Красиві та незвичайні м'які крісла-мішки у сучасному інетр'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Красиві та незвичайні м’які крісла-мішки у сучасному інетр’єрі


У сучасному інтер’єрі такий предмет, як крісло-мішок, це втілення зручності, затишку та оригінальності. Відносно новий для наших співвітчизників предмет безкаркасних меблів став справжнім проривом у дизайні приміщень. Крісло-мішок має кілька назв: крісло-груша, бін-бег (у перекладі з англ. — Мішок квасолі), крісло-подушка, крісло-пуфик та інші. Свою назву ця модель крісла набула завдяки здатності трансформуватися, набуваючи форми тіла людини або іншої форми. Наповнювачем для таких крісел є кульки пінополістиролу – безпечного та зручного матеріалу. Крісло чудово вписується в будь-який інтер’єр:

Крісло-мішок між помаранчевими кріслами

  • компактність та мобільність дозволяють розташувати його в будь-якому приміщенні;
  • безпека, м’якість та легкість – головні вимоги для дитячої кімнати;
  • знімні зовнішні чохли легко очищати від забруднень;
  • наповнювач зберігає тепло тіла;
  • дозволяє повністю розслабитися та підтримувати хребет у найбільш зручному положенні.

Варіанти розміщення безкаркасних крісел

За допомогою крісла-мішка можна обладнати куточок для відпочинку у будь-якому приміщенні. Достатньо розмістити поряд з ним освітлювальні прилади та предмети для улюбленого заняття:

Салатове крісло-пігулка біля вікна

У кабінеті можна обладнати невелику зону для відпочинку за допомогою крісла-пуфа, де можна розслабитися, не залишаючи межі кімнати.

Вітальня або хол, в яких розміщені крісла-подушки, набуде сучасного вигляду і надасть оригінальності інтер’єру:

Найкраще місце для крісла-груші – простір дитячої кімнати. Завдяки невеликій вазі біг-біна (від 3 до 8 кг) дитина зможе перетягнути її в будь-яке зручне для нього місце. Відсутність опор або підставок дозволить не пошкодити покриття під час перестановки. Дітям необхідно часто змінювати положення тіла, зміцнювати глибокі м’язи спини, тому такий предмет м’яких меблів незамінний для дитячого куточка чи кімнати.

Крім зручності та здоров’язберігаючих якостей, крісло-мішок – оригінальна прикраса для інтер’єру дитячої або підліткової кімнати. Зовнішній чохол можна підібрати з тканини, що відповідає стильовим напрямкам інтер’єру або загальній кольоровій гамі:

Крісло може виділятися і за кольором і формою у внутрішньому оздобленні приміщення. Це зможуть високо оцінити підлітки та юні авангардисти, яким властиво вираз протесту не лише у судженнях, музиці, а й у власній кімнаті. Існуючі форми бін-бегів внесуть різноманітність в інтер’єр та створять яскравий акцент. Це можуть бути крісла не тільки у формі груші чи мішка, а й міні-циліндра чи пігулки. Підбираючи екстравагантну конфігурацію або відтінок крісла-пуфа, тінейджери зможуть висловити своє внутрішнє «я»:

Тканина для змінної оббивки бін-бігів можна підбирати найрізноманітнішу. Інтер’єру пастельних тонів з обстановкою, що сприяє відпочинку, відмінно підійде крісло в чохлі з тканини з м’яким ворсом. Такий варіант підійде і для хлопчиків, і для дівчаток.

Для дітей бажано підбирати оббивну тканину на чохли щільну, гігроскопічну та немарких забарвлень:

У кімнаті, з характерним жіночним оформленням, м’яке крісло-трансформер також може підкреслювати саме цей напрямок дизайну:

Для нейтрального інтер’єру, без чіткого позначення статі дитини, доречно встановлювати крісла-пуфи середніх розмірів та нейтральних кольорів:

Якщо розташувати крісло-подушку біля книжкового стелажу, дитині зручно читатиме книги, не напружуючи спинні м’язи та зір (як це буває сидячи на стільці або лежачи на ліжку). Причому за найменшої втоми можна відразу поміняти позу і продовжити читання:

Бін-біги великих розмірів дуже подобаються всім дітям, так як такі крісла можна використовувати як спортивний снаряд або повністю затишно в ньому розміститися:

Можна розташувати крісло-мішок у зоні для занять, так дитина не перевтомиться, тому що в будь-який момент зможе змінити рід діяльності та розслабитися у біг-біні.

Замість одного великого безкаркасного крісла можна розташувати два крісла-мішки середніх розмірів. Так з’явиться додаткове місце для прийому гостей дитини:

Купуючи крісло-мішок у дитячу кімнату обов’язково необхідно вжити елементарних запобіжних заходів:

  1. внутрішній чохол з наповнювачем повинен бути пошитий з дуже міцного матеріалу;
  2. застібки та замки повинні бути надійними, щоб дитина не змогла їх розстебнути та розсипати кульки полістиролу.
Крісла-мішки як частина стилю інтер’єру

За допомогою текстильних змінних чохлів можна наголосити на своєрідності будь-якого стилю кімнати. Наприклад, кімнату в рустикальному (грубому кантрі) стилі відмінно доповнить крісло-мішок у чохлі, що нагадує домоткане полотно:

Крісло-мішок у рустикальному стилі

У спальні в стилі бебі-дол крісла-груші замінять традиційні крісла, тим самим полегшать простір і створять неординарний вигляд кімнати.

Рожеве ліжко та два білих крісла-подушки

У кімнаті, де дружній компанії креативних людей потрібна невимушена атмосфера спілкування, крісло-мішок у яскравому чохлі контрастного кольору – це необхідний атрибут:

Яскраво-жовте крісло-мішок та коричневий диван.

Чудово впишеться м’яке крісло-мішок в інтер’єр молодіжної кімнати спортивного стилю:

Британський прапор на дивані і Синє крісло мішок.

У більярдній для відпочинку гравців можна підібрати оригінальні крісла-таблетки, які поєднуються з іншими аксесуарами:

Червоні крісла в більярд

Безкаркасні крісла-мішки – затишний та зручний винахід, особливо для людей, які мають проблеми з м’язами спини, вагітних та дітей. Для тих, хто шукає нестандартні та креативні рішення для дизайну інтер’єру, бін-беги стануть незамінним елементом декору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *