Як виправити найчастіші помилки в декорі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як виправити найчастіші помилки в декорі


Декорування простору є завершальною стадією створення нового інтер’єру. Коли вже готове решта, залишається тільки доповнити базу красивими деталями і композиція буде виглядати завершено. Але саме на цьому етапі виникає дуже багато складнощів, хоч і здається, що декорування не повинно бути скрутним. Розглянемо кілька дуже поширених помилок та розберемося, як їх виправити.

001.jpg

Перша часта помилка — це неправильна робота з темними відтінками, а саме з темною обробкою стін. Сьогодні дуже популярні складні, глибокі тони, такі, наприклад, як синій, чорний, темно-сірий, проте вони вимагають уважнішого підходу, ніж нейтральна світла гама. Якщо просто оформити стіни у темний тон, кімната може виглядати незатишно та похмуро.

002.jpg

Звичайно, для вирішення цієї проблеми потрібне світло. Освітлення кімнати має бути досить яскравим та виходити з різних джерел. У цій спальні, наприклад, є підсвічування на стелі та біля ліжка, тож темний тон стін виглядає дуже вишукано.

003.jpg

Крім цього, саме на тлі темних стін можна і навіть потрібно використовувати дуже яскраві відтінки, які стають у таких умовах особливо виразними акцентами.

004.jpg

Нарешті, інтер’єр, оформлений у темних тонах, можна просто наповнити текстилем та вираженими фактурами. Все це разом із палітрою створює відчуття затишку, гармонії та теплоти.

005.jpg

Друга часта помилка полягає в тому, що ми не можемо правильно визначити, що саме варто розташувати на відкритих полицях. Нерідко хочеться виставити на чільне місце все найкрасивіше і яскраве, але в результаті можна отримати простий візуальний безлад. Головне, з чого потрібно почати – це аналіз усіх цих дрібниць. Що варто залишити на увазі, а що краще прибрати, що з чим поєднується, а що вибивається із загального стильового ряду.

006.jpg

Після того, як список кращих декоративних елементів буде затверджений, можна подумати, як уявити їх у найвигіднішому світлі. Використовуйте принцип контрастів: якщо аксесуари світлих тонів, можна пофарбувати задню поверхню стелажа в чорний або темно-сірий колір. Так будь-який світліший відтінок буде виглядати ще яскравіше.

Ще один хороший прийом — додати розслабленості, тобто, наприклад, не розставляти книги за класичним методом на полицях, а як недбало скласти їх чаркою.

007.jpg

Не менш поширена помилка – непродуманість інтер’єру щодо його практичності. Так, ми вибираємо дуже світлу оббивку м’яких меблів, забуваючи про те, що вони швидко брудняться. Це і шерсть свійських тварин, і сліди від рук, і пролитий чай, і ще багато чого.

008.jpg

Тут є два рішення: або доведеться регулярно займатися чищенням світлого текстилю, або одразу продумати, як його захистити. Якщо ми маємо справу з білою оббивкою дивана, то однозначно краще покрити його чохлом або пледом. Декоративні подушки також дають певний рівень захисту від забруднень.

009.jpg

Якщо ви вирішили додати до інтер’єру декоративні елементи, продумайте, як вони будуть поєднуватися між собою. Хаотичний набір гарних речей навряд чи виглядатиме гармонійно.

010.jpg

Крім того, декор повинен добре поєднуватися з матеріалами, фактурами, квітами і, звичайно, не вибиватися із загального стильового рішення інтер’єру.

011.jpg

Ще одна поширена помилка полягає в тому, що ми облаштовуємо будинок, спираючись на загальноприйняті схеми, не враховуючи при цьому, що потрібно підлаштовувати будь-які правила під себе. Намагайтеся зробити інтер’єр максимально зручним, ергономічним і таким, що відображає ваш особистий смак, а модні тенденції — це лише інструмент, але не мета.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *