30 фото ідей оформлення інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

30 фото ідей оформлення інтер’єру


Кулі, ліхтарі, дзвіночки, тюльпани, краплі, ріжки та фантастично гарна галерея різних видів та форм на додаток ланцюжків, кристалів, підвісок готові зробити життя яскравішим. Вироби з кольорового та матового скла, з позолотою та кришталем, бронзою та срібним покриттям, з художнім куванням та ексклюзив з авторських колекції привнесуть у будинок краси та шарму. подібних проектів. Маніпулюючи вихідними потоками, вдасться «підняти» стелю, «розсунути» стіни, додати помітних плям у вигляді мереживних тіней, висвітлити прекрасні моменти обробки і при цьому відповідати інтер’єрній моді. Все просто, якщо вміло регулювати розжарюванням лампочок, задавати вектор випромінювання і правильно розміщувати прилади освітлення.

У гарних відблисках світлаЛокальне освітлення спальні

Граємо за правилами

Почнемо з того, що в невеликій кімнаті центральне освітлення протипоказане, оскільки об’єм візуально зменшується в півтора рази. Додати висоти стінам можливо за допомогою монтажу джерел, розміщених паралельно: пунктиром по стелі та плінтусах, а в ідеалі – вбудованих безпосередньо в глибину. При такій схемі нижні промені, спрямовані догори, віддзеркалюватимуть верхні потоки і створюватимуть потрібний оптичний ефект. Результат помітніший на тлі натяжних стель та фактур, здатних до відображення.

У відображенні срібного глянцю

Якщо скористатися технологією лінійного освітлення та організувати на стелі композицію із вбудованими довгими смугами, або точково розосередити галогенні лампочки, периметр явно спрямує до неба. Лінії, що світяться, або розсип вогників додадуть кімнаті ілюзорної невагомості. У підтримці одинарних бра на стіні з поворотним механізмом, що задає потрібний вектор випромінюванню, кімната потоне у світлі, від чого додасться об’єму.

Регульоване світлоЯкщо об’єкта немає, отже, його немає. Це до того, що висока стеля необов’язково яскраво освітлювати. Тоді він у висоті зіллється з темним середовищем і масштаби помітно скоригуються. Подібне камерне середовище нескладно створити візерунковими тінями, що йдуть від електроприладів з абажурами і навісними конструкціями з потоками, що падають. Такі варіації актуальні в будь-якій кімнаті і розглядаються у вигляді допоміжного ресурсу.

Зональне світло Жовто-бірюзовий дизайн

У великому приміщенні слід змінити тактику і використовувати можливості багаторівневого освітлення. Це дозволить використовувати різні сценарії за настроєм. Для створення релакс-атмосфери слід орієнтуватися на потенціал конкретної зони. Підійдуть відкриті лампи, пристінні варіанти з декоративною панеллю, що ізолює, куполи торшерів. Пріоритетність дизайну світильників залежить від стилістичної ідеї матеріалізованого проекту.

У лаконічній манері

Суттєво розширити вузький периметр допоможуть яскраві пучки, що йдуть з глибини кімнати та скромне мерехтіння бічних підсвічувань. У солідарності з плоским вбудованими джерелами вгорі, оснащеними матовою панеллю, м’яке світло, що рівномірно ллється, створить інші відчуття.

Освітлення по периметру

Нові сценарії у старій грі

Ефект від вечірньої ілюмінації багаторазово посилиться, якщо передбачається одну зі стін зробити домінуючою та покласти на неї відповідальність за декоративну частину. Одностороннє світло, що виходить з численних чорних квадратних корпусів, розвішаних по вертикалі в суворій послідовності, пропонує помилуватися світловим шоу. Для естетів такий проект має витончену альтернативу. Ідея будується саме на кольоровому збігу з оформленням вітальні, за рахунок чого формується багатогранність враження. Мініатюрні бра на кам’яній стіні, разом стельових вогників, символізують про тонкий смак і творчий початок.

Креативне рішення У теплій атмосфері вітальні Мерехтливі вогники

Зону над диваном у вітальні можна висвітлити рядом стельових панелей, що світяться, парним комплектом абажурів із залученням периферійного випромінювання. Настінні моделі зі строгими гранями успішно доповнюють композицію у вітальні.

Збірна композиція

У проекті на фото двонаправлені бра забезпечують зональне підсвічування. Фігурні пучки з однаковою активністю розкидають промені по площині й у підтримці точкової схеми на стелі ідеальні для невеликого периметра.

Гарне випромінювання

Що повісити на кухні з яскравими аксесуарами, щоб не розсіювалася увага? В активному периметрі пріоритетними стануть прилади з потоками, що регулюються, виконаних у металевому корпусі. Вони можуть бути в гармонії з фасадами або зливатися зі стіною. Сріблясті або чорні конуси з цілеспрямованим випромінюванням делікатно впишуться до кольорової галереї.

Лампи в корпусах із металу

З традиціями не посперечаєшся

Хоч як би змінювалася мода, абажурна класика завжди у фаворі. Кольорові та нейтральні куполи апріорі асоціюються з домашнім затишком і своєю присутністю здатні змінити будь-який інтер’єр. Розкішний декор кристалами Сваровські, перлинами, золотою тасьмою підкреслює презентабельність дизайну. Скромні конуси готові прикрасити більш стримане оформлення, виступити у «групі підтримки» фону, виконувати утилітарне завдання у туалетній кімнаті. Прозорі фігурні абажури ненав’язливо розбавлять темне тло або тоновою ідентичністю і формою доповнять стилістичну ідею.

Настінні торшери

Абажурна класика У просторій ванній кімнаті

З цієї колекції й світильники із лампочками-свічками. Французька традиція наповнювати будинок світлом мерехтливих міньйонів, переживе будь-які футуристичні версії. Вибір канделябрів став цікавішим, дещо видозмінилася форма, проте конструкція залишилася незмінною. У контексті з такою ж люстрою, що має кістяк з бронзи, в переливах кришталевих підвісок кімната потоне в розсипі вогнів і стане головним акцентом класичного дизайну та арт-деко.

У кришталевих відблисках У розкоші кольору та світла

На сучасний лад

Крім традиційного пластику, скла та звичних форм модельний ряд представлений химерними видами, новими матеріалами та ідеями. Спіральні, сферичні, овальні стрічки, що світяться, плоскі і опуклі панелі, металеві трубки покликані інтегрувати дизайн або створювати епатаж. Так, каскадний 3-рівневий світильник із розсипом кришталевих крапель, що зависли на чорній стіні, впливає на свідомість магічно.

На чорному тлі стіни

Пристінні світильники не приховують об’єм і чудово підходять для невеликих приміщень. При цьому чим ближче до поверхні знаходиться конструкція, тим чіткіше висвічуються переваги або фактурні вади. Такі варіанти є вдалими для ванної. У мінімалістських дизайнах, плафон із сірого чи чорного скла з металевим стрижнем підкреслить глибину чистих кольорів та нюанси штукатурки.

У манері хай-тека Акцентна стіна Без зайвого декору

Ковані елементи світильника у готичному стилі переконають у розкоші арт-деко. Свічки-колони та керамічні ріжки нагадають про минуле та за участю атрибутів з історією, відтворять концепцію ретро. Нескладно здогадатися, до якого стилю відносяться литі бронзові конструкції та конуса з рисового паперу. Круглі матові плафони, скляні куполи з керамічною основою, кристальні підвіски, не обтяжені зайвими деталями, абажури з тасьмою приживуться в кантрі, лофті, стимпанці. І все-таки, незважаючи на таку багатоособливість, освітлювальні прилади допустимо поєднувати в одному периметрі. Бра, лампи, торшери у фактурних корпусах разом створюють враження детально продуманого інтер’єру. Особливо цікаво у сучасних дизайнах виглядають компромісні композиції за участю різних видів.

М'яке випромінювання

З накладними одинарними та подвійними панелями, світлодіодною стрічкою, можливо організувати безпечне та красиве освітлення різної активності без тіней та відображення. Тип лампочок визначає його якість. Наприклад, штиркові патрони з маркуванням G для гологенних світильників з білим свіченням підходять не для всіх кімнат. Щоб додати теплоти, варто покластися на звичні форми куполів із непрозорим верхом.

Стильний дизайн

Європейські фабрики в основному випускають невеликі колекції та пропонують комплекти, що дозволяють легко підбирати парні предмети до люстри. Так, італійці та голландці постійно експериментують з лініями та формами та покладаються на дизайнерський креатив. З такою рекламою стали модними незграбні моделі, лампи-орігамі та інші футуристичні версії. Німеччина, Австрія, Швейцарія вважають за краще випускати інноваційну продукцію, як тривимірне світло, світлодіодне освітлення. Приладами на кшталт кантрі та ретро забезпечить Іспанія та Англія. Класичні світильники з кришталем та декором від Сваровськи представляють Франція, Італія.

Сучасне рішення Висвітлюємо дзеркало "Піднімаємо" стеля Висвітлюємо спальню Елегантне рішення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *