100 фото красивих ідей в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Як вибрати декор для вітальні?
  2. Декор вітальні
  3. Декор вітальні квітами та рослинами
  4. Настінний декор для вітальні
  5. Сезонний декор вітальні
  6. Декор над диваном у вітальні
  7. Декор стін у вітальні в сучасному стилі

Вітальня по праву вважається чи не головною кімнатою у всьому будинку. Саме тут зустрічають гостей, проводять затишні сімейні вечори та галасливі святкування. Тому всі дизайнери стверджують, що дуже важливо ретельно продумати інтер’єр. Адже це забезпечує комфортне перебування у вітальні. Ну і звичайно, важливу роль відіграє декор. Він формує атмосферу затишку, тепла, а також є важливим елементом того чи іншого стилю.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Як вибрати декор для вітальні?

Це питання хвилює багатьох власників свого житла. Насамперед при виборі варто відштовхуватися від стилю оформлення інтер’єру вітальні. Незважаючи на всю універсальність, кожен із них має свої особливості. Що, у свою чергу, трохи обмежує у виборі. Крім того, відіграє роль колірна гама інтер’єру та розміри приміщення. Зокрема, велика простора вітальня дозволяє розмістити навіть предмети, пов’язані з захопленнями. Це можуть бути різні колекції або акваріум. Ще одна важлива складова інтер’єру вітальні – освітлення. Воно також впливає не лише на декор, а й на вибір меблів та інших предметів оформлення.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Декор вітальні

У процесі оформлення вітальні штори відіграють важливу роль. Тому їхньому вибору часто присвячують досить багато часу. Вони підкреслюють стиль інтер’єру, надають урочистості. Крім того, додають нотку затишку та тепла приміщенню. Зверніть увагу на довжину, щільність матеріалу та колір штор. Для класичного інтер’єру найкраще підходять щільніші, важкі варіанти. У свою чергу, любителям стилю прованс варто придивитися до легких штор їх бавовни, шовку або ситцю.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Декор вітальні квітами та рослинами

Мабуть, для будь-якого інтер’єру різні квіти та рослини будуть ідеальною прикрасою. Крім того, вони допоможуть наситити вітальню киснем та очистити повітря. Зверніть увагу, що це можуть бути рослини різних розмірів у горщиках або зрізані квіти у вазах. Головне, щоб горщики та вази підходили за стилем.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Настінний декор для вітальні

Як говорилося вище, вибір декоративних елементів залежить від стилю інтер’єру, який вони підкреслюватимуть. Тому, якщо у вітальні один із сучасних стилів, таких як модерн або хай-тек, то варто придивитися до лаконічних картин у плоских рамках. Вони найкраще виглядатимуть у вітальні. Для класичного приміщення обов’язково варто придбати картини або дзеркала в об’ємних позолочених рамах. Оскільки вони привносять певний настрій та характер цієї кімнати.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Сезонний декор вітальні

Звичайно ж, існує і сезонний декор, який призначений лише для тематичного чи святкового оформлення. З його допомогою можна трохи освіжити інтер’єр або ж задати певний настрій. Наприклад, влітку або навесні в основному як декор використовують живі квіти в красивих вазах. Вони виглядають неймовірно красиво у вітальні будь-якого стилю та кольорового рішення.

У холодну пору року більш актуальними стають глибокі тони. Тому у вазах відмінно виглядатиме висушене листя у вигляді букета. Взимку краще вибирати тематичні різдвяні вінки. Рекомендуємо звернути увагу на оформлення подушок. Придивіться до стильних в’язаних виробів. Вони створять особливу атмосферу тепла та затишку.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Декор над диваном у вітальні

В основному інтер’єр вітальні передбачає, що центральне місце займатиме диван. Це зручно не лише у повсякденному житті, а й для прийому гостей, рідних. Тому, щоб підкреслити цю зону, багато дизайнерів пропонують зайнятися оформленням стіни. Мабуть, найбільш простий і звичний варіант — розмістити на ній фотографію або відразу кілька в різних розмірах. Рамки при цьому краще вибрати однакові, лаконічні форми та кольори. Це дозволить створити цілу композицію, яка точно не залишиться поза увагою. Відмінною альтернативою може стати картина. Придивіться до абстрактних творів, цитат великих людей та інших варіантів. Пам’ятайте, що головне – правильне поєднання відтінків. Завдяки цьому картина буде ідеальним доповненням інтер’єру вітальні.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Власникам невеликого житла варто розглянути варіант встановлення тонких поличок над диваном. Вони не підійдуть для зберігання речей, оскільки найчастіше на них встановлюють різний декор. Це можуть бути квіткові чи тематичні композиції до свята. Також на них розміщують сувеніри з різних країн, улюблені дрібнички, а також еко-декор. Це можуть бути шишки, сухоцвіти. Любителі романтики часто залишають на поличках свічки різних форм та розмірів, а також аромати для дому. За бажанням на них можна розмістити улюблені книги або журнали та інші деталі.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Декор стін у вітальні в сучасному стилі

Одним із найвідоміших способів прикраси стін є їх розпис фарбами. Цей варіант оформлення досі актуальний та користується популярністю. Проте він потребує певних зусиль ще до початку робіт. Пам’ятайте, що поверхня стіни має бути рівною. Це забезпечить привабливість малюнка у майбутньому.

Звичайно, якщо у вас є художні здібності, можна оформити стіну самостійно. В іншому випадку краще придбати трафарет з відповідним малюнком або запросити фахівця, який втілить у життя ваші ідеї. Але враховуйте, що оформляти краще лише одну стіну і не дуже багато деталей. Також малюнок повинен добре поєднуватися із загальним стилем вітальні та підкреслювати його. Тому радимо ретельно продумати всі деталі до початку робіт. Завдяки цьому вітальня виглядатиме привабливо та в міру затишно.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Процес оформлення інтер’єру вітальні особливо цікавий. Оскільки всі деталі і навіть невеликі предмети декору відіграють вагому роль. Ретельно вибирайте їх, зіставляйте за стилем та кольоровим рішенням і тоді вийде підібрати дійсно відповідні деталі.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *