Міжкімнатні двері дерево, скло або гармошка?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Міжкімнатні двері дерево, скло або гармошка?


Міжкімнатні двері дерево, скло або гармошка?

Міжкімнатні двері – це, перш за все, елемент дизайну інтер’єру квартири, і лише в другу чергу – предмет, що розділяє квартири на кімнати. Багато компаній, які займаються виготовленням дверей, надають величезний та різноманітний асортимент. У будь-якому будівельному супермаркеті на вітринах виставлені різні варіації дверей, виконаних з різноманітного матеріалу, починаючи від металопластикових та закінчуючи скляними.

Вражають різноманітністю форм міжкімнатні двері, виготовлені із дерева. Вибір матеріалу та стиль візерунка залежить від майстерності різьбяра по дереву, смаку замовника та стилю кімнати. Міжкімнатні двері не настільки міцні, як вхідні, але двері, виготовлені з дерева, досить міцні, і якщо ви надумаєте вибити такі двері, вам доведеться попотіти — і швидше вилетить лутка, ніж двері. Дерев’яні двері з бука, осики, дуба, вільхи дуже міцні і довговічні, однак і вартість таких дверей вища, ніж у пластикової або виготовленої з пресованої тирси. Єдиний мінус таких дверей – досить важкі.

Не менш стильні скляні двері. Їх часто встановлюють в офісах, але ніхто не заважає оформити ними квартиру чи будинок. Щоправда, за такою розкішшю потрібен належний догляд. Такі двері потрібно щодня протирати засобом для скляних поверхонь, бо будь-який дотик руки залишає сліди.

Японський стиль вимагає встановлення інших оригінальних дверей. Міжкімнатні двері «гармошка» дуже успішно вписуються в цей стиль. Вони можуть бути виготовлені з тканини або з м’якого пластику. Такі двері зазвичай не дуже міцні, тому ставитись до них потрібно дбайливо.

Міжкімнатні двері рідко виготовляють без скла. Це може бути одне віконце химерної форми або багато маленьких правильної геометричної форми. Скло зазвичай матове, щоб не було видно, що відбувається у кімнаті. Не менш важливим нюансом є замок чи його відсутність. Оскільки міжкімнатні двері все-таки призначені для поділу кімнат, а кімната людини – це його мікросвіт, то не можна, щоб у світ вривалися без попиту. Замки можуть бути двосторонніми (з ключем) або односторонніми (з клямкою). Деякі люди встановлюють на міжкімнатні двері невеликі витончені ланцюжки, але це скоріше елемент дизайну, ніж захисту.

Таким чином, міжкімнатні двері можуть бути під стать стилю кімнати, доповнюючи її, служити перешкодою для шуму або навіть межами «мікросвітів» — тобто застосування їх досить різноманітне. В якій ролі вони виступатимуть у вас – вирішувати лише вам!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *