100 фото-прикладів в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото-прикладів в інтер’єрі


Зміст:

  1. Переваги прикраси картинами
  2. Види картин
  3. Правила підбору картин
  4. Місце розташування картин
  5. Стиль інтер’єру та картини

Ще зовсім недавно картини в інтер’єрі будинків були прерогативою лише елітарних верств суспільства і здебільшого це були полотна іменитих художників. Однак з розвитком технологій можливість прикрашати свою житлоплощу картинами стала реальністю навіть для тих, хто не має значного стану, а їх широке розмаїття дозволяє створювати різні стильові напрямки, виявляти та реалізовувати свої творчі ідеї. Тому використання в оформленні інтер’єру вітальні різних картин можна впевнено назвати одним з оригінальних і при цьому доступних способів декорування.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

За допомогою картин можна перетворити та зробити індивідуальним будь-який інтер’єр, а також підкреслити переваги та відвернути увагу від недоліків вітальні, якщо вони є. Олівцеві замальовки на білому аркуші паперу, класичні твори, написані олією, фотографії в оригінальних рамках, дивовижні репродукції на скляній основі або зображення на полотні – це сьогодні можна використовувати для створення затишку і комфорту у вітальні. Головне при виборі подібних елементів декору не забувати про основні засади оформлення приміщень.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Переваги прикраси картинами

У кожного елемента декору є ряд своїх переваг, які дозволяють йому проявляти себе в різних ситуаціях, і картини, які виступають головною темою нашого сьогоднішнього огляду, також не є винятком. Головною особливістю картин можна назвати їхній величезний асортимент, який дозволяє без особливих труднощів підібрати ідеальне полотно для того чи іншого стильового рішення, що відповідно і підтверджує універсальність подібного декору.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Також варто відзначити, що картина може стати чудовим акцентом всього оформлення, а зображення завжди можна змінити без виконання ремонту по всій вітальні. Крім цього, будь-яке полотно, чи це унікальний колекційний варіант чи власноручне творіння, допоможе приховати різні дефекти на стінах, наприклад, подряпини, тріщини, плями чи нерівності.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Види картин

Підібрати ідеальну картину для вітальні насправді зовсім не складно, особливо якщо ви маєте смак, стежите за модою, відчуваєте кольори і маєте невелике уявлення про способи декорування інтер’єру. Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, завжди можна звернутися за допомогою до дизайнерів, які допоможуть вам визначитися у виборі гідних екземплярів для вітальні.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Серед популярних сучасних технік, що використовуються в дизайні інтер’єру, можна виділити категорію полотен з олійним живописом, картини, виконані акриловими або акварельними фарбами, оригінальну графіку, різні постери, друк на полотні, красиво обрамлені фотографії та модульні композиції, що являють собою зображення, поділене на декілька сегментів. . При цьому для кожної категорії картин кількість фрагментів, розмір та розташування абсолютно індивідуальні.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Щодо тематики та змісту полотен, то тут також представлений широкий вибір. Залежно від стильового напрямку вітальні та вашої переваги це можуть бути як репродукції відомих художників, урбаністичні пейзажі або всілякі абстрактні композиції, так і зображення тварин, рослин та інші варіації.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Правила підбору картин

Як ми вже говорили, у світі дизайну існують певні правила, завдяки яким ви зможете правильно підібрати прикрасу для вітальні. Насамперед, на що слід звернути увагу – це стильове рішення інтер’єру, в якому повинні бути витримані всі деталі. Далі слід проаналізувати актуальність колірного рішення та розмір полотен. Так, наприклад, ідеальним рішенням для непомітних і приглушених стін стане яскрава та помітна репродукція, а яскраве тло слід доповнити спокійним живописом, витриманим у лаконічних тонах. Для просторої вітальні з високими стелями підійдуть вузькі або великі вертикальні картини. У кімнаті зі стандартною площею прийнятна присутність полотен у горизонтальній площині. Для малогабаритної вітальні є актуальним використання невеликого за розміром декору.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Місце розташування картин

Для створення затишної вітальні зовсім не обов’язково розміщувати картини поодиноко, тим більше що сучасна різноманітність варіацій такого декору дозволяє створювати цілий ансамбль або справжню композицію з кількох картин. Головне – не перестаратися та не перетворити приміщення для відпочинку з друзями та домочадцями на суворий музей. Полотна великого розміру або модульні картини, як правило, мають на певній відстані один від одного, що дозволяє оцінити зміст кожної з них окремо.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Для створення симетрії картини розвішують по центру стін. Якщо ж в задум інтер’єру входить поділ вітальні по зонах, то в цьому випадку елементи декору мають у своєму розпорядженні цілеспрямовано, лише в деяких місцях. Розташування картин над диваном дозволяє врівноважити простір і вважається найбільш гармонійним варіантом.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Комбінація із картин над комодом стане чудовим доповненням до розставлених на ньому аксесуарів.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Картина над каміном наповнить усю кімнату домашнім теплом та затишком.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Не менш оригінально виглядають різні картини на полицях, що дозволяє не порушувати цілісність стін, а також настінна галерея, що складається з безлічі деталей, витриманих в одному стилі.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Стиль інтер’єру та картини

У публічній кімнаті, якою є вітальня, вся обстановка і кожна деталь інтер’єру повинні бути витриманими в одному стилі, і картини в цьому випадку також не є винятком. Для класичної теми характерні полотна з олійним живописом, обрамлені масивними рамами, на кшталт тих, які зустрічаються в музеях. Такі конструкції самі по собі виглядають, як витвори мистецтва та створені спеціально для підкреслення краси художньої творчості. При цьому варто враховувати, що класика в інтер’єрі не терпить дешевизни, тому картини повинні відповідати цьому рівню.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Роботи в стилі лофт або як його ще називають «горищний» стиль, на відміну від попередньої позиції, взагалі не обмежені будь-якими рамками, оскільки сам напрямок облаштовувався всім, що можна було знайти під рукою. Тому абстрактні, яскраві зображення з розмитими сюжетами в цьому інтер’єрі будуть дуже доречними.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Для створення гармонійного розміщення картин у стилі кантрі або прованс, велике значення має зміст картини. Тут вітаються різні сільські пейзажі, квіти, природа та різні панно чи аплікацій із висушених рослин.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Інтер’єр вітальні в стилі мінімалізм вітає спокійні зображення без химерного обрамлення. Поп-арт чудово поєднується з різними плакатами.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Оформлення вітальні в скандинавському стилі приймає різні зображення морських або лісових пейзажів. Модульні картини або абстракція чудово впишуться в хай-тек та будь-які інші сучасні стилі.

100 фото-прикладів в інтер'єрі

Придбання картини для вітальні, по суті, можна назвати не тільки корисним, але і дуже захоплюючим заняттям. Погодьтеся, адже ви не тільки вибираєте декор, що ідеально підходить до всього інтер’єру. Це чудовий привід поповнити свій багаж знань цікавою інформацією про сучасних або відомих у минулому великих художників, а також можливість безпосередньо взяти участь у створенні дизайну вітальні.

100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі 100 фото-прикладів в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *