Весна! Колір ніжного листя в інтер'єрі. Ніжно-жовті відтінки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Весна! Колір ніжного листя в інтер’єрі. Ніжно-жовті відтінки


Весна! Колір ніжного листя в інтер'єрі

Початок весни – дивовижна пора року, вона буквально наповнена новою радістю життя, оптимізмом та енергією. Цей настрій відчувається в повітрі вже з перших сонячних днів, і колір, який ми розглянемо в цій статті, якнайкраще відображає всі нотки іскристого, життєрадісного березня. Йдеться про ніжний салатовий відтінок, у колірній палітрі він знаходиться між зеленим і жовтим, але до останнього все-таки ближче, важливо також, що колір ніби трохи розбілений. При роботі з інтер’єрами подібний відтінок виявляє ще один безперечний плюс: ніжний салатовий фактично відноситься до нейтральних відтінків, але він не такий строгий і банальний, як, наприклад, бежевий або білий.

Весна! Колір ніжного листя в інтер'єрі. Ніжно-жовті відтінки

Ніжний жовтий в інтер'єрі

Ніжний жовтий – один із найвдаліших варіантів, коли йдеться про інтер’єр кухні. Цей свіжий відтінок стане ідеальною заміною звичному білому кольору, який використовується при декорі кухонних меблів. На відміну від білого, жовтий не тільки сучасний і чудово поєднується з іншими кольорами, але й несе в собі невловимий настрій затишку та теплоти.

М'який жовтий відтінок стелі

Спробуйте урізноманітнити інтер’єр вашої улюбленої кімнати за допомогою нового кольору стелі. Це може звучати несподівано, але коли ви маєте справу з м’яким жовтим відтінком, результат гарантовано потішить. Погляньте на цю вітальню зону, вся палітра кольорів підібрана таким чином, щоб надати приміщенню настрій затишку і гостинності.

Ніжно-жовта кухня

Ще один приклад того, наскільки чарівний інтер’єр кухні у світло-жовтій палітрі. Цього разу вибір дизайнера впав на відтінок нарциса, що ледь розпустився, і, що важливо, колір використаний у досить великому обсязі. Зверніть увагу на цей прийом, він особливо актуальний для приміщень, де не вистачає світла.

Кухня з нейтральною гамою відтінків

Якщо тотальний жовтий вам не підходить, використовуйте цей колір у деталях та акцентах. В інтер’єрі цієї кухні працює гама нейтральних відтінків: білий взятий за основу як спокійніший і світліший, його доповнює коричнева з медовим відливом паркетна дошка, а всю композицію завершує теплий, сонячний відтінок жовтого, в який пофарбована плитка на «фартуху».

М'який жовтий відтінок стін

Якщо ви живете у кліматі, для якого характерні дощова погода та похмуре небо, м’який жовтий відтінок стане справжньою знахідкою для інтер’єру квартири. Цей колір ідеальний як основний в обробці стін.

Господарське приміщення зі стінами пофарбованими в ніжно-жовтий

У таких приміщеннях як комори або пральні наявність світлого та життєрадісного відтінку вкрай потрібна, адже це завжди невеликий, замкнутий простір, позбавлений джерел природного освітлення.

Ніжний жовтий відтінок дверей

Ніжний жовтий відтінок чудово працює не лише всередині будинку, а навіть зовні. Він розбавить найнудніший або похмурий фасад будівлі і, безперечно, зачарує всіх ваших гостей.

Ніжно-жовтий відтінок крісла

Якщо ви все ще сумніваєтеся, що свіжий відтінок весняного листя доречний у вашому будинку, почніть з деталей. Як правило, цей колір добре працює з будь-яким нейтральним тоном, тому ризик помилки мінімальний, сміливіше експериментуйте!

Для вашої зручності ми зібрали кілька палеток найбільш вдалих поєднань світло-жовтих відтінків із кольорами нейтральної гами.

Весна! Колір ніжного листя в інтер'єрі. Ніжно-жовті відтінки

Весна! Колір ніжного листя в інтер'єрі. Ніжно-жовті відтінки

Весна! Колір ніжного листя в інтер'єрі. Ніжно-жовті відтінки

Весна! Колір ніжного листя в інтер'єрі. Ніжно-жовті відтінки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *