Використання червоно-біло-синіх відтінків в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Використання червоно-біло-синіх відтінків в інтер’єрі


Червоно-біло-синя гама в інтер'єрі

У дизайні, в тому числі і в інтер’єрному, є такі колірні поєднання, які так давно використовуються, що стали справжньою класикою і сьогодні складно згадати, з якої епохи та якого стильового спрямування вони прийшли. Одним із таких поєднань є синьо-біло-червона гама, яка застосовується повсюдно. Складно навіть сказати, в якому інтер’єрному напрямку ця палітра могла б бути недоречною, адже дані кольору окремо, так і їх поєднання завжди виглядає елегантно і гармонійно. Ви можете створювати насичені та складні поєднання з усіх трьох кольорів відразу, а можете використовувати один як основний, а два інших – як невеликі акценти. Ось лише кілька цікавих інтер’єрів, у яких використовувалася подібна гама, використовуйте їх як джерело натхнення та створюйте свої стильні ідеї.

Інтер'єр їдальні з насиченим блакитним кольором

В інтер’єрі цієї їдальні превалює насичений блакитний колір, яскравий, майже в бірюзовий. Такий холодний відтінок чудово візуально розширює простір, а предмети меблів червоно-жовтогарячого кольору на контрасті виглядають ще цікавіше.

Інтер'єр дитячої з червоними та синіми квітами

Червоні та сині кольори нерідко використовуються для створення інтер’єрів дитячих кімнат. Не бійтеся експериментувати з цим поєднанням, але намагайтеся уникати ситуації, коли обидва відтінки дуже насичені та темні, при роботі з дитячою зоною більше підійдуть м’які, приглушені тони.

Інтер'єр спальні в синьо-білих квітах

Інтер’єр цієї спальні виглядає неймовірно повітряно, легко та стильно. Секрет у поєднанні максимально світлих відтінків червоного, синього та великої кількості фонового білого кольору.

Червоно білий інтер'єр кухні

Багато хто любить кухонні інтер’єри, виконані у білому кольорі. Чому б не розбавити традиційний дизайн парою елементів червоного та синього кольорів? Підберіть нові стільці, полиці або невеликі деталі декору, щоб додати свіжий настрій.

Вишневе червона кухня

Соковитий вишнево-червоний – напрочуд гарний відтінок! Для того, щоб додатково підкреслити і зробити його акцентним, інтер’єр кухні виконаний у біло-сірій гамі, тому кольори не конфліктують між собою, а вигідно підкреслюють один одного.

Інтер'єр вітальні з використанням червоних та синіх відтінків

Ви можете надати нове звучання своєму інтер’єру, навіть не роблячи серйозних змін у ньому. Якщо основна колірна гама приміщення — це нейтральні тони, сміливо додавайте в неї кілька аксесуарів синього або червоного відтінку, а ще краще за обох відразу.

Інтер'єр вітальні у червоно-синьо-білих відтінках

Погляньте, інтер’єр цієї вітальні зони не можна назвати яскравим або помітним, палітра дуже стримана, проте її точно не можна назвати нудною. Невеликі вкраплення синього та червоного кольорів доповнюють та вигідно підкреслюють лаконічність стилю.

Ванна кімната біло-червоних відтінків

У цьому випадку вигадливий малюнок плитки для підлоги грає роль головного акценту всього інтер’єру ванної кімнати. Інші елементи обробки залишаються нейтральними, вони покликані створити ідеальне тло для демонстрації красивого принта підлоги.

Червоно-синьо-білий фасад будинку

Червоно-синьо-біла колірна гама гарна не тільки для роботи з інтер’єрами, але і для зовнішніх оздоблювальних робіт. Вибирайте між спокійним синім, нейтральним білим та насиченим червоним або використовуйте їх одночасно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *