200 найкращих ідей на фото [Дизайн 2019]
Заміський будинок – мрія багатьох людей. Однак деякі вважаються, що здійснити бажання ніколи не вдасться. Існує думка, що будівництво будинку спричинить величезні фінансові витрати. У більшості варіантів це не так, якщо ви не претендуєте на розкішний особняк. Заміські будинки економ-класу досить бюджетні, тому що використовуються альтернативні матеріали та технології у будівництві.
Проекти заміських будинків економ-класу
Недорогі будинки розроблені на основі найекономічніших будівельних та технологічних рішень. Дешева будівля також має допомогти заощадити на втратах тепла і для накопичення енергії вже в процесі експлуатації. Різноманітність проектів у межах бюджетної категорії відносно велика, тому що можна вибрати сучасний та класичний дизайн, увінчаний різними фермами, плоским дахом, включаючи споруди на один або два поверхи.
Розміри більшості будинків економ-класу – це середні, але найчастіше маленькі, що пов’язано з нижчою вартістю будівництва. Технологія будівництва таких будинків може бути дуже різною, іноді виходячи з останніх рішень або традиційних методів. Інвестори, які шукають економні рішення, знайдуть безліч дуже привабливих та різноманітних проектів у категорії заміського будинку економ-класу.
Будинки невеликого розміру — чудовий варіант бюджетної споруди
Будинки економ-класу призначені для клієнтів, які хочуть витратити якнайменше на проект, а потім на будівництво самого будинку. Такі житлові будівлі відрізняються простим дизайном та швидкою збіркою у недорогій та простій технології. Всі ті, хто не бажають або не можуть виділити значну суму на майбутній будинок, знайдуть собі відповідний варіант в категорії економ-класу. Це переважно дрібні будівлі з простим фасадом і дахом. Основні характеристики:
- гармонійне поєднання співвідношення розміру будівлі до його ціни;
- низька вартість будівництва;
- простота будівництва та подальша недорога експлуатація.
Порада! Будинки невеликого розміру – чудова альтернатива квартирам у блоці подібної площі. Якщо вас влаштовує жити на невеликій площі, такі споруди повністю задовольнять усі вимоги.
Функціональність — головний пріоритет заміського будинку економ-класу
Якщо ви вирішите спроектувати будинок з категорії економ-класу, слід пам’ятати, що вартість будівництва залежить насамперед від ступеня його складності, а не від розмірів. Будинки з простими формами, з невеликою кількістю архітектурних деталей, безумовно, найменш дорогі.
Такі житлові будівлі характеризуються зручним та функціональним плануванням кімнат, тобто максимально підходящим для життя інтер’єром. Коробка частіше прямокутної або квадратної форми, двосхилий дах з вікнами, які ефективно замінюють мансардні отвори. Найчастіше це проекти будинків із горищем, тому що таким чином втрати тепла через дах обмежені.
Ще однією відмінністю дизайну будинку в даній категорії є тенденція заміни балконів французькими вікнами. Вони дозволяють робити інтер’єр набагато світліше, ніж стандартні вікна, надаючи споруді легкість та елегантність.
Дизайн інтер’єру заміського будинку економ-класу
У будинку економ-класу має використовуватися кожен сантиметр площі. Це головна особливість недорогих житлових будівель, що будуються. Економічні кімнати та шафи-купе, а також практичні комори гарантують достатній простір для зберігання. Котельня в поєднанні з функцією пральні гарантує простір, призначений для вбудованих шаф або зберігання під сходами. У цьому варіанті ефективно використовується простір для комфортної та функціональної експлуатації будинку без збільшення його площі.
Збірний будинок — спосіб економного будівництва
Розмір будівлі не має багато спільного з його функціональністю. Будинки економ-класу показують, що навіть невеликі простори можуть бути достатніми для комфортного життя та добре організованими. Сьогодні дуже популярним є варіант збірного будинку. Цей тип будівництва дуже перспективний, тому що можна звести збірні будинки різного розміру та конструкцій. Поєднання темних і нейтральних кольорів фасаду робить будівництво дуже сучасним та елегантним. Великі вікна на стінах дозволяють подолати міф про те, що збірні будинки не можуть бути такими ж красивими, як і побудовані традиційним способом.
Дешевий будинок з басейном
Басейни в садах зазвичай пов’язані з розкішними віллами та фантастичними будинками. Однак сьогодні штучна водойма може супроводжувати скромну житлову будівлю. Нескладна конструкція, простий дах та недорогі оздоблювальні матеріали роблять інвестиції в нерухомість дуже вигідними у фінансовому відношенні. А чудове, що сім’я може насолоджуватися протягом усього літа прекрасною, святковою атмосферою, типовою для розкішних готелів.
Сімейний будинок у традиційному стилі
Класична форма та сучасні деталі у модних кольорах – це елементи, які характеризують дизайн будинку економ-класу. Функціональний, комфортабельний інтер’єр відповідає вимогам сім’ї із 4 осіб. Площа бюджетного будинку може становити майже 130 квадратних метрів, включаючи простору вітальню, зручну кухню, комору, спальні, ванну кімнату, котельню, пральню та гараж.
Оригінальна та незвичайна форма
Економ-будинки можуть бути створені в оригінальній формі, являючи собою щось цікаве. Проект невеликого будинку може відрізнятись незвичайною формою, відповідаючи модним тенденціям. Це може бути поєднання різних матеріалів. Красиво виглядають будинки з різних типів деревини. Зазвичай такі будівлі всередині оформляються в еко-стилі, який найбільше підходить для комфортного заміського життя.
Вибирайте красивий і недорогий проект заміського будинку в категорії економ-класу з багатьох фото-прикладів. У галереї ви знайдете як сучасні, так і традиційні моделі, задовольняючи смаки кожного.