Ванна в сучасному стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ванна в сучасному стилі


Інтер’єр ванної кімнати прийнято будувати швидше не навколо ідеї краси та стилю, а на чіткому розумінні ідеального облаштування та комфортного планування. Багато в чому це визначається невеликою площею цього приміщення.

Втім, є ряд стильових напрямків, які не тільки не перевантажать простір, але навіть навпаки допоможуть зробити ванну більш об’ємною та світлою. Одним з таких є сучасний стиль, який може стати ідеальним рішенням для всіх, хто знаходиться у пошуку лаконічності, зручності та відчуття легкості навколо.

001_2.jpg

Сучасний стиль виглядає просто і зрозуміло, але за таким результатом лежить чимала праця. Знаковими елементами стилю є велика кількість гладких, навіть глянсових поверхонь, прості форми, найсучасніші інженерні та технічні рішення. Меблі добре організовані під закриті системи зберігання, вся сантехніка та фурнітура виглядають лаконічно, в дизайні активно використовується дерево, скло, однотонна кераміка.

002_2.jpg

Головне, чого варто уникати при створенні інтер’єру ванної кімнати в сучасному стилі, це перевантаженість декору. Це стосується не лише зайвих декоративних елементів, але також надто складних форм, надуманих рішень, помітних колірних поєднань або принтів. Іноді дизайнери відходять від правил і привносять у сучасний стиль незвичайні деталі, запозичені з інших напрямів, але це виняток. Загалом краще витримувати заданий стиль і не використовувати елементи, не характерні для сучасного дизайну.

003_2.jpg

Палітра кольорів є важливою складовою будь-якого інтер’єру і часто саме колір створює необхідний ефект. У сучасній стилістиці прийнято використати кілька прийомів. По-перше, це яскраві контрастні поєднання, такі, наприклад, як класичний дует чорного та білого, але якщо така пара здається вам надто яскравою, то просто замініть білий на бежевий або чорний на сірий. По-друге, для такого інтер’єру підійде класична нейтральна палітра: бежевий, сірий, кремовий тощо. Не буде зайвим цікавий колірний акцент, наприклад пара деталей насиченого синього, жовтого або червоного кольору.

004_2.jpg

При виборі меблів для ванної кімнати в даному випадку варто звертати увагу на найсучасніші та лаконічні за формою моделі. Раковина зазвичай вбудована в туалетний столик, який у свою чергу добре оснащений закритими системами зберігання.

005_2.jpg

Для того, щоб ніколи не помилитися при створенні інтер’єру в сучасному стилі, потрібно розуміти, що він є якимось усередненим варіантом, збірним чином всіх основних напрямків, актуальних сьогодні. Так, наприклад, в такому дизайні дуже явно простежується естетика мінімалізму, а якщо ми говоримо конкретно про ванну кімнату, то це проявляється не тільки у формі меблів, але і змішувачів, кранів, а також інших елементів.

006_2.jpg

Якщо площа ванної кімнати дозволяє, обов’язково розгляньте ідею встановлення ванни. Вона може стати не тільки ідеальним місцем для розслаблення та відпочинку, а й ключовим акцентом всього інтер’єру. Звичайно, ванна має бути виконана в сучасному стилі, лаконічної форми та без декору.

007_2.jpg

Звичайно, практичнішим і тому популярнішим рішенням сьогодні є встановлення душової кабіни. Вона ідеально вписується в сучасну стилістику, але все ж таки краще віддати перевагу зразкам, повністю виконаним зі скла. Дверцята можуть бути як відкидними, так і розсувними, а в деяких випадках їх взагалі замінюють однією стіною, що захищає.

008_2.jpg

Важливу роль грає і оздоблення стін, а для цієї мети найчастіше застосовується плитка – найпрактичніший варіант. Для сучасного стилю підійде майже будь-яка плитка, ви можете поекспериментувати не тільки з її формою, але і кольором, фактурою. Можна комбінувати два відтінки, підбирати сміливіші рішення і навіть коригувати обсяги приміщення за допомогою кольору.

009_2.jpg

Нарешті, не можна уявити жодну ванну кімнату без дзеркал. У сучасній стилістиці це прості форми і нерідко відсутність будь-яких рамок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.