Як зробити весілля красивим?  Ідеальний весільний інтер'єр
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як зробити весілля красивим? Ідеальний весільний інтер’єр


Життя будь-якої людини складається з калейдоскопа подій, що змінюють один одного. Одні пролітають незначними миттєвостями, інші залишають глибокий слід у пам’яті. До останніх із впевненістю можна віднести обряд одруження. У всі часи весілля вважалося особливим святом, до нього готувалися дуже ретельно та вдумливо. У наш час правильне оформлення весільної урочистості також має актуальний характер.

Традиційний бенкет у сімейному колі

Підготовка до весілля включає рішення безлічі різних специфічних питань, відповіді на які постараємося висвітлити детальніше.

Виходячи з кількості запрошених орендується приміщення, що походить. І тут на перше місце виходять майстри в галузі весільного дизайну. Виходячи з побажання молодят та їх рідних, можна оформити місце весілля у різному святковому стилі, чи то шляхетна старовина, чи сучасний хай-тек.

Непоганою підмогою для вибору декору може бути пора року, на яку потрапляє весілля. Якщо це весна, то кращі зелені та рожеві відтінки. Весілля восени передбачає велику кількість теплих золотистих і червоних відтінків.

Однією з основних прикрас залу в усі часи були квіти. Барвисто прикрашений квітами вхід до зали одразу додасть святкового настрою гостям. Колірна гама всього залу має бути витримана в єдиному стилі, що відповідає загальній тематиці весілля.

Єдність стилю

Але водночас стіл молодят повинен привертати загальну увагу своїм кольоровим орнаментом. На столах гостей букети потрібно розташовувати так, щоб вони не закривали візуального огляду. Сьогодні весільні квіти – це не тільки класичні троянди, це витончені композиції, де кожна квітка об’єднана однією ідеєю в гармонійній палітрі відтінків, починаючи від букета нареченої і закінчуючи апартаментами для церемонії, прикрашеної святковими бутонами і зеленню.

Вибір кольорів також можна порівняти з часом року. Навесні актуальними будуть конвалії, проліски, тюльпани та фіалки. Восени різноманітність квітів можна розбавити фруктами та хлібними колосками.

Також варто приділити увагу драпірування залу тканинами. Виходячи з тематики весілля, можна створити неповторний антураж приміщення завдяки поєднанню струменних, щільних і прозорих тканин. Сукупність оксамиту та парчі, атласу та шовку додасть приміщенню не лише атмосферу розкоші та благолепия, а й створить неповторний затишок та душевну гармонію.

Гармонійне поєднання кольору та дизайну

Найбільш економічним варіантом вважатимуться оформлення залу повітряними кулями. Ними можна не тільки прикрасити столи, стіни, дверні отвори та вікна. Можна виготовити різні арки, гірлянди, всілякі написи та побажання.

Після оформлення приміщення варто подумати про прикрасу святкового столу. Залежно від вибраного стилю весілля підбирається і прикраса весільного столу. Якщо весілля мають намір зіграти у модному серед молоді морському стилі, у відповідний декор вбирають і стіл. Перевагу віддають білому, блакитному та синьому кольорам. Якщо ж вибраний стиль «вінтаж», то оформлення столу чітко нагадуватиме про шляхетну старовину.

Урожай - витонченість стилю в оформленні

Білизна скатертини з воланами відтінюється кришталем келихів і шляхетністю срібла столових приладів.

Шляхетний вінтаж

Мистецтво декору

Вишукане сервірування столу, ексклюзивний гарний посуд, що майстерно поєднуються зі святковим дизайном, відіграють важливу роль у створенні висококласної урочистості.

Як апогей – багатоярусний торт із шоколадними фігурками нареченого та нареченої!

Одним словом, оформлення святкового столу має гармонійно вписуватись у загальне тло урочистості.

Благородний білий колір у весільному дизайні

Так, і не забудьте розставити на столах святково оформлені таблички з іменами запрошених гостей, щоб уникнути непотрібної суєти та переполоху. Як заключний акорд в оформленні святкового столу необхідна наявність професійного тамади, який змусить гостей веселитися.

Незвичайною романтичною атмосферою і затишком наповнить вишукане освітлення у вигляді розсипу дрібних зірочок, а світлові квітучі бутони привнесуть трохи екзотики.

Романтична атмосфера

Світлове оформлення весільного бенкету

Гарно виглядає точкове освітлення на підвісній стелі зі світлодіодним блакитним підсвічуванням.

Точкове освітлення зі світлодіодним блакитним підсвічуванням

Точкове освітлення зі світлодіодним блакитним підсвічуванням

Воістину урочисто виглядають розкішні кришталеві люстри на стелі з витонченою ліпниною.

Кришталеві люстри в банкетному залі

Оформити світлом можна також столи оригінальними урочистими свічниками, які наповнять зал затишною сімейною атмосферою.

Свічники в оформленні святкових столів

Святково оформлений лімузин, а також машини супроводу є невід’ємною частиною будь-якого весільного кортежу. Оздоблена машина забирає наречену з чогось будинку і везе в нове, незвідане життя, що тільки додає родзинки в загальний колорит свята. А після закінчення урочистостей та застілля як повага до втомлених рідних та гостей, їх розвезуть додому. Якщо підключити фантазію, то як транспорт молодята можуть вибрати зовсім вже екзотичні види, починаючи каретою і закінчуючи повітряною кулею або гондолою.

Пам’ять про свято

Завершальним кроком буде запрошення професійного фотографа та відео оператора. Яким би прекрасним і незабутнім не було весілля, але час стирає яскравість і соковитість фарб і вражень. Тому відобразити всі основні етапи цієї урочистості необхідно в найдрібніших подробицях, щоб через роки і десятиліття в колі дітей, а, можливо, і онуків, заново переживати моменти незабутньої події і смакувати епізоди, що особливо сподобалися.

Незабутні силуети

Довірте оформлення та проведення весілля своєї фантазії та професіоналам – і тоді це свято стане найзабутнішою та вражаючою подією у вашому житті та житті ваших близьких. Нехай ця барвисто оформлена та бездоганно проведена урочиста подія стане чудовою прелюдією до довгого та щасливого спільного майбутнього!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *