Як виконати оновлення інтер'єру ванної кімнати у себе в квартирі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як виконати оновлення інтер’єру ванної кімнати у себе в квартирі


Можливо, весь минулий рік ви збиралися відремонтувати ванну кімнату, і цей глобальний план хочете здійснити саме у 2012 році.

Оновлення ванної кімнати

Можливо, весь минулий рік ви збиралися відремонтувати ванну кімнату, і цей глобальний план хочете здійснити саме у 2012 році. З чого почати і що в дизайні ванних кімнат вигадали ультрасучасного та цікавого саме для 2012 року? Адже ванна кімната, це саме приміщення в квартирі або будинку, де можна вдосталь відпустити свою фантазію, і втілити найсміливіші рішення. Плюс оформлення ванної кімнати не повинно застаріти принаймні найближчі 10 років, як же поєднати два ці поняття, і чи так важливий колір та інтер’єр ванної кімнати для повної гармонії у внутрішньому оздобленні вашого будинку? До 2012 року дизайнери радять все-таки впустити розкіш у ваш будинок. Ексклюзивні сантехнічні прилади поряд з підлоговою кахельною плиткою у вікторіанському стилі, перетворять будь-який простір до невпізнанності. А суміш класики і сучасності взагалі ніколи не вийде з моди і не змінить ваші уявлення про те, як повинна в результаті виглядати ванна.

Виняткові та рідкісні екземпляри сантехніки представлені цього сезону провідними італійськими майстрами. У нових колекціях запропоновано багато чого цікавого, наприклад раковини, унітази та біде стали по-справжньому масивними, при цьому всім, що візуально не здаються цементно-важковаговиками, що обтяжують простір. Такого ефекту досягнуто завдяки витонченим вертикальним граням на верхній кромці раковини та на колоні, що підтримує її, громіздка класика цього разу набула нового досконалого обличчя.
Все частіше колекції санфаянсу в 2012 році можна буде зустріти в так званому американському доімперському стилі або стилі близькому до американського бароко. Цей стиль якраз і має на увазі яскравий коктель з поєднання ґрунтовності та непорушності, поєднаний з витонченим і витонченим стилем. Сантехнічні прилади як би детально опрацьовані, але не є тим стрижнем, на якому будується весь інтер’єр, а лише химерно вписуються в нього, залишаючи підґрунтя для подальшого розвитку вашої фантазії з оформлення простору ванної кімнати. Не пройшло це віяння моди і повз класичні чавунні ванни, але тут всі ці ознаки класичної масштабності проявилися в ньюансах дизайну. Найкращі представники італійської школи пропонують нам пофарбувати зовнішній бік ванної в будь-який з 210 відтінків, а широкий похилий борт і латунні ніжки знизу ванної гармонійно впишуться в загальну стилістику приміщення.
Завершальним етапом оформлення санвузлів у 2012 році можуть стати такі акценти як класичний змішувач, за основу форми якого було взято шестигранник, або лаковані сидіння на унітаз, які здивують вас своєю простотою та комфортністю. Ну і, звичайно, керамічні елементи в деталях всіх змішувачів сантехприладів, які вже стали класикою ванних кімнат, і не збираються і цього року поступатися своїми міцними позиціями.
При підведенні підсумків всіх новинок сантехніки 2012 можна лише з упевненістю сказати, уникайте шаблонних і трафаретних рішень, не бійтеся експериментувати і виходити за загальноприйняті рамки, і ваш інтер’єр стане справжньою родзинкою вашого будинку або квартири!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.