Дизайн веранди заміського будинку  Гарний інтер'єр на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн веранди заміського будинку Гарний інтер’єр на фото


Веранда — це справжнісінька літня кімната, призначена для відпочинку в теплу пору року. Крім цього, вона є першим враженням від усього будинку, тобто. якоюсь вашою візитною карткою. Отже, її дизайн також необхідно ретельно продумати, як і дизайн будь-якого іншого приміщення. А залежить він багато в чому від того, засклена веранда чи ні. Цей момент відразу визначає ряд інших, наприклад, чи буде там, розташовуватися м’які меблі та інші предмети інтер’єру. Адже засклену веранду можна облаштувати, як справжнісіньку кімнату, в той час, як відкритий варіант (тераса) призначений тільки для гарної погоди, т.к. не зможе протистояти капризам природи. У такому випадку доцільно придбати садові складні меблі.

Розкішний дизайн відкритої веранди з чудовим краєвидомДизайн закритої досить просторої верандиЕфектна добре освітлена верандаДизайн невеликої закритої веранди-їдальніДизайн добре освітленої закритої веранди

Що потрібно враховувати, продумуючи дизайн веранди

Насамперед, слід враховувати той факт, що на веранді має бути багато повітря та світла. Однак, надто багато сонця вдень теж не є добре. У такому разі не заважає подбати про жалюзи або штори. А можна використовувати світловідбивну плівку для вікон. Відкриту веранду часто затіняють за допомогою вертикального озеленення.

Красива простора веранда відкритого типу з чудовим краєвидом.Оригінальний дизайн відкритої веранди з плетеними меблями
На дизайн закритої веранди впливає архітектурний стиль заміського будинку, а також її безпосереднє розташування щодо сторін світла в житловому приміщенні.

Дизайн закритої веранди, де затишно навіть у зимовий час

Якщо вона знаходиться з північного (або східного) боку будинку, то найкраще підійде британський колоніальний стиль, в якому є зручні плетені меблі, виготовлені з міцних натуральних матеріалів, таких, як ротанг, бамбук або червоне дерево. Також в інтер’єрі мають бути крісла-гойдалки та купа подушок зі змінними чохлами. Покриття для підлоги і меблі в даному випадку можуть бути темними, т.к. вони не будуть нагріватися через місце розташування веранди

Крісло-гойдалка в інтер'єрі невеликої закритої верандиУрожай інтер'єр веранди з плетеними меблями та кріслом-гойдалкою
А якщо веранда навпаки розташована з південної сторони, тоді доречний буде середземноморський прованс, який передбачає переважання блакитного та білого кольорів, причому як у оздобленні, так і в меблів. Крім цього, має бути багато живих кольорів в інтер’єрі та наявність римських штор.
Якщо веранда повністю складається з суцільної скляної стіни, тобто склопакети встановлені зі стелі до підлоги, то найкраще продумати дизайн в легшому стилі.

Полегшений дизайн скляної веранди з плетеними меблями
Окрім цього, дизайн веранди визначає призначення приміщення, а саме, цілі, в яких воно використовуватиметься. Найбільш поширений варіант – це міні-вітальня, організована на веранді, з відповідним набором меблів: журнальний столик, стільці, крісла та диван за наявності необхідної площі. Слід зазначити, що оригінальним рішенням буде зробити підвісний диван-гойдалка, правда, для цього повинні бути досить міцні стельові конструкції.

Скляна веранда з гарним освітленням завжди чудово впишеться в присадибну ділянку з наявністю безлічі красивих дерев.

/ффектна добре освітлена скляна веранда з видом на присадибну ділянкуДизайн невеликої відкритої веранди серед розкішної зелені

У веранди має бути свій стиль

Як і будь-яка інша кімната, веранда повинна мати свій стиль, який і визначає вибір відповідних меблів та аксесуарів. Найбільшу перевагу надають стилям, що мають етнічний колорит (середземноморський, східний, прованс, скандинавський. еко-стиль і т.д.). Всі ці стилі мають певні спільні риси. Наприклад, у всіх випадках використовуються натуральні матеріали (дерево, бамбук, натуральні тканини, ротанг тощо) та світла пастельна кольорова гама. Щодо меблів – непоганим варіантом буде легка плетена, особливо якщо веранда невелика.

Дизайн невеликої, але дуже затишної веранди з плетеними меблямиДизайн невеликої заскленої веранди з каміном

Звичайно, м’які меблі теж надзвичайно гарні будуть у літній кімнаті, але для цього має бути відповідна площа.

М'які меблі в інтер'єрі просторої веранди-вітальні

А щодо обіднього столу, то він просто необхідний, нехай навіть зовсім невеликий. І це, мабуть, все, що потрібне для даного приміщення. Тому що перевантажувати простір меблями украй небажано. Все-таки на веранді має бути багато простору та світла – це головна умова.

Аксесуари

Які аксесуари використовувати – це залежить від обраного стилю приміщення. Хоча, є й універсальні речі, які в будь-якому випадку зроблять кімнату затишною та комфортною. До них відносяться дивані подушки, здатні додати яскравості декору веранди, а також чохли на стільцях та скатертини на столі. Головна їхня перевага полягає ще в тому, що завжди можна легко змінити дизайн – для цього їх досить просто змінити.

Як аксесуари - ціла купа яскравих подушокЯскраві подушки в інтер'єрі затишної веранди-вітальні

Крім цього, завжди доречним буде в інтер’єрі веранди зелений куточок. Наприклад, дерев’яні стелажі з кованим каркасом, заставлені горщиками з квітами, дуже ефектно виглядають. Та й просто скрізь розставлені квіти в горщиках або дерева завжди надзвичайно прикрасять приміщення і нададуть особливого затишку.

Живі квіти - безперечна прикраса будь-якого інтер'єруЗатишний дизайн розкішної веранди з живими деревами
Непогано розосередити на веранді нічники чи свічники. На стінах також доречні різні картини, панно чи фотографії.

Невелика затишна засклена веранда з каміномКамін створює затишок в інтер'єрі розкішної закритої просторої веранди.

Камін створить непередаваний затишок, особливо в прохолодні вечори.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *