Сучасний дизайн інтер'єру жіночої спальної кімнати: 30 ідей для жінки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн інтер’єру жіночої спальної кімнати: 30 ідей для жінки


Облаштувати жіночу кімнату – заняття непросте, але дуже цікаве. Будь-якій дівчині подобається такий процес. Вони із задоволенням вибирають обта, форму та розмір ліжка, шафки, тумбочки, туалетні столики, трюмо, фіранки. Підбирають кольори для своєї кімнати, аксесуари, декор та все інше, що вважають за необхідне для свого комфорту. Причому роблять це ретельно та продумано. Хоча є, звичайно, представниці жіночої статі, які не сильно морочаться із цього приводу, але таких небагато. Здебільшого облаштування свого затишного гніздечка приносить жінкам задоволення та радість.

Жіноча кімната

Отже, розглянемо приклади жіночих кімнат.

Жіноча кімната в класичному стилі

Якщо головними достоїнствами вашої спальної кімнати ви вважаєте відпочинок та спокій, то вам підійде класичний стиль. Важливо враховувати, що класика не любить економічні варіанти, їй притаманні шик, витонченість, блиск.

Витонченість жіночої кімнати

Якщо звернутися до історії, то жіноча кімната, класична назва – будуар, виникла у 18 столітті. Це століття було названо «галантним», оскільки відрізнялося розкутістю, фліртом, естетством, кокетством та різними іграми. Світські жінки того часу любили приймати у себе в будуарі близьких друзів. Саме все це і дало напрямок для жіночих кімнат у класичному стилі. Звісно, ​​будуари 18 століття є суворим прикладом, але ниточка тягнеться саме звідти.

Оздоблення класичної спальні

Для спальної кімнати класичного стилю підходять м’які постільні тони, що сприяють відпочинку, спокою і розслабленню. На думку психологів та дизайнерів можна вибрати фіолетовий колір, синій, блакитний, пурпуровий та їх відтінки, оскільки вони сприяють гарному та спокійному сну.

Колірне рішення для класичної жіночої кімнати

Малюнок на шпалерах може бути представлений чимось ніжним, приємним, наприклад, квіткові та рослинні малюнки. Велика кількість декору на стінах не вітається.

Стіни у жіночій кімнаті

Для стелі підійде білий колір або блакитний, це створить спокійну атмосферу. Можна зробити стелю незвичайним, використавши широкий молдинг (це декоративна деталь, яка є накладною опуклою планкою). Молдинг можна використовувати для декору не тільки стелі, а й стін, дверей, вікон, дзеркал тощо. За старих часів дуже часто використовували такий вид прикраси приміщення, це помітно пожвавлювало і перетворювало дизайн інтер’єру.

Як матеріал для підлоги вибирають дерево або паркет. Обов’язково присутність великого та м’якого килима, жодних килимових доріжок, вони не належать до класичного стилю. Штори вибирайте в тон інтер’єру, легкі і струмені, або важкі портьєри. Що дивно у класичному стилі – це легкість, з якою можна оновити інтер’єр. Достатньо лише змінити колір стін і замінити текстиль і ваша кімната заграє по-новому.

Меблі в класичній спальні

Центральне місце в класичній спальні займає ліжко, яке повинно бути обов’язково з високим узголів’ям.

Ліжко у класичній жіночій кімнаті

В якості інших меблів вибирається стандартний комплект: тумбочки, шафа, комод, туалетний столик, пуф, класичне трюмо.

Меблі в класичній жіночій кімнаті

Для максимального наближення до старовини поставте в ногах ліжка скриню.

Скриня в класичній жіночій спальні

Матеріал для меблів класичної спальні вибирайте із масиву дерева, форми плавні, прості.

Матеріал для меблів у жіночій спальні

І звичайно ж, камін є атрибутом класики, навіть якщо над ним ви розташуєте велику плазмову панель (навіть у класичній спальні можна захотіти подивитися телевізор).

Камін у класичній жіночій спальні

Не перевантажуйте декором класичну спальню, цілком достатньо буде дерев’яної різьбленої рами для дзеркала, або картини. Поставте вазу з квітами, декоративні подушки або пару свічників. Але не використовуйте весь декор відразу, це перетворить кімнату на музей.

Жіноча кімната в сучасному стилі модерн

Сучасний стиль (модерн) зародився на стику 19 та 20 століть і відображає нові погляди на інтер’єр та дизайн.

Сучасна жіноча спальня

Колірна гама відрізняється насиченістю та одночасно стриманістю. Вітаються глибокі та яскраві кольори, наприклад, бордовий, червоний, білий, насичений жовтий та помаранчевий і навіть чорний.

Ніжна та романтична жіноча кімната Чорний колір у сучасній жіночій спальні Яскрава жіноча спальня

Ви можете зробити свою сучасну спальню та у спокійних, м’яких тонах. Без надмірностей та великої кількості декору.

Жіноча кімната у спокійних тонах

Стіни можуть бути як просто пофарбовані, так і обклеєні шпалерами з цікавими візерунками.

Пофарбовані стіни в сучасному стилі Химерні шпалери в жіночій кімнаті

Стеля також у сучасному виконанні, будь-якого кольору. Прикрашають об’ємну стелю ліпниною, незвичайна люстра або кілька джерел освітлення.

Стеля в сучасному стилі модерн

Для оздоблення спальні у стилі модерн підійдуть сучасні матеріали, але переважно натуральні. Це може бути дерево або метал.

Метал у сучасному стилі жіночої кімнати

На вікнах можуть бути фіранки, штори, жалюзі та ролети. Все це личить для сучасного стилю.

Жіноча кімната в сучасному стилі модерн

Меблі в сучасному стилі модерн

Відмінною рисою сучасного стилю модерн є функціональність інтер’єру, його зручність та комфортабельність.

Функціональні меблі в сучасному стилі

Тому меблі вибираються сучасні, зручні, практичні і, звичайно ж, функціональні.

Сучасні меблі в жіночій спальні

Це може бути шафа – купе.

Шафа - купе у сучасній жіночій кімнаті

Сучасні шафки з безліччю поличок.

Шафки в стилі модерн у жіночій спальні

Декор може бути різним з урахуванням сучасних тенденцій та вашого смаку. Незвичайні картини, статуетки, яскравий текстиль та візерунки на меблі.

Сучасна статуетка у жіночій кімнаті. Декор сучасної жіночої спальні Сучасний декор у жіночій кімнаті у стилі модерн Яскраві акценти у сучасній жіночій спальні Цікава картина у сучасній жіночій спальні

Ви можете зробити свою кімнату в сучасному салатовому стилі, з цікавими і сучасними візерунками і модними аксесуарами. Адже жінкам притаманні витонченість, легкість та романтика.

Сучасна салатова жіноча спальня Салатова жіноча спальня у стилі модерн

Будь-яка кімната буде затишною та комфортною, якщо підійти до питання з душею, особливо це стосується спальні, де ми хочемо почуватися спокійно, і відволіктися від усіх мирських турбот.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *