Ключові тренди у декорі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ключові тренди у декорі


Інтер’єрна мода розглядає дизайн будинку не лише загалом, а й окремо, наприклад, окремо декор. У цій сфері також є свої тренди, які можна відстежити. Розглянемо докладніше, що саме з декору сьогодні найбільш актуально та гарантовано буде в моді ще як мінімум кілька сезонів.

001_ключові тренди в декорі.jpg

Перший і, мабуть, найважливіший тренд, який охопив уже всі сфери дизайну і ось впевнено дійшов до декору, це усвідомлене споживання. У це поняття вкладається багато чого: екологічність, мінімальний вплив на навколишнє середовище, безпека, довговічність. Всі ці якості тепер визначають рівень якості та привабливість продукту, а отже, ті бренди, які хочуть впевнено триматися на плаву, просто змушені переглядати свою політику щодо виробництва.

002_ключові тренди в декорі.jpg

Дедалі більше екологічних товарів з’являється навіть у сегменті економ, тому вибрати щось красиве, що відповідає сучасним стандартам, стає все простіше. Краще віддавати перевагу найбільш якісним, довговічним товарам, прагнути мінімалізму, ставлячи на перше місце матеріали та спосіб виробництва.

003_ключові тренди в декорі.jpg

Але перейдемо до конкретніших речей. Так, головним трендом у сфері кольору зараз є синій. Нещодавно класичний синій був оголошений головним кольором року, але зараз фахівці вже кажуть, що синій це буквально новий чорний. Різні відтінки синьої гами використовуються активно як бази, так і для створення акцентів. Вони найбільш актуально виглядатимуть у комбінації із сірими, хакі та чорним.

004_ключові тренди у декорі.jpg

Втім, не лише синьому, а й кольору загалом сьогодні приділяється особлива увага. Палітра стає більш приглушеною, але водночас і складнішою. У моді відтінки не просто натхненні природою, а буквально її копіюючі. Акварельні сірувато-блакитні, дуже темні зелені, прозоро-рожеві, м’які помаранчеві – ось лише кілька прикладів для натхнення.

005_ключові тренди в декорі.jpg

Ще один цікавий тренд – це переосмислення нейтральної гами. В останні роки найбільш затребуваними були холодні сірі тони, але сьогодні можна однозначно заявити, що вони поступилися пальмою першості теплим відтінкам. Теплий, м’який бежевий чи сірий у комбінації з білим чи кремовим – ідеальна основа для будь-якого інтер’єру, яка часто навіть не потребує будь-яких яскравих доповнень.

006_ключові тренди в декорі.jpg

Логічним продовженням тренду на все екологічне та натуральне можна вважати повернення популярності домашніх рослин горщика. Європейська мода виставляти на вулиці великі діжки з живими квітками тепер трохи змінена та рослини прикрашають інтер’єр, а не екстер’єр будинку. Особливо красиво виглядатимуть горщики та кашпо, які не виглядають новими, зрозуміло, із глини. Квітка може бути при цьому найпростішою. Розмістіть його на видному місці або прикрасьте вільний кут.

007_ключові тренди в декорі.jpg

Втім, і мініатюрні рослини стануть ідеальним доповненням до інтер’єру майже у будь-якому стилі. Вибирайте ті, яких неважко доглядати, і вони будуть радувати вас свіжим листям цілий рік.

008_ключові тренди в декорі.jpg

Не таким глобальним, але все ж таки значущим трендом також стають елементи декору в стилі Південної Америки. Це, перш за все, велика кількість аксесуарів з натуральних тканин: бавовни, льону. Килимки, подушки, пледи з характерними принтами створюють затишок та комфорт у будинку.

009_ключові тренди в декорі.jpg

Колірна гама у такого інтер’єру може бути різною, від акварельних, дуже світлих тонів до соковитих і бадьорих поєднань. Але загалом це наближена до фарб природи палітра: багато коричневого, теракотового, синього, бежевого.

010_ключові тренди в декорі.jpg

Помаранчеві, бузкові блакитні і навіть фуксія також відмінно доповнять інтер’єр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *