Зелений колір в інтер'єрі квартири – ноти свіжості та неординарності
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Зелений колір в інтер’єрі квартири – ноти свіжості та неординарності


Весна!  Зелений тріумфує!

Саме навесні, коли після темних зимових вечорів ми готові зустрічати все нове та неординарне у нашому житті, так хочеться змін. І може бути саме весна, час для капітального ремонту вашої квартири або косметичного оновлення, який кардинально перетворить інтер’єр навколо вас і змусить по-новому дивитись на банальні та звичайні речі.

Ніщо так явно не викликає у нас асоціації з весною, як зелений колір. Які відтінки зеленого нині на піку актуальності в інтер’єрній моді? І як правильно використовувати зелений колір, для привнесення до свого будинку гармонії, спокою та затишку? А, можливо, саме зелений колір сприятиме розквіту вашої кар’єри та змінам в особистому житті цієї весни.. Які ж перетворення можна привнести за допомогою цього колірного рішення в дизайн інтер’єру?

Інтерпретація зеленого кольору

Психологи характеризують зелений колір як колір початку життя, колір новизни та надії. Можливо, саме тому відтінки зеленого візуально змушують відпочивати наші очі та нервову систему, і більшість громадських інтер’єрів воліють із усього спектрального кола саме зелені кольори.
Використання зеленого кольору поодиноко дуже рідко зустрічається в проектах житлових інтер’єрів, а ось предмети декору, частини оздоблення стін або меблі в зеленій гамі можуть цієї весни привнести частки пазла, що бракують, саме у ваше життя, і зробити її більш наповненою і досконалою.
Різними відтінками зеленого кольору можна досягти як холодності та свіжості сприйняття інтер’єру, так і його теплоти та затишку справжнього старовинного будинку, що ж тануть за собою похідні від зеленого кольору? І як краще їх комбінувати в інтер’єрі квартири, щоб отримати оптимальне поєднання, яке візуально не дратує очі? Зелений колір в інтер’єрі будинків і квартир переважає саме в тих країнах, де саме розташування будинку вже визначає безліч квітів та зелені. Наприклад, в Індії зелений колір вважається кольором, який передає надію на майбутнє і загальний світ, а в Китаї за допомогою зеленого позначають розкіш і достаток. Також зелені інтер’єри популярні в таких країнах як Мексика, Австралія, Нова Зеландія, а в спокійній Європі віддають перевагу більш нейтральним зеленим відтінкам, наближеним до природних.
Виходячи з трактування кольору такою наукою як фен-шуй, зелений колір здатний розсіювати негативну енергетику і нейтралізувати агресію, також зелений сприяє збільшенню концентрації та працездатності організму людини, тому його рекомендують використовувати в інтер’єрі кабінету квартири.

Використовуємо зелений в облаштуванні приміщення

Якщо у вас є дитяча, і ви ніяк не можете привчити дитину до порядку дня, вона у вас непосидюча, і ніяк не бажає робити уроки або займатися, то саме лаконічні зелені кольори, такі як шафрановий, світло-лимонний можуть сприяти цьому процесу.
А використання оливкового або кольору спаржі в спальні у дорослих людей здатне навіть привнести гармонію в неврівноважені стосунки або покращити процес сну за досить короткий відрізок часу.

Про використання відтінків зеленого в інтер’єрі ванної або душової можна написати поему. Адже саме сині та зелені кольори, викликають у нас асоціації з відтінками водної гладіні, а їх поєднання з білим фаянсом найсвіжіше та естетичніше. Не важливо, до якого стилю на території ванної ви більш схильні, до строгого британського, де зелень відчуватиметься тільки у відтінках смужки, або до незвичайного хай-тек стилю, де можна сміливо використовувати найдикіші і незвичні відтінки зеленої гами — все одно використання зеленого кольори справить незабутні враження, на кожного, хто хоч раз побачить якийсь санвузол. А за допомогою правильних акцентів зеленим кольором у санвузлі навіть можна ставити собі чудовий настрій щоранку! То чому б не скористатися цим?

Суміш зеленого кольору із соковитим жовтим або червоним у просторі кухні, здатне як надати ноток еклектики інтер’єру кухні, так і зробити його надтехнологічним та суворим на тлі інтер’єру у стилі модерн.

Ну і як забути інтер’єр вітальні, де найчастіше текстиль з використанням зеленого кольору, або аксесуари стають центром інтер’єрної композиції, які притягують захоплені погляди гостей. А такі відтінки зеленого як трав’яний, болотяний, захисний в обробці мансарди, зимового саду або тераси, привітно доповнять природні кольори в листі живих рослин, і можливо нададуть їм контраст більшої яскравості і фарб.

Незвичайне зелене підсвічування, або використання локальних джерел освітлення із зеленим кольором актуально у тих приміщеннях, де є не закрита поверхня води. Саме з таким підсвічуванням ваш басейн буде ефектніше виглядати в темну пору доби, а мініатюрний водоспад на стіні або акваріум додадуть кімнаті, в якій вони перебувають ні з чим незрівнянну індивідуальність.

І пам’ятайте, що який відтінок зеленого ви б не вибрали для свого інтер’єру цієї весни, теплі тони здатні зменшувати простір, і робити його більш комфортним і затишним. А холодні відтінки зеленого привнесуть навпаки логічну ясність до кімнат, орієнтованих на південну сторону, або нададуть контрастність чисто-білому інтер’єру або житловому об’єму в природних світло-коричневих відтінках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *