внутрішнє оздоблення мансарди на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

внутрішнє оздоблення мансарди на фото


Напевно, кожна людина, яка має у власності приватну оселю, мріє про те, щоб отримати додаткові квадратні метри. Виходом із ситуації стане будівництво мансарди, проте її ще потрібно правильно обладнати, провести оздоблення. Як використовувати мансарду, вирішується в індивідуальному порядку, адже тут можна спорудити як спальню, так і особистий кабінет або дитячу.

біла обробка стін в мансарді білі стіни мансарди у поєднанні з яскравими елементами декоруванна кімната в мансарді декор із натуральних матеріалів в оформленні мансарди дерев'яна вагонка в обробці мансарди дзеркальні стіни мансардикабінет у мансардіСтіни

Утеплення

Спочатку потрібно зайнятися утепленням стін мансарди для того, щоб мінімізувати теплові втрати, зробити це приміщення комфортним, теплим та затишним для себе чи інших членів родини. Для утеплення найкраще використовувати мінеральну вату. Починається процес із укладання гідроізоляційного шару, що кріпиться внахлест за допомогою вбитих рейок та спеціального степлера для будівельних робіт.

Після цього слід вибрати розташування стін, залежно від чого гідроізоляційний матеріал укладають між кроквами. При цьому важливо залишити зазор, щоб повітря могло циркулювати.

Якщо є цегляна перегородка, то утеплювач повинен кріпитися з обох боків. Усередині утеплювач укладається із шаром гідроізоляції, а на зовнішній стороні поверх них монтують вагонку або гіпсокартон. Утеплення скатів не потрібне, а ось прокладка шару гідроізоляції обов’язкова, тому що це убезпечить мансарду від підвищеної вологості.

класичне оздоблення мансарди гарна обстановка мансарди гарне оформлення мансарди гарний вид з вікна мансарди гарний інтер'єр мансарди мансарда у ніжних тонах мансарда з натурального дерева мансарда з гамаком мансарда з цегляною стіною в оздобленні мансарда з панорамним дахом

Підготовка та використання перегородок

Якщо приміщення мансарди буде поділятися на кілька зон, необхідно застосування перегородок, які потрібно підготувати. В цьому випадку від підлоги і до останнього бруса на стелі встановлюють дошку, товщина якої складає близько двох сантиметрів, а ширина трохи більше 15 сантиметрів. Після цього потрібно виконати встановлення брусків, що кріпляться горизонтально. Перегородку потрібно обшити дошками, залишаючи невеликі проміжки, а з внутрішньої сторони закріпити теплоізоляційний та гідроізоляційний матеріали.

Після того, як всі роботи були проведені, можна зайнятися обробкою мансарди гіпсокартоном. Як перегородок використовують дерев’яні основи або швелер.

мансарда з точковим підсвічуванняммансарда зі віконницями мансардне приміщення для відпочинку багатофункціональна мансарда мармурове оздоблення стін у мансардному приміщенніневеликий спортзал у мансарді незвичайне оформлення стіни у мансардній кімнаті незвичайний дизайн мансарди

Обшивка гіпсокартонна

Процес обшивки дуже простий і зрозумілий для кожного, тому впоратися з ним можна самостійно. Спочатку обшиваються фронтони та скати, після чого можна приступати до обробки стелі.

Під час обшивки схилів на кроквах встановлюються дерев’яні бруски, відстань між якими має становити близько одного метра. У ці прогалини встановлюються горизонтальні бруси, після чого проводиться монтаж гіпсокартону, а щілини та дірки закладаються підручними матеріалами.

обшивка гіпсокартоном

Обшивка OSB-плитою

Перевага цих плит полягає в тому, що не потрібен тривалий процес підготовки, адже монтаж можна проводити, прикріплюючи плити безпосередньо до крокв. Простіше кажучи, не потрібно споруджувати і встановлювати додатковий каркас, що істотно заощадить дорогоцінний час. Для того щоб закріпити панелі можна використовувати цвяхи, але перед монтажем треба перевірити поверхню, вона повинна бути гладкою і рівною. Для внутрішньої обшивки використовують шліфовані вироби.

Використання сучасних OSB-плит відкриває нові можливості, адже обробити стіни мансарди всередині можна тканиною або шпалерами. Перш, ніж наносити шпалери поверхня ґрунтується. В якості альтернативи можна використовувати фарби на олійній або акриловій основі. Водоемульсійну фарбу не бажано використовувати, вона може пошкодити матеріал або вигнути його.

21007afd1e103c73e333d41585425510f54b7022

Обшивка фанерою

Простий та доступний варіант для обробки стін мансарди – застосування звичайної фанери. Як завершальні роботи фанеру можна покрити шпалерами або фарбою. Ширина фанери повинна становити не більше півтора сантиметра, а її довжина може коливатися від 1,5 до 2,5 метрів, товщина при цьому становить 5 міліметрів.

При виборі фанери потрібно віддати перевагу вологостійкому варіанту. Встановлюється фанера на каркас за допомогою шурупів або цвяхів з невеликими зазорами. Якщо ж фанера має краї, що шпунтують, то зазори не потрібні. Спочатку обробка фанерою проводитися, починаючи з фронтонів та схилів, після чого обшивають стелю.

обшивка фанерою

Обшивка вагонкою

Вагонка — найпопулярніший варіант для внутрішнього оздоблення горищного приміщення. Спочатку її нарізають, після чого кріплять до дерев’яного каркаса цвяхами у місцях стику. Після встановлення кожного аркуша потрібно перевіряти розташування матеріалу рівнем. Якщо цю процедуру не буде проведено, то перекосу не уникнути. Після того, як оздоблення вагонкою було завершено, поверхня покривається лаком.

finished-attic-home-theater-eclectic-with-media-room-industrial-club-chairs

Стеля

Спочатку потрібно визначити висоту стель, оптимальний варіант 2,2 метри. Якщо стеля вище, то це буде не зовсім доречно, якщо нижче, то висока людина відчуватиме дискомфорт, а встановлення шаф стане проблематичним.

Спочатку заміряється відстань від крокв до підлоги, після чого починається пристрій основи стелі. Між кроквами встановлюють брусок, для міцності вони встановлюються кожні 70-90 сантиметрів.

Готову стелю можна обшити деревом, гіпсокартоном. Не варто забувати про тепло та гідроізоляцію, вони обов’язкові. На завершення можна зробити натяжні стелі або покрити поверхню дерева лаком.

оригінальні ідеї для оздоблення мансарди оригінальний декор мансарди оздоблення білою вагонкою обробка великої мансарди оздоблення та декор мансарди з натуральних матеріалів оздоблення з комбінованих матеріалів оздоблення з натурального дерева в мансарді оздоблення мансардного приміщення у світлих тонах оздоблення мансарди білими панелями оздоблення мансарди у східному стиліоздоблення мансарди в коричнево-білих тонах оздоблення мансарди у сучасному стилі оздоблення мансарди зеленою вагонкою

Підлога

Для того, щоб утеплити підлогу, можна використовувати різні матеріали з теплоізоляційними властивостями. Оптимальний вибір – скловата або мінеральна вата. Укладається утеплювач по всьому периметру, шар укладання має бути не менше 10 сантиметрів. Для захисту мансарди від води необхідно використовувати гідроізоляційний шар. Якщо як перекриття використовується бетонна плита, потрібно зробити стяжку.

Підлога потребує основи, що є дощатим настилом. Товщина настилала 4 сантиметри, укладати його потрібно на балки. Найміцнішим і найстійкішим варіантом стане сосна або інші хвойні породи. Головне, щоб дошки були сухі на момент установки інакше можуть виникнути зазори. Дерево піддається обов’язковій обробці спеціальними розчинами та складами, що убезпечать його від гниття, грибків та різних шкідників.

оздоблення мансарди панелями з дерева оздоблення мансарди плиткою оздоблення мансарди під дерево оздоблення мансарди з великими вікнами оздоблення мансарди з гарним освітленням оздоблення стін цеглою для мансарди оздоблення стін шпалерами оздоблення затишної мансарди фарбування стін мансарди у коричневий колір сучасне оздоблення мансарди в чорному кольорі сучасний інтер'єр мансардного приміщення стильний декор мансарди стильний дизайн мансарди стильний інтер'єр мансарди триколірне оздоблення стіни в мансарді затишна мансарда з гарним оздобленням затишна мансарда з м'якими меблями затишний інтер'єр мансарди художнє оформлення стіни у мансарді кольорове оформлення мансарди чорно-біле оздоблення мансарди яскраві кольори в обробці мансарди

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.