Змінюємо осінню нудьгу на весняний позитив
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Змінюємо осінню нудьгу на весняний позитив


Дизайнери студії Павла Полинова підготували для вас цієї осені тужливу пору парочку простих способів створити в квартирі весняний настрій.Штори.

Змінюємо осінню нудьгу на весняний позитив

Дизайнери студії Павла Полинова підготували для вас цієї осені тужливу пору парочку простих способів створити в квартирі весняний настрій.

Штори. Насамперед для того щоб відчути енергетику весни на повну, дайте будинку якомога більше світла. Добре вимийте вікна, зніміть свої штори, нехай світло сонця проходить крізь тонку тюль. А якщо ви не любите сутру яскраве сонячне світло, то вам допоможуть жалюзі. Якщо ваша квартира розташована низько, повісьте на вікна прозорі легкі фіранки з великими малюнками. Прихоплюючи затискачами вдень, їх можна розсувати. Також допоможуть підкреслити атмосферу весни штори матового, жовтого, салатового, ніжно-блакитного кольорів. Кімнати, що виходять на південь, краще прикрасити шторами блідих відтінків, а північну сторону шторами насиченого жовтого або оранжевого кольору. Якщо стіни яскравих кольорів, то штори повинні бути світлими і легкими, незалежно від того, куди дивляться вікна кімнати, тому що яскраві візуально зменшуватимуть простір у кімнаті.

Більше простору. Постарайтеся щоб у квартирі було більше вільного місця і повітря, позбавтеся від непотрібних речей (приберіть те, що найближчим часом вам не знадобиться). Шукайте нові поєднання аксесуарів в дизайні, не полінуйтеся переставити вазочки, статуетки на поличках по новому.

Колір небесний, синій… Жовтий, блакитний і зелений вважаються квітами весни. Додайте ці кольори в інтер’єр кухні, стіни можна зробити кремово-жовтими, а фасади меблів або аксесуари синіми. Дитячу пораду у жовто-зелених кольорах зробити. Спальню можна освіжити ніжно-рожевими або світло-ліловими тонами. При зміні кольору стінок радять використовувати фарбу, а не шпалери. Краще нанести на стіни кілька шарів споріднених відтінків, що відрізняються на підлогу тону – тон: це надасть кольору глибини та насиченості.

Літній одяг. Насамперед прибираємо чохли та теплі пухнасті пледи з меблів. Постарайтеся в дизайні інтер’єру використовувати літні матерії-кольорові наволочки на подушки, бешкетне покривало з шовку на ліжку. Місце килимів покладіть плетені килимки та витончені циновки. На стінах розвісити картини чи фото з літньою тематикою. Також великий плюс навесні багато живих квітів, користуйтесь цим. Розставте всюди квіти, на підвіконня у горщиках, на столи у вазах, зробіть ваше житло квітучим. Тільки сильно не захоплюйтеся, щоб квартира не стала схожа на ботанічний сад. Приємної зміни дизайну інтер’єру!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *