Сучасний інтер'єр кухні 2015: в ногу з часом
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний інтер’єр кухні 2015: в ногу з часом


У всі часи кухонні меблі повинні були відрізнятися максимальною функціональністю. 2015 рік не принесе змін до цього аспекту. Сучасні виробники здебільшого докладають чимало зусиль для реалізації найбільш практичних проектів. При цьому зовнішні декоративні якості меблів також мають неабияку вагу при виборі відповідних меблів на кухню.

Білі кухонні меблі

Головними критеріями для покупки стають:

 • матеріал;
 • колір;
 • розмір;
 • аксесуари;
 • стиль;
 • ціна.

Як і раніше, популярними залишилися кухні, виконані в класичному стилі. Їх відрізняє натуральність матеріалів та кольорів. Пастельні тони та м’які лінії відмінно підходять для приміщень будь-якої форми та розміру. У новому році з такими меблями рекомендується поєднувати мозаїку на підлозі та велику кількість світла.

Другим найпоширенішим стилем залишається хай-тек. Кухні, витримані в цьому стилі, виготовляються зі скла, металу та пластику. Цьому стилю характерна велика кількість систем зберігання та вбудована техніка. Цей напрямок з успіхом реалізує основну тенденцію для кухонних меблів 2015 року – максимальна простота та практичність. Ергономічна форма та функціональні світильники підкреслять основні переваги конструкції.

На спеціалізованих виставках виробники вже продемонстрували нові розробки у сфері меблів для кухні. Крім класичних форм і стилів, що вже зарекомендували себе, покупець зможе придбати і моделі, виконані з використанням нових незвичайних технік виготовлення та розробки.

Використання чітких геометричних ліній та фігур дозволяє створити строгу конструкцію правильної форми. Ефектно виглядає виріб із кубів та прямокутників яскравих кольорів. При цьому розміри елементів конструкції можуть бути будь-якими. Лаконічне виконання передбачає максимальне спрощення будівлі. Тенденції 2015 виключають використання вітражів, декоративних колон, карнизів та інших аксесуарів.

Ще одним популярним напрямом став еко-стиль. Прагнення бути ближчим до природи проявляється у всіх сферах життя сучасної людини. Найчастіше це виражається у використанні натуральних матеріалів:

 • дерево;
 • натуральний камінь;
 • декор з бамбука, текстилю, шкіри.

Важливою також стала простота використання прихована за масивними фасадами. Всі системи зберігання, полички та скриньки стають доступними за рахунок механізмів, що легко їх відкривають.

Оптимізація приміщення дозволила розвинутись таким проявам архітектурної думки, як зонування простору та поєднання кухні з вітальнею, їдальнею чи коридором. Цьому багато в чому сприяє виготовлення більш сучасних та ефективних витяжок. Усі ці чинники наклали відбиток формування нових особливостей у структурі кухонних меблів. Наприклад, деякі секції у корпусі кухонних шаф можуть виконувати функції окремих предметів меблів. У такий спосіб можна створити бажаний комфорт за умови економії простору.

Поряд із розвитком тенденцій використання прямих ліній та чітких форм продовжує розвиватися футуристичний стиль. Плавні обтічні форми видають прагнення сучасної людини якнайшвидше опинитися в космічному майбутньому. Крім цього використання 3D-панелей для створення об’ємних малюнків на корпусі дозволить виготовити не просто меблі, а унікальний витвір мистецтва.

Кольорове розмаїття дає можливість вибрати потрібний варіант будь-якому покупцю. У 2015 році будуть актуальними яскраві кухонні шафи із дерев’яними вставками. Фасади пастельних тонів поєднуються із соковитими вкрапленнями яскравих кольорів. Як і раніше, затребуваними будуть і спокійніші колірні рішення натуральних відтінків. Як оздоблення використовуються матеріали, максимально наближені до натуральних за фактурою та відтінками. Популярними стали імітації:

 • мармуру;
 • натурального каменю;
 • вапняку;
 • бетону;
 • гальки та інші.
 • Цікавими можуть бути вироби, оформлені шпоном із ефектом необробленості.

Різноманітність барних стійок та стільниць у конструкції дозволить ефективно використовувати кожен куточок такої кухні. Модними стануть легкі та тонкі стільниці, які не обтяжують меблі. Барні стійки ще не один рік будуть найпопулярнішим елементом. Їх виконують у різних колірних варіаціях та з різних матеріалів. Оздоблення та опори також великим асортиментом.

Крім закритих систем зберігання частим елементом стали відкриті полиці. Сучасні дизайнери вважали, що безліч декоративних і просто естетично оформлених предметів можуть зайняти свої місця прямо на увазі відвідувачів.

Фурнітура для кухні наступного року теж може змінюватись. Прості хромовані ручки можуть змінюватися вишуканими мідними виробами, які вже не просто функціональні елементи, а арт-об’єкти, що заслуговують на окрему увагу. Крім того, в сучасних конструкціях можна обійтися зовсім без ручок. Особливості будівлі меблів дозволяють обійтися без них, підтримуючи при цьому загальну тенденцію збереження максимальної простоти та ергономічності.

Що стосується техніки, то основна думка майбутнього року – це надійне приховування предметів, що не використовуються. Навіть плоска мийка та втоплені змішувачі прагнуть зберегти максимум простору, не завдаючи тим самим шкоди функціональності. Виробники направили всі свої зусилля на створення оптимально оформленої мультимедійної, електричної та технічної мережі. Така оснащеність дозволить контролювати приготування їжі не тільки безпосередньо біля варильної поверхні, а й на великому централізованому екрані, розташованому на фасаді кухні. Найбільш просунуті моделі дозволять керувати всіма процесами за допомогою гаджетів та виходу в інтернет.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що нові розробки спрямовані на максимальну оптимізацію проведення робочих процесів на кухні, зберігаючи при цьому комфорт і затишок, створений протягом довгих років, що зарекомендували себе, стилями і матеріалами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *