Незвичайний будинок-куб зі скляними стінами на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Незвичайний будинок-куб зі скляними стінами на фото


У цій публікації нам хотілося б познайомити вас із цікавим дизайн-проектом – заміським будинком, виконаним у вигляді куба зі скляними стінами. Оригінальна оселя виконана в білих тонах і відмінно виділяється на тлі зелених дерев. Великі вікна та скляні двері забезпечують внутрішні приміщення максимально можливою кількістю природного освітлення. Незвичайний дизайн екстер’єру заміського будиночка навіює асоціації з фільмами про майбутнє, футуристичність фасаду позначилася і на оформленні внутрішнього простору.

Фасад оригінального будинку-куба

Всі функціональні сегменти невеликого житла розташовані в одному приміщенні, тільки зона ванної кімнати має скляну перегородку, яка зону цього утилітарного сегмента від решти простору. Потрапляючи в кубічний будинок, ми опиняємося одночасно у спальні та вітальні. Сегмент спального місця відокремлює від загального простору лише низьку систему зберігання. Це чудова нагода не тільки забезпечити себе меблями для зберігання дрібниць, а й спосіб окреслення зон.

Інтер'єр кубічного житла

Світле оздоблення приміщення та вибір меблів у білих тонах дозволяє не просто створити легкий та свіжий образ простору, а й візуально його розширити. Пастельні відтінки, що комбінуються з білим кольором, мають природне походження і тому відмінно вписуються в образ приміщення, що створюється, у тому числі і природою, яку добре видно через скляні стіни.

Спальна зона

Розташована навпроти спальні зона вітальні представлена ​​невеликим диванчиком ніжно-оливкового кольору та круглим столиком-підставкою у білому кольорі. Сегмент вітальні зонований дуже умовно — тільки за допомогою килимового покриття. Ніжний, світлий, але при цьому ненудний образ вітальні сприяє створенню розслаблюючої та затишної атмосфери.

Сегмент вітальні у світлих тонах

Якщо розсунути скляні двері та виставити столик-підставку в прохід, сісти в зручний стілець, то можна випити ранкову каву практично на вулиці, насолоджуючись видом та вдихаючи свіже повітря.

Легке та практичне меблювання

За скляною перегородкою знаходиться простір ванної кімнати. Незважаючи на скромні розміри утилітарної зони, тут вдалося розмістити всю необхідну сантехніку та системи зберігання. Біле виконання та різноманітність дзеркальних і скляних поверхонь, безумовно, зіграли на руку дизайнерам та домовласникам.

Біла сантехніка

Навпроти ванної кімнати знаходиться зона кухні, де панують білі поверхні і раціональний підхід до розташування меблів, побутових приладів і робочих зон.

Кухонний простір

Міжкімнатна перегородка використовується одразу у двох зонах – ванній та кухні. Раціональний розподіл корисного простору дозволив створити затишну та практичну атмосферу, не проґавивши відчуття свободи і навіть деякого простору в невеликому житлі. За допомогою невеликих колірних включень вдалося не тільки урізноманітнити білу кольорову гаму інтер’єру, але й привнести в дизайн весняний настрій, свіжість та легкість.

Оригінальне поєднання кольорів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *