Фіолетовий колір в інтер'єрі квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Фіолетовий колір в інтер’єрі квартири


Здебільшого фіолетовий колір асоціюється у людей не зі святковими подіями. У багатьох культурах він означає горе, ностальгію, тому практично не використовували в інтер’єрі житлових приміщень. Однак, у поєднанні з іншими фарбами, або за зміни відтінку, сприйняття повністю змінюється. Більше того, фіолетовий фон здатний заспокоїти, знявши злість, розслабити, прибрати тривогу та роздратування, але, у всьому важливо знати міру, оскільки перенасичення цим кольором може спричинити апатію та меланхолію. Хоча таке забарвлення в інтер’єрі вважається дещо важким, але його світліші відтінки чудово вписуються в дизайн будь-якої кімнати. За прикладом не потрібно далеко ходити — ось, чудовий зразок того, як ніжні відтінки фіолетового кольору не просто додані в приміщення, а по суті зробили фіолетовий! Які асоціації виникають у вас? Подумки переносимо себе на диван і відпочиваємо душею та тілом.

Стіни та стеля у фіолетових тонах

Припустимо, що вам запропонували зробити ремонт та пофарбувати стіни в контрастний відтінок. Можна уявити погляд, яким буде «обдарований» радник. Однак, така людина цілком нормальна, і її порада практична. Ну, хіба ця кімната не мила? Кольори не поєднуються, проте, кімната розширюється. Стіни фіолетова та зелена Дещо іншу картину спостерігаємо далі. Контрасту майже немає, але поєднання різних відтінків у цій кімнаті робить її привабливішою. Зверніть увагу на стіни, які мають різні відтінки, а штори та м’які меблі підібрані так, що пом’якшують цей перехід. Стіни та диван фіолетові Для любителів темних тонів підійде контрастний інтер’єр, в якому завдяки переважаючому білому кольору кімната виглядає ошатно. Стінка за диваном фіолетова Перегляньте інші можливості вдалого поєднання фіолетового кольору з іншими фарбами.

Фіолетовий колір в інтер’єрі кухні

Ні для кого не секрет, що більше часу проводиться в кухні, ніж в інших приміщеннях, тому вона заслуговує на особливу увагу. У ній краще використовувати яскравіші відтінки цього кольору. Прикладом може бути кухня, робоча стіна якої відповідає таким запитам, оскільки в ній фіолетовий фон пом’якшений іншим, світлішим кольором. Тут можна використовувати також фіолетовий посуд, скатертини та серветки. Якщо у вас заведено вживати їжу на кухні, то використовуйте виноградні та винні відтінки. Це допоможе покращити апетит. Робоча стінка на кухні фіолетова

Фіолетовий колір в інтер’єрі ванної кімнати

Серед різноманіття фіолетового відтінків, без проблем знайдете той, який буде вам до душі. Чи можна щось знайти для ванної кімнати? Безперечно! Важливо не тільки чітко вибрати відтінок, а й підібрати правильне поєднання з фіолетовим кольором. Цікавий варіант ванни, в якій одна стіна забарвлена ​​в темний відтінок, але почуття похмурості немає. Якраз навпаки! Завдяки гарному поєднанню з світлішою за тоном сантехнікою та білими, живими квітами, а також добре продуманому освітленню вона радує око. Робоча стінка на кухні фіолетова В іншому випадку невеликий фрагмент стіни, пофарбований в яскравий колір, підкреслюючи стиль, відмінно вписується в дизайн. Обрамлення фіолетове

Фіолетовий колір в інтер’єрі спальні

У наші дні фіолетовий колір та його відтінки в моді, тому що він може зробити інтер’єр спальні елегантним та оригінальним. Однак при використанні фіолетового кольору потрібно бути дуже обережним, тому що він досить складний, а значить, до нього буде непросто підібрати пару, але при правильному дизайнерському підході виходить дуже елегантний вигляд.

Ці спальні мають дуже ніжні відтінки фіолетового кольору, завдяки яким створюється тепла та затишна обстановка.

Фіолетові м’які меблі в інтер’єрі

Лише деякі деталі здатні перетворити приміщення. Зверніть увагу, що на наступних фотографіях у кімнатах немає фіолетового кольору. Інтер’єр доповнюють додані деталі, а саме м’які меблі. Її не так і багато, але завдяки насиченому кольору, що добре виділяється на світлому тлі, приміщення має закінчений вигляд.

Добре виглядають на темному тлі крісла, оббиті тканиною світлого кольору. Якщо ці меблі мають інший колір, то для них можна придбати спеціальні накидки фіолетового або лілового кольору. Крісла фіолетові Це саме стосується і присутності в приміщенні інших предметів, наприклад, картин. У такій кімнаті добре вести ділові переговори, оскільки вона налаштовує серйозні теми. Так, можна облаштувати власний кабінет, в якому, при підсвічуванні настільної лампи, можна зайнятися своїми справами. Крісла фіолетові Усього дві картини та подушечка можуть повністю змінити дизайн кімнати. Картини фіолетові У цій колекції можна побачити велику різноманітність відтінків фіолетового кольору, завдяки яким можна оформити всю кімнату, або лише підкреслити її стиль. Багато хто любить фіолетовий колір, але вважає його похмурим для того, щоб використовувати у будинку. Варто зазначити, що при неправильному його застосуванні можна зробити будь-яке приміщення, що відштовхує, але це стосується і інших кольорів. Уявіть, що вашу кімнату зробили у синьому або темно-зеленому кольорі! Психіку це не заспокоїть, навіть навпаки – викликає нервозність. Знайте, немає правильного поєднання кольорів, є лише вдале поєднання кольорів і фарб в інтер’єрі. Такий підхід є запорукою затишку у вашому домі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *