Золоті правила дизайну ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Золоті правила дизайну ванної кімнати


Дизайн ванної кімнати сьогодні – це майже повна свобода, яка може бути обмежена лише вихідними даними приміщення, такими, як площа, висота стелі або планування, яке неможливо змінити. Але навіть за таких недоліків є маса ефектних рішень, здатних якщо не змінити повністю, то значно змінити простір.

Однак як би далеко не зайшла ваша фантазія, варто завжди пам’ятати про базові принципи роботи з інтер’єрами, адже саме вони стануть гарантією ідеального результату. Розглянемо найважливіші правила оформлення ванної кімнати, які завжди працюють.

001.jpg

Не намагайтеся вмістити у ванній кімнаті все, особливо якщо її площа невелика. Легко зрозуміти бажання створити планування, в якому вистачить місця усьому, що хочеться: і окремої душової, і двох раковин, і гарного стелажу, і біде. Але якщо квадратних метрів мало, то великий ризик отримати тісне приміщення, перебувати в якому буде незатишно або просто незручно. Хіба таку мету ми маємо? Продумайте різні варіанти планування та дайте собі час порівняти та все зважити. У ванній кімнаті має бути зручно і приємно перебувати, а для цього потрібно досить вільного простору.

002.jpg

Другий принцип у тому, що немає занадто багато зон для зберігання. У процесі планування інтер’єру ми приблизно уявляємо, скільки полиць і шафок нам знадобиться, а в результаті їх, як правило, не вистачає. Флакони, тюбики та інші дрібні предмети накопичуються потроху тут і там, і інтер’єр не виглядає ідеально. Тому дизайнери завжди радять планувати зони для зберігання із запасом.

003.jpg

Ще один важливий принцип полягає у уважному ставленні до деталей. По суті, саме деталі визначають, чи буде інтер’єр виглядати завершено, гармонійно та стильно. Звичайно, продумати все без допомоги професіонала непросто, але цілком реально звертати увагу на такі деталі, як стики при укладанні плитки, якість складання меблів, сполучність кольорів і так далі.

004.jpg

Мабуть, найважливіше, що потрібно пам’ятати – це функціональність інтер’єру, особливо якщо ми говоримо про ванну кімнату. У цій зоні має бути зручно, легко забиратися та приємно перебувати. Декор важливий, але все ж таки практичність тут завжди буде на першому місці.

005.jpg

Не нехтуйте чітким плануванням. Коли ви працюєте з дизайнером, він завжди становить для вас не тільки красиві візуалізації майбутнього інтер’єру, але й безліч планів, креслень та схем, за допомогою яких бажаний результат буде досягнуто. При самостійному оформленні простору люди нерідко вважають, що не витрачати час розробку докладних креслень. Звичайно, в результаті це закінчується помилками, виправляти які ще дорожче.

006.jpg

Ще один важливий нюанс полягає у ретельній роботі зі світлом, адже саме світло робить інтер’єр легким, затишним і набагато красивішим. Якщо ви живете у приватному будинку, постарайтеся облаштувати у ванній вікно, втім, і у міських квартирах іноді можлива така опція.

007.jpg

Але все-таки найчастіше освітлення у ванній кімнаті штучне, і воно має бути добре продуманим. По-перше, світла в кімнаті потрібно багато, а це означає, що джерел світла знадобиться кілька. По-друге, краще, щоб світло було м’яким, розсіяним, тоді воно створюватиме приємнішу, розслаблену атмосферу. Продумайте основне світло, а також локальне підсвічування, наприклад, біля дзеркала.

008.jpg

Зрештою, не забудьте додати в інтер’єр ванної кімнати акценти. ми часто створюємо для цієї зони стриманий, нейтральний дизайн, але для завершеного і стильного вигляду потрібна «родзинка». Це може бути яскрава кольорова пляма, аксесуар чи меблі цікавої форми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *