100 фото модних рішень в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото модних рішень в інтер’єрі


Зміст:

  1. Паркет та паркетна дошка
  2. Дерев’яна підлога
  3. Ламінатне покриття
  4. «М’яка підлога» або ковролін
  5. Плитка
  6. Керамограніт або кам’яна підлога
  7. Темне покриття для підлоги

Приміщення вітальні заслужено вважається «центром всесвіту», адже саме тут прийнято приймати гостей та збиратися всією сім’єю за чаюванням, переглядом телевізора або для простого спілкування. Іншими словами — це відвідуване і публічне місце в квартирі. Тому оформленню інтер’єру вітальні завжди приділяється багато уваги. Сьогодні ми пропонуємо поговорити про дизайн підлоги, оскільки без цього пункту в облаштуванні приміщення неможливо уявити цілісність інтер’єру. При цьому слід розуміти, що підлога — це не просто аксесуар або предмет декору, а одна з основних складових деталей оформлення. Які варіанти пропонують дизайнери, ви дізнаєтеся далі.100 фото модних рішень в інтер'єрі

Паркет та паркетна дошка у вітальні

Екологічність і натуральність матеріалів завжди користувалася великою популярністю, тому вибір паркету або паркетної дошки як оформлення підлоги у вітальні можна назвати досить популярним варіантом. Подібне покриття відрізняється довговічністю, міцністю, завжди виглядає привабливо, вносить до кімнати нотки аристократизму та підкреслює статус господарів приміщення.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

У наші дні існує близько 300 видів укладання паркету, тому нудним та одноманітним подібне покриття для підлоги назвати просто неможливо. До того ж паркет виготовляється із цінних порід дерева, які відрізняються цікавою фактурою та виглядають дуже ефектно. Що стосується укладання на підлогу у вітальні паркетної дошки, то в цьому випадку слід враховувати, що таке покриття хоч і нагадує зовні паркет, але відрізняється більшими деталями. Дошка не потребує додаткового шліфування та проста в монтажі.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Дерев’яна підлога

Під поняттям «дерев’яна підлога» дуже часто мають на увазі саме паркет, проте на практиці подібне покриття для підлоги більше нагадує собою дошку, розмір і колір якої ви можете підібрати індивідуально. Для порівняння – довжина штучного паркету, як правило, не перевищує 60 см, а довжина дерев’яної дошки може досягати 5-6 м.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Підлоги з натурального дерева характеризуються довговічністю, мають прекрасний зовнішній вигляд, забезпечують комфорт, тепло і мають прекрасні звукоізоляційні властивості. До недоліків натурального дерев’яного покриття можна віднести сприйнятливість до вологи, необхідність особливого догляду, досить високу вартість та заборону сумісності дерев’яного покриття з системою теплої підлоги.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Ламінатне покриття підлоги у вітальні

Подібну пропозицію можна назвати ідеальною заміною дорогим матеріалам. Ламінат коштує набагато дешевше паркету та натурального дерева, має дуже позитивні характеристики та виготовляється у безлічі варіацій дизайну, що дозволяє імітувати на підлозі у вітальні будь-яку структуру. По суті – це багатошарове покриття, що складається з деревоволокнистої плити, декоративного та зовнішнього шару, що виконує захисні функції виробу.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Ламінат досить простий у догляді, проте чутливий до механічних ушкоджень та не любить високої вологості. З укладанням ламінату на підлогу у вітальні можна впоратися, не вдаючись до послуг спеціалістів. Головне – виділити для цього небагато часу, запастися терпінням та діяти за інструкцією.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

«М’яка підлога» або ковролін

Завдяки своїй м’якості і пухнасті, таке покриття для підлоги, як ковролін здатне забезпечити господарям вітальні додатковий затишок і комфорт в кімнаті. Ковролін може бути виготовлений з натуральних або штучних матеріалів, мати різне колірне рішення та дизайн.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Вироби з натуральних матеріалів, наприклад, вовни, корисні для здоров’я, екологічні, але здатні накопичувати електрику, чутливі до впливу засобів для чищення і потребують особливого догляду. Вироби із синтетичних матеріалів проходять безліч обробок, відрізняються різноманітнішим дизайном, але поступаються вовняним покриттям у плані збереження тепла.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Ідеї ​​оформлення підлоги у вітальні за допомогою плитки

Незважаючи на те, що подібний вид обробки підлоги не часто зустрічається в інтер’єрних рішеннях, грамотне використання такого матеріалу дозволяє створити оригінальні ідеї оформлення. А величезний асортимент плитки, різноманітність дизайну та колірне рішення лише сприяє цьому процесу. Керамічна плитка на підлозі у вітальні може дублювати поверхню натурального каменю, дерева чи шкіри, бути квадратною, прямокутною та будь-якої іншої форми. Такий вид матеріалу вдало виглядає у разі комбінованого покриття та чудово підходить для зонування приміщення вітальні.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Керамічна плитка як підлогове покриття відрізняється довговічністю, проста у догляді, має широкий асортимент, нетоксична, стійко переносить вплив температур, вологу та механічні пошкодження. До недоліків такої статі можна віднести складний монтаж, відчуття холодності і крихкість. Упущення будь-якого важкого предмета здатне спричинити порушення цілісності покриття.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Керамограніт або кам’яна підлога

Ідеальним рішенням для любителів нетривіальних рішень стане використання для оздоблення підлоги у вітальні керамограніту чи каменю. Натуральне кам’яне покриття відрізняється дуже високою вартістю, тому застосовується як облицювання досить рідко. Щодо керамограніту, то така пропозиція має більший попит. До плюсів «кам’яного» покриття у вітальні можна віднести чудові зовнішні дані.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Подібний вид облицювання чудово імітує будь-яку поверхню, відрізняється різноманітністю кольорів, довговічністю та міцністю. У списку недоліків такого матеріалу холодність, яку можна приховати або згладити за допомогою системи теплих підлог або оригінальних килимових покриттів, і своєрідна шумність. Будь-який вплив на кам’яну поверхню або зіткнення з нею супроводжуватиметься звуковими ефектами.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

Темне покриття для підлоги у вітальні

З погляду психологів, темне покриття підлоги вважається вибором вольових і впевнених у собі особистостей. Подібне рішення дозволяє візуально поєднати в єдине ціле всі деталі інтер’єру та створює відчуття цілісності оформлення. Найбільш поширеними матеріалами в цьому випадку є темна паркетна дошка у кольорі венге, темний дуб або горіх. Тут важливо пам’ятати про контрасти і поєднувати темне покриття з світлими стінами, меблями або текстилем. Щоб інтер’єр не виглядав надто нудно та лаконічно, можна додатково використовувати яскраві акценти, наприклад, червоні, жовті чи зелені деталі.

100 фото модних рішень в інтер'єрі

У наші дні для оформлення підлоги у вітальні існує безліч дизайнерських ідей та матеріалів. Тому фахівці рекомендують не поспішати з вибором, а ретельно продумати загальну стилістику оформлення приміщення та поетапність робіт. В одних прикладах ви чудово зможете обійтися одним видом покриття для підлоги. В інших, для втілення в дійсність задуманої ідеї, вам можуть знадобитися комбіновані варіанти облицювання підлоги.

100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі 100 фото модних рішень в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *