздоблювальними матеріалами.

100 фото стильних новинок інтер'єру

У разі створення інтер’єру у передпокої нестандартної форми прийнято використовувати різні освітлювальні прилади та дзеркала, які чудово створюють ефект збільшення простору та відволікають увагу від вад форми приміщення.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Вибір матеріалів для обробки стін у передпокої хрущовки

Як ви знаєте, будь-який вид оздоблювальних матеріалів для стін здатний забирати цінні сантиметри. Тому фахівці рекомендують заздалегідь вирішити це питання так, щоб згодом не нарікати на свою легковажність. Найбільш вдалим рішенням у цьому випадку можна назвати використання фарби, шпалер або декоративної штукатурки з менш вираженою рельєфністю.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Фарбування стін

Сучасний вибір емульсій для фарбування стін дозволяє втілити в реальність найнезвичайніші ідеї. І в цьому випадку дизайнери радять віддати перевагу фарбам, що миються, на основі латексу або акрилу, оскільки вони легкі в догляді і не бояться впливу засобів для чищення, що дуже актуально для підтримки ідеальної чистоти в такому приміщенні, як передпокій. Що стосується вибору кольору, то для такого мініатюрного коридору, в якому не передбачено наявність віконних отворів, слід використовувати спокійні та світлі відтінки, які сприяють візуальному збільшенню площі.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Декоративна штукатурка

Такий матеріал для облицювання стін, як декоративна штукатурка, має величезний вибір відтінків і структур, що дозволяє створити незвичайну атмосферу і наповнити приміщення затишком. Венеціанська штукатурка на вигляд нагадує мармур, виглядає оригінально і дуже привабливо. Фактурна штукатурка випускається на основі акрилової або мінеральної основі, чудово імітує різні поверхні і може стати справжньою окрасою передпокою у хрущовці. Структурна штукатурка завдяки мармуровій крихті та кварцовим елементам, що входять до її складу, утворює на стінах зернисту неоднорідну поверхню. Художня штукатурка допоможе відтворити на стінах панно, всілякі малюнки, візерунки та композиції.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Шпалери для передпокою

Шпалери вважаються одним з найпоширеніших і доступних варіантів для обробки поверхонь стін, тому завжди заслуговують на окрему увагу. Флізелінові або вінілові шпалери в цьому випадку можна назвати найбільш підходящим варіантом, оскільки саме ці вироби характеризуються практичністю та довговічністю. Не менш цікавим рішенням стануть шпалери під фарбування або рідкі шпалери. Також можна використовувати якісні шпалери 3D. Імітація цегляної або кам’яної кладки, наприклад, перенесе вас в атмосферу старовинних вузьких вуличок, а полотна із зображенням неба, рослин або гарних пейзажів наповнять приміщення повітрям.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Як вибрати меблі для передпокою в хрущовці

Головне правило успішного вибору меблів для облаштування інтер’єру коридору в хрущовці — це відмова від габаритних предметів. У пріоритеті ергономічні, компактні та функціональні вироби, які не займуть багато місця і водночас чудово справлятимуться зі своїми прямими обов’язками.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Перше, що спадає на думку — це придбання шафи, і якщо відштовхуватися від габаритів приміщення, то перевагу слід віддати вбудованим або компактним і вузьким конструкціям з невеликою місткістю. Однак більшість дизайнерів закликає зовсім відмовитися від цієї витівки і обставити передпокій за допомогою певного набору предметів, серед яких вішалка, взуття, різного виду банкетки, пуфи, настінні або полиці підлоги, тумби та інші вироби. При цьому важливо, щоб на аксесуарах були відсутні гострі кути, гачки та інші дрібниці, про які можна травмуватися.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Правила оформлення дизайну у вузькій передпокої

Для успішного облаштування тонкої або витягнутої передпокою прийнято розділяти приміщення на дві багатофункціональні зони. В одній з них мають основний набір меблів за типом вбиральні. Інша зона виконує функції тамбуру або переходу до інших приміщень і характеризується гарним освітленням. При цьому зовсім не обов’язково вигадувати якісь складні засоби.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Достатньо просто використовувати в інтер’єрі матеріали, що відрізняються між собою за кольором та фактурою, що може виражатися в комбінуванні відтінків підлогового покриття та стін. Не менш вдалим варіантом стане шафа-купе, яку прийнято встановлювати вздовж проходу. Протилежну стіну в цьому випадку можна обклеїти 3D шпалерами з яскравими краєвидами та іншими зображеннями.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Ідеї ​​дизайну для кутового коридору

Оскільки облаштування кутової передпокою відрізняється якоюсь складністю, не варто приймати поспішних рішень. Думка фахівця у сфері дизайну допоможе вам зробити правильний вибір та створити максимально затишну атмосферу. І в цьому прикладі, для збереження дорогоцінних сантиметрів, актуально встановити в передпокої кутову шафу. Виготовляються кутові конструкції, як правило, на замовлення, займають мало місця та відрізняються багатофункціональністю. Одне «але», від взутниці та настінних поличках у цьому випадку доведеться відмовитись.

100 фото стильних новинок інтер'єру

В якому стилі можна оформити передпокій у хрущовці

Як ви розумієте, передпокій у хрущовці – це мінімум місця, яке потрібно облаштувати практично та зі смаком. Тому при виборі стильового рішення інтер’єру слід відштовхуватися від різних напрямків мінімалізму або навпаки адаптувати під нього інші напрямки.

Хай тек

Передпокій у хрущовці, оформлений у стилі хай-тек – це поєднання легкості матеріалів та конструкцій. Глянець, скло, дзеркало, алюмінієві деталі та міцний тонкий пластик дозволять створити відчуття простору. А це просто потрібно для такого мініатюрного приміщення.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Японія

Натуральне дерево світлих тонів, бамбук, оригінальні світильники та легкі паперові перегородки є невід’ємною частиною такого стилю. Тут активно використовується принцип горизонтальності, що виявляється у способах розміщення меблів, орнаменті, лініях та формах.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Скандинавія

Подібне стильове рішення можна назвати повною альтернативою попередньому реченню. Спокійні та лаконічні відтінки в цьому випадку чудово поєднуються з яскравими та помітними акцентами. Характерна риса – килими, картини та інший декор, що дозволяє створити максимальне відчуття домашнього затишку.

100 фото стильних новинок інтер'єру

Якщо ви власник квартири в хрущовці, це не привід відмовляти собі у створенні стильних інтер’єрних рішень. Рекомендації фахівців, бажання та у вас все вийде. Чи сумніваєтеся в успіху задуманого? Фото приклади готових дизайнів у передпокої стануть чудовим натхненням для реальних дій. Головне – вірити у свій успіх!

100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру 100 фото стильних новинок інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *