100 фото найкращих ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей дизайну


  1. Стиль інтер’єру заміського будинку
  2. Інтер’єр у скандинавському стилі
  3. Стиль прованс
  4. Кантрі
  5. Стиль шале
  6. Класичний стиль
  7. Сучасний стиль інтер’єру

Нещодавно заміські будинки належали, переважно, до категорії тимчасового житла, яке використовувалося господарями під час відпустки, святкових чи вихідних днів. Але з розвитком транспортної інфраструктури та технологій будівництва такий вид будинків чудово зарекомендував себе як повноцінне житло. При цьому дуже багато сучасних родин вибирають подібний варіант з кількох причин. По-перше, життя за містом безпосередньо пов’язане з екологічністю та спокоєм. По-друге – заміський будинок передбачає наявність власної земельної ділянки, на якій можна не лише займатися розведенням квітів та вирощувати овочі. І, по-третє, це чудова можливість облаштувати дизайн кімнат на свій смак. При цьому оформлення дизайну починається саме з вибору стильового спрямування, в якому будуть виконані всі приміщення. Про те, як може виглядати інтер’єр вашого заміського будинку, ви дізнаєтесь у матеріалі нижче.

100 фото найкращих ідей дизайну

Стиль інтер’єру заміського будинку

У наші дні існують десятки стилів інтер’єру, які відрізняються між собою колірним рішенням та іншими деталями. Однак планування сучасних заміських будинків не схоже на звичні для нас типові проекти та має більш ускладнену геометрію. Просто вказаний пальцем приклад інтер’єру може не підійти для того чи іншого варіанту, особливо якщо йдеться про наявність у будинку саун, котелень або сходового холу. Всі ці додаткові приміщення та деталі накладають деякі обмеження на вибір дизайну. Також дуже важливо продумати розташування приватної та публічної зони. Тому приступаючи до створення однієї з дизайнерських ідей слід знати про особливості та характеристики того чи іншого стильового рішення, що не тільки допоможе вам створити «будинок мрії», але й позбавить додаткових витрат, що автоматично виникають після переробки проекту.

100 фото найкращих ідей дизайну

Інтер’єр заміського будинку у скандинавському стилі

Незважаючи на те, що Скандинавія безпосередньо пов’язана з холодом та снігом, оформлення інтер’єру в такому стилі виглядають досить комфортно. Білий колір, що виступає в такому дизайні як основний, чудово поєднується з деревними відтінками та яскравими вкрапленнями декору. Головними достоїнствами скандинавського стилю є світла кольорова гама, природні матеріали, прості форми та виразні аксесуари. Крім цього, скандинавський напрямок сприяє різним ботанічним мотивам, що можна сміливо використовувати в інтер’єрі. Хутряні килимки, подушки з природними візерунками, злегка «пошарпані» меблі та живі рослини в білосніжних горщиках у такому варіанті оформлення лише вітаються.

100 фото найкращих ідей дизайну

Стиль прованс

Для того, щоб облаштувати заміський будинок у стилі прованс, ви спочатку маєте враховувати, що основою цього напряму є обов’язкова наявність достатнього простору та світла. В іншому випадку, все оформлення буде виглядати менш вражаюче. В основу оформлення такого інтер’єру входять натуральні оздоблювальні матеріали та відповідний текстиль, наприклад, бавовняні або лляні скатертини, подушки або серветки. Колірна гама, як правило, складається з приглушених природних відтінків, що зовсім не виключає більш яскравих деталей. У пріоритеті меблі з дерева, скрині та каміни, а також шпалери та фіранки у дрібну квіточку, акварельні картини, порцеляну та глиняні вироби.

100 фото найкращих ідей дизайну

Кантрі

Створення інтер’єру заміського будинку в стилі кантрі дуже гармонійно поєднує стилістику Дикого Заходу, витонченість і сучасність. Тому подібний варіант інтер’єру можна назвати межею простоти та невибагливості. На заміну різним пластиковим деталям тут прийшли дерево, камінь, цегла та кераміка, які досить виражено виявляють свої якості на необроблених поверхнях, наприклад, стінах чи стільницях. Основні кольори – всі деревні відтінки, а також білий, сірий та бежевий. Що стосується деталей, то вовняні ковдри, шкіряні килимки, лляні скатертини, стінові панелі, дерев’яна підлога та меблі, а також пледи, скрині з чавунними фрагментами або елементами кування – це все про кантрі.

100 фото найкращих ідей дизайну

Стиль шале

Традиційний інтер’єр у стилі шале або альпійський дизайн, як його ще називають, ґрунтується на природній красі, що полягає в гармонійному балансі натурального чи забарвленого дерева, цегли та каменю. Приглушені земляні відтінки, серед яких бежевий, золотистий і кавовий створюють у цьому випадку теплу та затишну атмосферу та можуть доповнювати білим, сірим, червоним, фіолетовим або бордовим. Для такого інтер’єру обов’язково присутність каміна з якісної деревини та різних деталей з м’якої замші, хутра чи шкур тварин. А також оленячих рогів, плетених або в’язаних аксесуарів, і яскравого альпійського принта на фіранках або подушках, який є завершальною деталлю всього оформлення і доповнює інтер’єр яскравими нотками.

100 фото найкращих ідей дизайну

Класичний стиль

Використання в стилі інтер’єру деталей, характерних для класичного стилю дозволяє створити дизайн, що максимально нагадує оздоблення королівських опочивальні. А використання сучасних матеріалів та предметів інтер’єру, у свою чергу, гарантують результат, ефект якого не підвладний впливу часу. Класичний стиль, в більшості прикладів — це білий, сірий коричневий кольори, а також енергійний червоний, благородний зелений і фіолетовий, що надихає, які відтіняться золотистими або бронзовими нотками. Дерев’яні меблі, безліч фіранок та вишиті подушки. Масивний годинник з боєм, картини із зображенням пейзажів у золочених рамах, всілякі антикварні вироби, фрески на стінах, вази та ліпнина на стелі – все це є невід’ємною частиною класичного інтер’єру.

100 фото найкращих ідей дизайну

Сучасний стиль інтер’єру

Якщо ви віддаєте перевагу перебувати в приміщеннях, які поєднують у собі багатофункціональні меблі, стильні предмети інтер’єру та побутову техніку, то в цій ситуації дизайнери рекомендують зупинити вибір на одному з сучасних напрямків, серед яких мінімалізм, хай-тек, модерн або інші пропозиції. Кожен зі стилів, звичайно, має свої особливості. Загальним у цьому випадку є використання всіляких синтетичних матеріалів, хромованого металу та стриманої палітри кольорів. Удосконалюється той чи інший напрямок за допомогою сучасних видів штор або жалюзі, оригінальних варіацій розташування джерел освітлення та інших нюансів, що підкреслюють сучасність.

100 фото найкращих ідей дизайну

Насамкінець нашого невеликого огляду можна лише додати, що головним правилом для облаштування практичного та комфортного інтер’єру заміського будинку важливо не лише враховувати побажання всіх членів сім’ї, які планують у ньому проживати. Найважливішим аспектом у разі вважається витримування загальної концепції оформлення. Не бійтеся щось змінювати, пробувати та експериментувати. Зміни – це завжди на краще!

100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *