100 фото найкращих ідей та новинок дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну


Зміст:

  1. Вітальня у фісташковому кольорі
  2. Інтер’єр вітальні у фісташковому кольорі
  3. Фісташкова кухня-вітальня
  4. Фісташкові штори у вітальню
  5. Фісташкові шпалери у вітальню
  6. Бежево-фісташкова вітальня
  7. Поєднання фісташкового та інших кольорів

Вітальня – це та кімната, де приймають гостей. Але все ж таки всупереч своєму прямому призначенню у вітальні господарі воліють відпочивати після трудового дня, дивитися всією сім’єю цікаві фільми. Інтер’єр вітальні може бути оформлений у різних стилях, але така кімната має бути зручною, ергономічною, гарною. Сучасний дизайн вітальні найчастіше буває яскравим та неповторним. Для зручності деякі люди вітальню поєднують з кухнею або балконом, це дозволяє зробити ваш інтер’єр більш привабливим та функціональним.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Вітальня у фісташковому кольорі

Ось уже кілька років фісташковий колір не виходить із моди. Його світлі відтінки просто зачаровують нас своєю пишністю та благородством, створюючи особливий настрій. Вітальня у фісташковому кольорі наповнює енергією та гарним настроєм. Фісташковий колір відмінно поєднується з холодними та теплими відтінками. Для зміни основного кольору Вашої вітальні на фісташковий, зовсім не обов’язково переклеювати шпалери, достатньо наповнити кімнату кількома елементами такого кольору, подушками, м’яким килимком, шторами, і ваша кімната відразу наповниться яскравим світлом та позитивними емоціями.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Інтер’єр вітальні у фісташковому кольорі

Колір фісташкового горіха часто зустрічається у багатьох класичних стилях. Дизайн вітальні в такому кольорі сприяє розслабленню та навіть зняттю стресу. Фісташковий відтінок добре поєднується з білим, сірим, червоним, коричневим, фіолетовим. Коли набрид білий колір шпалер, їх можна сміливо замінити на фісташковий, не тільки на стінах, а й на стелі.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Диван у фісташковому кольорі стане окрасою вітальні. У цьому кольорі однаково добре виглядають і штори. Але все ж таки при оформленні вітальні не слід виконувати дизайн тільки у фісташковому кольорі, зупиніться на певних елементах, наприклад, стіни та штори фісташкові, а меблі сірого кольору, або навпаки.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Фісташкова кухня-вітальня

Поєднана вітальня з кухнею, ідеальний варіант для сучасних квартир. Це прагнення простору та зручності. До того ж поєднана кухня з вітальнею дає можливість оновити дизайн та втілити у життя свої бажання в інтер’єрі. Фісташковий колір ідеально підходить для темних кімнат, вікна яких виходять на тіньову сторону. У зоні кухні зазвичай фісташковий колір використовують у вигляді настінної плитки, в обідній зоні та зоні відпочинку стіни обклеюють або фарбують у той же колір.

Для меблів можна використовувати частково фісташковий, наприклад, обідній стіл буде коричневий або сірий, а стільці фісташкові. Декорувати необхідно і вітальню зону: фісташковими подушками на дивані, невеликими елементами декору в цьому кольорі, так само дуже красиво в такому інтер’єрі виглядатимуть домашні рослини. Таке рішення підійде для класики, провансу та навіть для сучасного стилю.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Фісташкові штори у вітальню

Без незвичайних та красивих фіранок інтер’єр вітальні ніколи не буде закінчено. Атмосферу затишку та тепла у вітальні створять штори фісташкового кольору. Для світлої вітальні, оформити віконний отвір можна щільними шторами фісташкового кольору, а ось для темних кімнат ідеально підійдуть штори, виготовлені з легкого натурального матеріалу, який легко зможе пропускати світло в кімнату.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Доповнити штори можна підхватами чи ламбрекенами. До фісташкових штор у вітальню рекомендують додати ніжний білий тюль. Завдяки гармонійному поєднанню Ви отримаєте естетичну насолоду від правильної комбінації. Але соло фісташкові штори теж виглядають бездоганно.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Фісташкові шпалери у вітальню

Сучасний вибір шпалер дуже великий, і здається, що вибрати підходящі не складе труднощів. Але це не так. При виборі шпалер необхідно враховувати їхню якість, тип і, звичайно, колір. Більшість дизайнерів рекомендують шпалери у вітальню фісташкового кольору. Такий колір викликає у людини позитивні емоції та заспокоює. Фісташкові шпалери в класичному стилі доречно поєднувати зі срібними смужками.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

У стилі прованс фісташка популярна у поєднанні з малюнком із квітів. Такі шпалери ідеально вписуються під будь-який стиль вашої вітальні. Яскравим покриттям можна прикрасити лише одну стіну вітальні, наприклад, у зоні розташування дивана. Цей відтінок чудово гармонує з дерев’яними меблями. У такій обстановці приємно проводити вільний час та зустрічати гостей.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Розбавити фісташковий, допоможуть предмети інтер’єру. Білий тюль і коричневий декор.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Бежево-фісташкова вітальня

Поєднання бежевого з фісташковим добре підійде для невеликих віталень. Ці свіжі, ніжні кольори. Інтер’єр у бежево-фісташковому поєднанні має бути виконаний спокійним та ненав’язливим, при цьому дуже елегантним.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Якщо немає бажання переклеювати шпалери, а інтер’єр вітальні хочеться поміняти, розташуйте в кімнаті диван з бежевими подушками, на вікна повісьте подвійні бежево-фісташкові штори. На підлозі можна розташувати зручний килим у бежево-фісташковому кольорі. За допомогою таких акцентів ваша вітальня наповниться світлом та свіжістю.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Поєднання фісташкового та інших кольорів для дизайну вітальні

Фісташковий колір — досить нейтральний відтінок, але все ж таки краще поєднання досягається за допомогою наступних кольорів: білий, він здатний внести в інтер’єр вітальні спокійну, приємну атмосферу.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Ошатний помаранчевий, у поєднанні з фісташкою створять теплий життєрадісний настрій.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Комбінація сірого з фісташковим внесе особливий шик та вишуканість в інтер’єр вітальні.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Червоний із фісташковим зачарує своєю насиченістю та глибиною.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Не рекомендується поєднувати ніжний, фісташковий із глибоким зеленим кольором, яскравий колір загубиться на тлі похмурого болотного відтінку.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Фісташковий колір – ніжний відтінок зеленого, що створює м’які контрастні поєднання. Комбінування фісташкового кольору в інтер’єрі вітальні створює приємну енергійність, нагадує нам про свіжість раннього ранку. Природна краса цього кольору приваблює дизайнерів і вони з натхненням втілюють цей колір у своїх творчих проектах.

100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну 100 фото найкращих ідей та новинок дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *