Стіна з телевізором: фото ідеї оформлення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стіна з телевізором: фото ідеї оформлення


Практично у кожному будинку телевізор – це місце, де збирається вся родина для приємного проведення часу в компанії відомих акторів та цікавого сюжету. І така важлива деталь інтер’єру заслуговує на те, щоб правильно оформити для неї місце. І тут головне, щоб ніщо не відволікало та не заважало споглядати цікаві картини, що мелькають на блакитному екрані. Оформлення просторої вітальні

Варіантів щодо розміщення телевізора насправді може бути всього два: або він стоятиме на столику або підставці, або буде прикріплений до стіни. І цілком логічно, що центром уваги в кімнаті стане стіна, біля якої буде розміщено телевізор. І продати це досить просто. Найпростіший спосіб — це колір, варіант дорожчий — оздоблювальний матеріал, а найдорожчий, але в той же час оригінальний — це багаторівнева гіпсокартонна конструкція з підсвічуванням з цікавим оздобленням. І вибирати варіант оформлення необхідно, виходячи з приміщення. Давайте розглянемо кілька найпопулярніших варіантів.

Давно всім відома істина свідчить, що на вогонь можна дивитися вічно, але, очевидно, ця фраза була придумана ще до того, як винайшли телевізор.

Камін як основний акцент вітальні – це класичний варіант оформлення інтер’єру і на перший погляд може здатися, що телевізору зовсім не місце у дещо старовинній та аристократичній обстановці. І щоб величезна плазмова панель не вибивалася із загальної картини, слід правильно підібрати колірне рішення та місцезнаходження для неї. І саме місце для неї над каміном, адже таким чином можна поєднати два основні елементи, які створять чудовий тандем. А чому б і ні? Хтось сказав, що не можна об’єднати ці два диво винаходу, створивши відмінну композицію, здатну подарувати радість усім домочадцям.Чорна люстра у вітальніПідсвічування по периметру кімнати

Щоб поєднати ці два докорінно різні елементи слід дуже постаратися, щоб вони виглядали рівнозначно, інакше один з них привертатиме до себе більшої уваги.

Відразу слід зазначити, що ідея облаштування справжнього дров’яного каміна підійде лише приватному будинку. А ось у квартирі краще віддати перевагу штучному осередку.

Що ж до стилістичного оформлення, тут головне не перестаратися, тому що обидва ці об’єкти дуже яскраві та масивні самі по собі. Оформлення всієї кімнати має бути максимально простим із зрозумілими чіткими лініями та кольоровими контрастами, щоб композиція не здавалася важкою та перенасиченою. Стриманість – ось головне правило для грамотного та гармонійного інтер’єру, в якому необхідно поєднати камін та телевізор.

Зрозуміло, що телевізор є в кожному будинку, і найчастіше його мають саме в зоні відпочинку у вітальні. Але як гарно вписати його в інтер’єр?

Будь-який досвідчений дизайнер скаже вам, що варіантів може бути безліч. Як бюджетне оформлення можуть бути фотошпалери, або шпалери з фактурою або кольором, що відрізняється від основних стін. До більш дорогих рішень можна віднести дерев’яні панелі, декоративне облицювання каменем або цеглою, а також 3d панелі.

При цьому оздоблення акцентної стіни приміщення може докорінно відрізнятися як кольоровою гамою і фактурою і створювати настрій, так і, навпаки, бути стриманим чорно-білим тлом для яскравих декоративних елементів та помпезних предметів меблів.

Для любителів спокійних інтер’єрів вписати плазмову панель у вітальні ще простіше, для цього досить правильно підібрати комбінацію нейтральних кольорів, не забуваючи при цьому про елементи чорного кольору, які поєднуються з телевізором.

Це можуть бути предмети меблів, картини, колір підлоги чи окремих ділянок стіни. Також можна використовувати відразу кілька комбінацій у сукупності, проте потрібно бути готовим до того, що простір з достатком темних відтінків буде занадто контрастним і навіть дещо похмурим, у той час як достаток світлих відтінків надасть приміщенню легкості та простору.

Варто також відзначити, що при оформленні стіни для розміщення телевізора можна скористатися простими правилами комбінації різних елементів. Наприклад, якщо телевізор буде встановлений на дерев’яну панель натурального теплого відтінку, а вся кімната, включаючи оздоблення стін, підлоги, стелі та меблі виконана в однорідному нейтральному кольорі, то в такий інтер’єр слід вписати ще кілька деталей, що підтримують дерев’яну панель. Добре для цієї мети підійдуть дивані подушки, пара пуфів або штори на вікнах.

Грати з кольором у просторі можна за допомогою будь-яких деталей інтер’єру, наприклад, оббивка дивана відмінно підкреслить оздоблення ніші в стіні, де розміститься плазмова панель, так само, як і глянсовий журнальний столик зі скла чорного кольору створить відмінну комбінацію.

Не варто списувати всім відомі гіпсокартонні конструкції, за допомогою яких можна створити відмінне місце для плазми. При такому оформленні гріх не скористатися підсвічуванням, яке внесе свою родзинку в інтер’єр і дозволить не лише посилити освітленість вітальні в урочисті дні, а й створити затишну атмосферу із приглушеним світлом. З цього матеріалу досить просто створити нішу у стіні або навпаки виступ для телевізора.

ТБ, вмонтований в меблеву стінку — відмінна ідея для тих, хто хоче зробити свою вітальню не тільки зручною для відпочинку, але і функціональною. Так, наприклад, плазмову панель легко помістити в композицію із книжкових полиць, симетрично розташованих навколо нього. За допомогою такого ходу цілком можливо, що навіть значний розмір панелі стане другорядною деталлю інтер’єру. Це чудова ідея поціновувачів класики, коли хочеться, щоб у центрі уваги вітальні залишався камін, про який говорилося раніше.Плазмова панель на стініТБ серед книг

Блакитний екран можна розмістити серед шаф меблевої стінки. Цей варіант мають оцінити поціновувачі мінімалізму. Жодних поличок і дрібних деталей, а тільки чітко розділена на секції стіна з дверцятами на спеціальному механізмі, що дозволяє позбавити фасади від ручок для відкриття. Мінімум кольорових контрастів і дрібних деталей зроблять інтер’єр ідеальним. Спальня у стилі мінімалізм

ТБ серед картин

Мабуть, найпростіший спосіб, яким можна прикрасити стіну в будь-якій кімнаті, — це повісити на неї картину. А чому б до цієї композиції не включити телевізор? Тільки слід врахувати, що найбільша картина, яка буде використана в такому оформленні, не повинна бути більше половини плазмового екрану. Розвішувати картини краще всього семметрично від телевізора, а під ним можна буде розташувати комод або велику тумбу. Замість картин можна використовувати сімейні фотографії чи невеликі підвісні скульптури. Скульптура оленя на стіні ТБ серед картин

Замість ув’язнення

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що телевізор легко вписати в будь-який інтер’єр незалежно від стилю. За допомогою комбінації кольорів, різних полиць, шаф, картин та декоративних елементів телевізор не вибиватиметься із загальної картини приміщення та стане його невід’ємною частиною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *