Сучасний натуральний стиль
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний натуральний стиль


Термін «сучасний натуральний стиль», можливо, ще не так часто використовується і сам стиль поки не набув масової популярності, але дане явище абсолютно точно прийшло у світ інтер’єрного дизайну всерйоз і надовго. Говорячи про цей напрям, ми припускаємо цілий пласт сучасних трендів, але якщо поєднати їх і вичленувати головне, то виявиться, що це саме прагнення природності, натуральності, органічності.

При цьому важлива і друга складова – прості лінії, звичні форми, лаконічність, словом, все, що притаманне моді останніх років. Розберемося докладніше, що таке сучасний натуральний стиль і чому варто придивитися до нього, якщо ви шукаєте ідеї для нового інтер’єру.

001.jpg

Ключова ідея полягає у поєднанні двох аспектів: сучасної архітектурної думки та найбільш екологічних, природних матеріалів. Саме за такою формулою створюється ідеальний інтер’єр сьогодні. Так, наприклад, дизайн цієї кухні складається зі зрозумілих, простих і навіть строгих геометричних форм, які є основою для подальшої роботи з матеріалами.

002.jpg

Відсилання до природи – ще один важливий елемент інтер’єру в сучасному натуральному стилі. У цій вітальні ми також можемо спостерігати гармонію лаконічної, створеної із простих форм бази, на тлі якої так гарно розкривається вся палітра натуральних матеріалів.

003.jpg

Як зрозуміло з назви стилю, у ньому активно використовуються прийоми, властиві сучасній стилістиці. Це, насамперед, виявляється у архітектурі, формах і лініях. Меблі в такому інтер’єрі виглядають просто і сучасно, проте, в деталях, в якихось ледь вловимих рисах вони можуть мати і оригінальний дизайн. У кожному проекті відбувається пошук ідеального балансу, а результат завжди залежить від особистих уподобань та визначення точки комфорту.

004.jpg

Ще один важливий принцип сучасного органічного стилю полягає в тому, що він орієнтований на єднання із навколишньою реальністю. Особливо гарного і яскравого ефекту можна досягти у тому випадку, коли йдеться про інтер’єр приватного будинку. У будинку ми завжди ближче до природи і, до того ж, можна спроектувати великі вікна та вихід на терасу або одразу в сад. У такому разі варто черпати натхнення у фарбах, які є навколо, і намагатися привнести в дизайн інтер’єру щось ззовні.

005.jpg

Втім, і у звичайній міській квартирі можна використовувати цей прийом: придивіться до природи за вікном і спробуйте застосувати побачені колірні поєднання на панелі інтер’єру. Так, наприклад, зелені відтінки листя можна взяти за основу для стильної палітри текстилю, сірі тони каменю – як стримана база. Якщо ви тяжієте до більш насичених кольорів, їх також легко знайти в природі, але в інтер’єрі вони краще виглядають в обмеженій кількості і завжди на тлі нейтральної основи.

006.jpg

Ще один елемент, характерний для сучасного натурального стилю – це речі, створені вручну. Такими можуть бути як предмети меблів, і декор, незвичайні прикраси, текстиль. Все виготовлене вручну має особливий шарм, і якщо вписувати такі речі в добре спроектований інтер’єр, вони лише нададуть йому лиск і характер.

007.jpg

Придивіться також до колекцій сучасних виробників меблів та аксесуарів, в них можна знайти чудові речі, які дивним чином поєднують у собі високі технології та ручне виробництво.

008.jpg

Згадана раніше «архітектурність» сучасного натурального стилю виражається у формах, а й у використанні кольору. Для спрямування характерні яскраві контрасти, які, втім, будь-коли перебивають задані лінії і порушують гармонії.

010.jpg

Зрештою, зазначимо, що цей стиль передбачає відчутну свободу самовираження. Якщо вам до душі скло, глянсові поверхні та гранична лаконічність, то він вам підійде, так само, як і в тому випадку, якщо ви любите все натуральне, тепле та затишне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.