100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер’єру


Зміст:

  1. Особливості фісташкового кольору
  2. Вибираємо гарнітур
  3. Шпалери для фісташкової кухні
  4. Штори для кухні
  5. Поєднання з іншими кольорами

Оскільки зелена палітра завжди асоціювалася із заспокійливою атмосферою та сприяла підняттю настрою, дизайнери активно використовують її у створенні дизайну інтер’єру різних кімнат. І сьогодні ми пропонуємо увазі наших читачів ідею оформлення приміщення кухні у фісташковому відтінку, який останнім часом все більше набирає обертів популярності. Подібне рішення чудово підходить для створення затишної атмосфери в малогабаритних або трохи затемнених кімнатах і чудово виглядає у дизайні просторих кухонь. До того ж використання фісташкового кольору є актуальним для багатьох стилів інтер’єру. Втім, далі ми розповімо про все докладніше.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Особливості фісташкового кольору у дизайні кухні

Оформлення кухні в тонах фісташки можна назвати вдалим рішенням для тих, кому з невизначених причин не вистачає сонячного тепла і близькості природи. Цей колір не дратує, не втомлює і просто не здатний викликати якісь негативні емоції. Маючи досить м’яку текстуру, він ідеально підходить для використання в міських квартирах, сприяє усамітненню та відпочинку від суєти. Іншими словами, колір фісташки – це одне з універсальних інтер’єрних рішень.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

До ключових переваг цього дивовижного відтінку відносяться його здатність візуально розширювати приміщення, чудова жвавість з іншими відтінками і можливість комбінування інтер’єру з меблевими гарнітурами в різному стилі. Недоліками відтінку фісташки вважаються його надмірний спокій, що в монохромних варіаціях оформлення може виглядати нудно. У цьому випадку слід розбавляти загальну картину іншими кольорами або яскравішими акцентами.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Кухня фісташкового кольору – вибираємо гарнітур

Головною перевагою будь-якої кухні, безперечно, є меблевий гарнітур, тому саме з цієї деталі ми почнемо обговорення облаштування даного приміщення. Як відомо, сьогодні асортимент меблів дозволяє підібрати ідеальний варіант для кімнат з різною площею. І в залежності від цього меблі можуть бути прямими, кутовими у вигляді букви П з глухими, відкритими, заскленими або комбінованими фасадами. Все залежить від смакових уподобань господарів.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Крім того, меблі можуть бути виключно підлоговими, складатися з підлогових і навісних шафок, доповнюватися «островом», барною стійкою та іншими деталями. Кухонні меблі не повинні бути масивними і містити надмірну кількість декоративних елементів. Фісташковий відтінок передбачає легкість, тому найбільш вдалим рішенням у цьому випадку стануть моделі гарнітурів із прямими або трохи округленими лініями.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Також не слід забувати про вільний доступ до всіх наявних шафок, правильне розташування обіднього столу та інші нюанси.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Шпалери для фісташкової кухні

Так як шпалери на стінах вважаються найбільш доступним і популярним варіантом для обробки стін, то господарям, які вирішили використовувати подібні матеріали в інтер’єрі кухні, слід обов’язково знати про те, як правильно підібрати подібні вироби. Які шпалери ідеально підійдуть для фісташкових тонів? Відповідь це питання напрошується сама собою. Звичайно, це вироби персикового, бежевого, кремового або смарагдового кольору з наявністю непомітної текстури, або спокійного малюнка, які завдяки своїй лаконічності не здатні «ускладнити» приміщення.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Штори для кухні у фісташковому кольорі

Незважаючи на те, що фісташкові відтінки здатні утихомирювати і розслаблювати, виглядає такий дизайн кухні досить виразно. Тому, коли йдеться про вибір відповідного текстилю для фісташкової кухні, зокрема штор, фахівці радять насамперед звернути увагу на однотонні варіації фіранок або вироби з ненав’язливими малюнками. Колір штор у такому прикладі повинен максимально поєднуватись із кольором інших деталей декору, але не зливатися із кольором стін.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Поєднання фісташкового на кухні з іншими квітами

Як ми вже говорили, при створенні інтер’єру для приміщення кухні з головним фісташковим відтінком, його всілякі поєднання з іншими відтінками тільки вітаються, оскільки монохромність дизайну дуже швидко набридає, і згодом подібна дизайнерська ідея виглядатиме, як мінімум, не виразно. Саме з цих причин ми рекомендуємо взяти на замітку кілька ідей фісташкового поєднання в інтер’єрі з іншими відтінками.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Фісташковий та білий

Дизайн інтер’єру, виконаний у такому дуеті, дозволяє наповнити кімнату затишком та комфортом. Таке поєднання – це безпрограшний варіант для тих, хто мріє мати простору кухню. Якщо в плани входить створення максимально світлого приміщення, то кількість білого повинна мати перевагу, і, навпаки.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Поєднання фісташкового з бежевим або кремовим

Ідея поєднати в інтер’єрі фісташковий, кремовий чи бежевий стане чудовим рішенням для оформлення кухні у багатьох стилях. Особливо шикарно такі поєднання виглядають у приміщеннях з невеликою площею або кухнях з кутовим розташуванням гарнітуру. Додатково рекомендується використання білих або золотистих деталей, які можна красиво обіграти в декорі стін, текстилі та інших складових.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Сірий та фісташковий

У більшості прикладів подібна комбінація відтінків використовується виробниками кухонних меблів, тому поєднання сірого та фісташкового часто зустрічається саме в дизайні кухонних гарнітурів. Насиченість відтінків може змінюватись від найсвітліших, до темних або яскравих, що дозволяє приміщенню одночасно виглядати стримано і дуже цікаво.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Коричневий та фісташковий

Оскільки фісташковий колір є поєднанням природних жовтого і зеленого відтінків, його впевнено можна доповнювати різними натуральними тонами, наприклад, деревним або коричневим. Виразити подібне інтер’єрне рішення можна у використанні для облаштування різних великих предметів з меблів, наприклад, оригінальних стільців, незвичайної форми полиці, панелей на стінах або абажура над обіднім столом. Такі деталі роблять атмосферу більш затишною та «домашньою».

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Фісташковий та блакитний

На таку пропозицію слід звернути увагу любителям цікавих дизайнерських ідей, адже компанія фісташкового та блакитного виглядає водночас красиво стильно та незвичайно. Це може бути тандем ніжного небесного, фіалкового, лавандового, бузкового та фісташкового або поєднання запропонованих відтінків з білим. Головне – гармонія та відсутність яскравих вкраплень.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Створення інтер’єру кухні у фісташковому кольорі – це безліч дизайнерських ідей та способів оформлення, серед яких знайдуть ідеальне для себе рішення і любителі мінімалізму, і творчі особи. Відпочивати чи працювати над створенням кулінарних шедеврів на такій кухні – одне задоволення.

100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру100 фото стильних ідей дизайну, новинки інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *