меблі трансформер
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

меблі трансформер


Меблі для маленьких квартир

меблі трансформерНеважко зрозуміти прагнення кожної людини жити в комфортних умовах, але не всі можуть собі дозволити розкішні апартаменти. Тому меблі-трансформери – ідеальне вирішення проблеми власників маленьких квартир. Це багатофункціональні предмети обстановки, які здатні змінювати не тільки свій зовнішній вигляд, але й призначення.

Зараз багато зарубіжних компаній створюють і випускають різноманітні види багатофункціональних меблів. Її прийнято вважати дуже зручною, стильною та естетично красивою. Творці меблів-трансформерів дивують своєю винахідливістю та кмітливістю.

Основні функції меблів

меблі трансформерГоловна перевага меблів-трансформера – збільшення вільного простору у квартирі. Крім цього, вони поєднують в одному предметі кілька корисних функцій. Наприклад, легким рухом можна перетворити крісло на зручне ліжко або з маленького столика з’явиться обідній стіл, навколо якого може зручно розміститися невелика компанія.

Але є вироби, які виконують одну основну функцію. Наприклад, ліжко після сну підйомний механізм притискає до стіни, а зі зворотного боку можна побачити фальш-фасад шафи. Але це винятково дизайн.

За типом механізму трансформери поділяють на розкладні, висувні системи, що піднімаються. А на вигляд матеріалів для обробки меблі поділяють на корпусні та м’які вироби.

Види меблів-трансформерів

меблі трансформерНайбільшу популярність та затребуваність завоювали дитячі меблі. Вона дозволяє розширити вільне місце для ігор малюка та одночасно виконувати свої основні призначення. Наприклад, дитяче ліжечко може перетворитися на столик для іграшок, зошитів чи комп’ютера. Все залежить від віку дитини. При виборі меблів-трансформера до дитячої кімнати слід звернути увагу на матеріал, з якого вони виконані. Найкраще підійде натуральна деревина. Такі меблі екологічно безпечні і не нашкодять здоров’ю малюка. Фахівці не радять вибирати для дитячої кімнати вироби зі скляними вставками, щоб під час гри скло не розбилося та не поранило дитину.

меблі трансформерНайпростішим і найдоступнішим варіантом слід вважати диван-ліжко, який багатьом відомий ще з радянських часів. А також крісло-ліжко та стіл-книжка. Важко уявити собі квартиру, в якій би не було хоч одного з цих предметів меблів. Вони і зараз стоять на чолі списку меблевих трансформерів. Цікавий варіант перетворення дивана на двоярусне ліжко. Це свіже, не побите рішення дизайнерів вже отримало багато позитивних відгуків у покупців.

меблі трансформерНаразі все частіше можна зустріти в однокімнатних квартирах підйомне ліжко. Цей винахід дозволяє створити невеликий вільний простір шляхом підйому та притискання до стіни ліжка. Найбільш цікавими є варіанти, коли піднятий предмет може гармонійно створити єдину картинку з інтер’єром. Наприклад, візуальне перетворення на шафу або комод.

меблі трансформерЗарубіжні дизайнери створили цікавий варіант підйомного ліжка. Вона не притискається до стіни, а піднімається нагору, як ліфт. Це відмінний варіант для маленьких, однокімнатних квартир. Головне, щоб така конструкція була надійною, тому її варто купувати лише у солідних перевірених компаній.

меблі трансформермеблі трансформер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *