Що потрібно врахувати перед початком ремонту ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Що потрібно врахувати перед початком ремонту ванної кімнати


Будь-який ремонт завжди стає в процесі його втілення завданням набагато багатограннішим і складнішим, ніж це уявлялося до його початку. Створення інтер’єру ванної в цьому сенсі не є винятком, а якщо врахувати, які особливості має дане приміщення, то зовсім стає очевидним той факт, що до ремонту ванної потрібно підійти з усією відповідальністю і планувати його ретельно.

Як кажуть професіонали, найкраще планувати процес поетапно, а перед цим ще раз продумати та врахувати усі нюанси та побажання. Справа ускладнюється ще й тим, що зазвичай розмір ванної кімнати в типовій міській багатоповерхівці дуже невеликий, але функціональність повинна бути на висоті. На що варто звернути увагу перед початком ремонту ванної кімнати?

001.jpg

Перше питання, на яке належить відповісти, звучить приблизно так: що ви хочете отримати в результаті ремонту? Так, можливо, це питання здасться вам дивним, а відповідь надто очевидною, але не поспішайте з висновками. Більшість людей дадуть відповідь, що хочуть «просто новий і гарний інтер’єр у ванній», але вже в процесі ремонту, а в гіршому випадку і після його завершення, стане зрозуміло, що спочатку функціональність і планування не відповідають реальним умовам життя. Саме тому потрібно відразу розуміти, якою має бути саме ваша ванна кімната.

002.jpg

Уявіть собі ванну вашої мрії, причому в даному випадку не важливий її розмір, ні вартість ремонту. Потім потрібно відповісти на цілу купу питань, серед яких можуть бути, наприклад, такі: чи це буде ваша ванна або ви ділитимете її з кимось; чи є ця ванна єдиною в будинку; чи будуть їй користуватися діти (нехай навіть у перспективі); скільки часу вранці і ввечері ви будете там проводити; що, де і як ви зберігатимете в цій кімнаті; наскільки важливою є простота регулярного прибирання; Чи хочете ви включити щось особливе в інтер’єр ванної кімнати, наприклад телевізор.

003.jpg

Далі варто визначити, для якої мети взагалі починається ремонт. Зазвичай таких цілей три: збільшення функціональності простору, підготовка квартири до продажу або просте оновлення добре облаштованого інтер’єру. Звичайно, може бути відразу дві цілі, але частіше все ж таки можна виділити головну. Отже, якщо вам хочеться просто оновити декор, то для цього достатньо замінити обробку, іноді навіть часткова її заміна дає хороший результат, далі подумати над новими декоративними елементами і, можливо, докупити нові меблі.

004.jpg

Трохи складнішим стає завдання в тому випадку, коли вам потрібно підготувати квартиру до продажу та ремонт ванної кімнати є необхідним етапом. Варто проконсультуватися у спеціаліста з продажу нерухомості, щоб з’ясувати, що саме має великий попит і на що звертають увагу покупці. Але якщо говорити в цілому, то, звичайно, важливе зручне планування, гарний стан сантехніки, якісне оздоблення та світло. Якщо ж ключовим завданням є переосмислення функціонального навантаження ванної кімнати, то потрібно ще більше часу та сил на облаштування. У такому випадку зазвичай розширюються системи зберігання, при цьому можуть бути порушені зони, які раніше не задіяні. Також можна подумати про заміну ванної на душову кабіну або навіть переміщення розташування раковини.

005.jpg

Не менш значним етапом ремонту стає розробка бюджету. Після того, як ви визначилися з основними завданнями і добре уявляєте план переробки, потрібно позначити суму, яку ви готові на все це витратити. Також краще завжди закладати щонайменше десять відсотків зверху, на випадок непередбачених ситуацій чи змін цін у процесі ремонту. Щоб зменшити суму, можна відмовитися від якихось глобальних завдань, наприклад, заміни комунікацій, або просто пошукати доступніші альтернативи дорогим зразкам меблів та оздоблення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *