Тренди в інтер'єрі ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тренди в інтер’єрі ванної кімнати


Процес створення інтер’єру ванної кімнати – це не тільки захоплюючий та складний пошук практичних рішень, але й творчість у чистому вигляді, адже навіть у такому невеликому просторі можна втілити найцікавіші ідеї. Розглянемо докладніше кілька найсвіжіших трендів зі світу інтер’єрної моди.

Це тенденції, які можна спостерігати вже сьогодні у роботах відомих дизайнерів та які точно будуть на піку популярності найближчим часом. Можна використовувати їх як посібник до дії, а можна просто як джерело натхнення для власного пошуку.

001.jpg

Як би банально ці не звучало, але плитка як оздоблювальний матеріал сьогодні дуже затребувана. Все ж таки, що відрізняє останні сезони від попередніх років, коли плитку також активно використовували, це те, що вона стає не просто практичним варіантом обробки, а й повноцінним декоративним елементом. Так, наприклад, один із найцікавіших способів застосувати плитку у ванній – обробити нею бічну поверхню ванни. Такий прийом не вимагає великих вкладень, але виглядає добре.

002.jpg

Взагалі, увага до бічної поверхні ванни – ще один великий тренд сьогодні. Дизайнери використовують для цієї мети різні матеріали, але ключовим моментом, звичайно, є формат самої ванни. Якщо вам до душі така ідея, то погляньте на цей приклад: навіть дерево за бажання можна успішно інтегрувати у таку складну зону.

003.jpg

Ще один підходящий для цієї мети матеріал — камінь, особливо, якщо використовувати один і той самий вид на стінах і на ванні. Такий інтер’єр виглядає цілісно, ​​гармонійно і дуже стильно.

004.jpg

Сьогодні практичність стає чи не провідним завданням при проектуванні інтер’єру, і у випадку з ванною це виявляється у дедалі більшій популярності душових з дуже низьким порожком. У такий душ легко зайти і легко вийти з нього, він візуально не вибивається із загальної картинки дизайну.

005.jpg

Крім того, подібні моделі душових виглядають сучасніше і завдяки низькому поріжку візуально збільшують висоту стелі.

006.jpg

А ось наступний тренд виглядає зовсім незвично та свіжо. Дизайнери пропонують не розмінюватися на дрібниці і відвести цілу «кімнату в кімнаті», де буде все, що потрібно для ванних процедур. У цьому проекті, наприклад, частина приміщення відокремлена перегородкою і в ній встановлена ​​ванна, а поряд душ. Звичайно, такий варіант доступний тільки в дійсно просторій кімнаті, але в цілому ідею можна адаптувати навіть для типової невеликої ванної кімнати: просто розширте площу душової зони, це вже зробить її більш комфортною та красивою.

007.jpg

У душовій не можна обійтися без полиць, бодай однієї. Сьогодні навісні полиці виглядають дещо старомодно, їх все частіше стали замінювати ніші або такі виступи в стіні. Обидва варіанти гарні з погляду стилю, але виступ простіше змонтувати.

008.jpg

На цьому фото можна побачити одразу два тренди: це встановлення одразу двох раковин, а також підвісні шафки під них. Дві раковини дуже зручні, якщо у вас велика сім’я, таке рішення завжди виправдане. А ось підвісні шафки підійдуть усім і завжди: вони полегшують процес збирання підлоги у ванній, а також створюють ілюзію збільшення площі підлоги, тобто роблять кімнату просторішою.

011.jpg

І останній, але дуже яскравий тренд сьогодні – це активна прикраса ванної кімнати. Справа в тому, що раніше декор у цій зоні завжди робився з огляду на її вузький функціонал та дуже складні умови. Але тепер ванні вирішено прикрашати по-повній, а ось як саме це зробити – вирішувати вам. Це може бути і яскрава плитка, і шпалери з принтом, мозаїка, а також всілякі поєднання матеріалів. Не забувайте і про такі милі доповнення, як свічки, живі рослини і навіть картини на стінах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *