Сучасний дизайн кухні в заміському та приватному будинку на фото.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн кухні в заміському та приватному будинку на фото.


Великим плюсом заміських будинків є те, що тут немає абсолютно жодних обмежень щодо дизайну, є можливість реалізувати повною мірою будь-яку мрію, не вдаючись до жодних перепланувань. Адже це ваш власний будинок і тільки ви вирішуєте, скільки тут буде приміщень, якими саме вони будуть і якого розміру. Комунікації також можна без проблем підвести туди, куди ви захочете та облаштувати свою кухню з огляду на будь-які побажання. Фантастика, чи не так?!

Гарний дизайн простору кухню в заміському будинку.Ефектний дизайн невеликого кухонного приміщення в заміському будинкуКухня в заміському будинку має бути затишною та комфортноюДизайн світлі острівні кухні в заміському будинкуКухня в заміському будинку має бути м'якшоюСтаре дерево в інтер'єрі заміської кухні

Який стиль вибрати

Дуже часто у заміських будинках використовується класичний стиль інтер’єрупри цьому не виділяючи кухонне приміщення із загального простору.

Класика - традиційний стиль заміських будинків

До речі, кухню здебільшого об’єднують зі їдальнею з подальшим плавним переходом у вітальню.

Дизайн кухні-їдальні, що плавно переходить у вітальню Також найпоширенішими стилями є кантрі, рустика, модерн, мінімалізм і японська стиль. Непоганим рішенням є наблизити кухню до пейзажу за вікном за допомогою відповідних матеріалів. Благо, в оточенні, як правило, розташовується гарний природний ландшафт.

Інтер'єр кухні в заміський домішок красивим природним ландшафтом за вікномПриродний ландшафт за вікном надає кухні особливої ​​чарівності.

Якщо в міській квартирі доречна кухня зі склом та металом, то в заміському будинку вже хочеться зробити її м’якшою. Для цього широко застосовується дерево, камінь, кераміка, керамограніт та інші подібні матеріали.

Дерево завжди виграшно виглядає в інтер'єрі, особливо в заміській кухніДерево в інтер'єрі просторої заміської кухні дуже доречне А якщо в будинку збереглися старі балки, то можна чудово оформити інтер’єр під настільки популярний сьогодні стиль кантрі. прованс.

Старі дерев'яні балки можна чудово обіграти в інтер'єрі кухні

Дизайн та облаштування кухонного приміщення

Оскільки в заміському будинку ми зовсім не обмежені в площі, то кухню можна зробити втіленням будь-якої вашої мрії, тим більше, що у просторому приміщенні підведення комунікацій не викликає жодних труднощів. У зв’язку з цим зазвичай вишиковуються острови або півострова в центрі кухні (стільниця з вбудованою мийкою, плита, барна стійка), без прив’язки до стін.

Острів у вигляді стільниці, мийки та барної стійкиОстрів, розташований у центрі кухні в заміському будинку

В принципі, острівний можна зробити всю кухню. Плиту та витяжку також можна розташувати у будь-якому місці. Нижню частину кухні зазвичай акцентують, за бажанням можна виділити потрібні зони або блоки. Для цього можна використовувати різні рівні, особливо якщо це диктує рельєф місцевості (у разі, якщо будинок розташований на пагорбі). Однак, не варто особливо з цим без необхідності перестаратися, багаторівневість все ж ускладнює вільне пересування по приміщенню (наприклад, зі столиком на коліщатках).

Вікно відіграє велику роль і, як правило, є частиною композиції, що складається з мийки та робочої поверхні, що зазвичай знаходяться перед ним і з’єднуються з підвіконням.

Вікно складає єдину композицію з мийкою та стільницеюДизайн кухні з вікном та мийкою, розташованої навпроти Також часто в кухонному приміщенні є двері, що ведуть на терасу або сад, що дуже зручно.

Двері на кухні з виходом на чудову природуДизайн невеликої кухні з дверима Підвісні стелі є одним з найоптимальніших рішень для кухонь заміських будинків, як балочні, так і перетікають один в інший.

Розміщення меблів та техніки

Головною відмінністю заміської кухні від міської квартири є те, що тут зазвичай відсутній верхній ярус шаф, т.к. у ньому немає потреби. Адже вільного простору достатньо, тому предмети можуть розташовуватись і в інших місцях. Натомість інтер’єр кухні стає легшим, а також з’являється можливість для розміщення якихось красивіших елементів, наприклад, меблів із вітражними вставками, оригінальних відкритих полиць тощо.

Що стосується техніки, то тут теж є відмінність від міської квартири — її в такій кухні набагато більше: величезні холодильники, посудомийні машини, духовки, мікрохвильові печі, пароварки, кавоварки, варильні панелі з різними елементами та інше. Також техніка має великі розміри, інколи ж вона може навіть вбудовуватися в колони.

Крім усього іншого, кухні в заміських будинках зазвичай оснащуються системою зберігання, яка просто необхідна, т.к. Часто відвідувати магазин буває дуже важко при заміському житті. У зв’язку з цим для розміщення таких шаф під усілякі запаси часом виділяється відразу ціла стіна, що використовується на всю її висоту. Також можна обладнати поряд з кухнею невелику складську зону або ж у підвалі.

Найчастіше плитка використовується не тільки для обробки стін, але і для декорування меблів, тим більше, що для цього вона вибирається оригінальна, незвичайного дизайну, яскравого та насиченого тону, здатна підлаштувати весь дизайн кухні. Дуже часто використовуються широкі шви та ефект штучного старіння для створення атмосфери старовини. Якщо це стиль кантрі, то вкрай вітається велика кількість дерев’яного декору, наприклад, коліс, балок.

Стиль кантрі на заміській кухні - велика кількість дерев'яного декору.

Також виконується непроста дерев’яна стеля.

Стеля з дерев'яними балками в інтер'єрі заміської кухні

Крім цього, кований метал, вітражі – все це буде доречним у цьому стилі. Не варто забувати і про такі речі, як сухоцвіти, різноманітні ароматні гірлянди з трав, цибулі, часнику, навіть підвісні стелі можуть бути із засушених квітів. Та й милі декоративні дрібнички тут теж ніхто не скасовував.

Єдиних для всіх рекомендацій та правил, як організувати кухонний простір, не існує. Це питання дуже індивідуальне, т.к. кожен вибирає щось корисне саме собі і для своєї кухні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *