Набирають популярності інтер'єрні тренди
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Набирають популярності інтер’єрні тренди


Для того щоб, мабуть, передбачати тренди сезону, що наступає, або навіть кількох майбутніх років, потрібно бути дуже досвідченим фахівцем. А можна просто прислухатися до думки багатьох таких фахівців, проаналізувати їх і зробити висновки. Що ми й зробимо у цій статті. Розглянемо кілька найбільш помітних тенденцій, до яких варто придивитися вже сьогодні, щоб створити дизайн, який буде актуальним ще багато років.

001_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Білі фасади кухонних меблів – класика інтер’єрної моди, здається, вони були і будуть завжди. Є цікава статистика, згідно з якою майже у половині випадків для дизайну фасадів вибирається саме білий колір. Дизайнерам нічого не залишається, крім хіба що додавання невеликих вкраплень іншого кольору.

002_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Найактуальніше сьогодні виглядають елементи з незабарвленого дерева, які добре поєднуються у тому числі з білим кольором. Зверніть увагу, що такі акценти можуть бути більш-менш об’ємними, мати різні відтінки, а також з’являтися навіть у найнесподіваніших зонах.

003_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

008_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Кілька років тому була дуже популярна думка, що оформлення їдалень як окремих кімнат і навіть зон відходить у минуле. Однак, час іде, і воно показало, що увага до даної галузі не тільки не зменшилася, але навіть зросла. Так, сьогодні вже мало хто використовує їдальню для сніданків, обідів та вечерь щодня, швидше за це приміщення для проведення урочистостей та особливих прийомів. Але саме до їдалень дизайнери ставляться з особливою увагою, прагнуть зробити їх більш цікавими, багато декорованими і стильними.

009_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Сучасна їдальня – це не просто зручне та красиве приміщення, це ще й особливе відношення до дрібниць, яке може бути виражене у поєднанні принтів, незвичайних фактурах, матеріалах та аксесуарах.

010_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Ще один цікавий тренд, який можна помітити в проектах все частіше, — це невеликі лави, що з’явилися в інтер’єрі ванної кімнати. Можливо, не в кожній ванні знайдеться достатньо вільного простору для такого предмета, але якщо воно є, то ви точно зможете оцінити всю практичність такого рішення.

011_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Лавка або пуф може бути як самостійними об’єктами, так і вбудованою частиною меблевої групи. У будь-якому випадку це зручно, адже навіть у ванній кімнаті іноді потрібно сісти.

013_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Для роботи з зоною раковини дуже зручно використовувати звичайну кахельну плитку — це ще один тренд, що набирає популярності. Плитка в даній зоні, тобто прямо над раковиною та навколо неї, не тільки дуже практичне, але й гарне рішення.

014_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

При цьому можна взяти одну плитку, яка вам подобається найбільше, і обробити їй душову зону, стіни, а також «фартух». Таким чином, вийде єдина композиція, стильна та сучасна, особливо якщо плитка має незвичайну форму або відтінок.

015_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Для цієї ж мети можна використовувати і мозаїку, вона дещо складніша в роботі, але водночас і набагато ефектніша.

017_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Якщо говорити про найбільш помітні тенденції в дизайні кухонь, то не можна не відзначити палітру кольору: вона стала дуже м’якою, акварельною. Дизайнери активно працюють із складними, незвичайними, але неодмінно світлими тонами. Блакитно-сірий, розбілений рожевий, ніжний фісташковий — вони гарні як власними силами, так і в комбінації з нейтральною базою.

018_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Якщо вам здається, що такі легкі відтінки виглядають одноманітно і нудно, то погляньте на інтер’єр цієї кухні: поєднання кількох світло-сірих тонів з бежевим та білим виглядає об’ємно, затишно та неймовірно стильно.

019_набираючі популярність інтер'єрні тренди.jpg

Нарешті, ще один яскравий тренд — це так звана тумба, що ширяє під раковину. Вона прикріплюється до стіни, а простір над підлогою залишається вільним. Такі меблі роблять ванну просторішими, а також здорово спрощує процес прибирання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *