Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чорний колір в інтер’єрі ванної кімнати


Як використовувати чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Чорний колір — дуже нетрадиційний вибір для декорування та оздоблення ванної кімнати, особливо якщо ми маємо на увазі чорний як основний, домінуючий відтінок. Крім того, змусити цей колір по-справжньому заграти не так просто, а якщо справа стосується маленького приміщення, завдання стає вкрай складним. Але, як це часто буває з важкими завданнями, гра коштує свічок! Якщо використовувати чорний колір грамотно і зі смаком, він зробить будь-яку ванну приголомшливо красивою, такою, наприклад, як представлені нижче, неймовірно стильні інтер’єри.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Коли вибиратимете чорну фарбу для інтер’єру ванної кімнатиЗверніть особливу увагу на відтінки: вони можуть мати дуже відчутні відмінності. Деякі тони мають теплий тон, інші холодний. Одними з найкращих відтінків вважаються чорні, що мають блакитний або фіолетовий підтон. Такі кольори виглядають свіжо і легко поєднуються з природними фарбами деревини, а також будь-якими нейтральними відтінками.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Цей інтер’єр розбиває в пух всі забобони щодо того, що темні відтінки роблять простір похмурим і незатишним. Якщо наслідувати невелику хитрість, використану дизайнером, і пофарбувати одну або дві стіни в чорний з явним блакитним підтоном, кімната виглядатиме не просто стильно, але й візуально набагато просторіше. Справа в тому, що такі відтінки завжди створюють відчуття, ніби поверхня знаходяться трохи далі, ніж насправді. Крім того, темний колір чудово гармонує зі світлим мармуром завдяки наявності в малюнку останнього темно-сірих «прожилок».

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Якщо ви вирішите пофарбувати в темний відтінок більшу частину поверхонь у ванній кімнаті, заздалегідь подумайте про освітленість приміщення, інакше воно неминуче виглядатиме дуже похмуро. У цьому інтер’єрі дизайнер використовував широке дзеркало з вбудованим підсвічуванням, крім того, в приміщенні є великі вікна, що дають природне освітлення. Стеля пофарбована у світлий колір, що робить інтер’єр більш легким та гармонійним.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Тільки погляньте на цей яскравий, креативний інтер’єр, який є незаперечним доказом того, що поєднання чорного та білого не завжди виглядає традиційно та нудно. Складний принт на стінах створює неповторний, неймовірно стильний дизайн.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Навіть якщо ви використовуватимете лише темні кольори, не забувайте про те, що різні фактури передають колір по-різному, і цим варто скористатися. Як, наприклад, зробив автор даного проекту: тут зібрані виключно темно-сірі тони, але разом вони виглядають приголомшливо. Все завдяки використанню різних матеріалів та фактур.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Якщо аскетична гама із чорного, білого та сірого кольорів здається вам занадто холодною та нудною, сміливо додавайте в неї теплі тони натуральної деревини. У цьому інтер’єрі темно-сіра плитка послужила як чудова основа для меблевої групи з дерева.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Пофарбувати стіни в чорний колір — рішення для сміливих, якщо ви поки що не готові до подібних експериментів, обмежтеся оздобленням підлоги.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Якщо стелі у вашій ванній кімнаті досить високі, має сенс спробувати декорувати поверхню стелі, використовуючи чорний колір. Ви можете використовувати темні тони частково або повністю, головне пам’ятайте, що такі трюки працюють тільки в просторих приміщеннях.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

В інтер’єрі цієї розкішної, сучасної ванної кімнати використано цікавий мікс із матеріалів та текстур. Чорна плитка, якою викладена душова, має дуже незвичайну, наче сяючу поверхню. Разом з іншими деталями плитка допомагає створити світлий і яскравий інтер’єр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *