Інтер'єр та дизайн темних меблів у квартирі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр та дизайн темних меблів у квартирі


Темні меблі – це відмінний спосіб надати інтер’єру свого житла цікавого та оригінального вигляду, а також домогтися поєднання темних відтінків з усталеним стилем будинку. Незалежно, в якій кімнаті будуть застосовуватися ці вироби — вони підійдуть для будь-якого приміщення, пожвавлюючи його своїм індивідуальним стилем.

Затишок та практичність

Універсальні темні меблі

Монохромний дизайн

Темні меблі у світлому оформленні

Монохромне оформлення

Монохромний дизайн

Поєднання чорних та білих кольорів завжди буде актуальним, а тому цією комбінацією можна скористатися для створення власного дизайну кімнат. Дуже гармонійно виглядатиме, якщо використовувати в білій кімнаті темні предмети інтер’єру, скажімо, тумбу, стільці, столик і ліжко, але оформити їх світлими штрихами: ліжко застелити колишніми простирадлами, для стільців придбати сидіння того ж кольору, а на тумбочку виставити різні аксесуари. Так можна буде прикрасити не лише спальню, а й вітальню з каміном. Відмінність полягає в тому, що тут доцільніше застосувати більше чорних фарб. Білі стіни та стеля чудово виглядають на тлі шкіряних диванів та дерев’яного столу чорного або коричневого кольору. Обрамлення каміна можна виконати у темних тонах, а стіну навколо нього пофарбувати у білі.

Темні меблі та камін

Темні меблі та строкаті аксесуари

Різнокольорове оформлення меблів

Темні меблі та строкаті аксесуари

Темні предмети інтер’єру зовсім не обов’язково поєднувати лише з білими фарбами, тому що декор таких кольорів є універсальним, і його можна застосувати на тлі різних композицій. Цікаво буде виглядати, якщо поставити у вітальню темні диванчики, крісла та стіл, а стінку та шафи прикрасити різнокольоровими аксесуарами. Для цієї ролі можуть підійти:

Також можна вигадати щось самостійно.

Предмети мистецтва

Картини та меблі

Темні меблі та предмети мистецтва

Кімнату відпочинку або вітальню можна прикрасити завдяки вишуканому поєднанню предметів живопису та меблів із темних матеріалів. Головне, дотримуватися гармонії кольорів, щоб твори мистецтва доповнювали обстановку приміщення. Меблі варто прикрасити білими декоративними подушечками, а картини використовувати з такими ж світлими фонами, але темними малюнками і рамками. Домогтися гармонії живопису та предметів декору можливо й дещо іншим способом. Наприклад, посередині кімнати поставити темний дерев’яний стіл, і стільці до нього точно такого ж кольору, а на сам стіл поставити вазу з яскравими квітами. На темні шафи потрібно виставити різні строкаті аксесуари: вази, сувеніри, статуетки і т. д. У такому разі і принцип підбору картин буде дещо змінений: тепер знадобляться не монохромні, а строкаті малюнки, яскравість яких повинна відповідати навколишньому інтер’єру. Це потрібно враховувати, тому що деяке відхилення від норми може спровокувати дисбаланс, і декор із картинами не зможуть створити одне ціле та стати єдиною композицією стилю.

Чорна та біла зона

Монохромні зони

Поділ приміщення на колірні зони

Тепер кілька слів про те, як поділити приміщення на білу та чорну зону. Візьмемо, наприклад, кухню та їдальню, які були організовані в одній кімнаті. Для стін та меблів вітальні варто застосувати темні кольори, але вибрати світлий килим. Далі приміщення плавно перетікатиме в свою другу частину, а саме в їдальню. Кордоном послужить барний стіл. Різкий поділ — це не найсприятливіша картина для очей, та й до того ж швидкий колірний перехід створить враження, що це дві різні кімнати зовсім не пов’язані один з одним. Тому стіл потрібно застосувати чорний або коричневий, але сама його стільниця повинна мати білий колір — це і буде межею плавного тонального переходу. Барні табуретки або стільці краще вибрати з темними ніжками та білими сидіннями. Далі, у міру того, як вітальня переходить в їдальню, темні тони повністю змінюються білими: стінки, підлога, стіл для готування, витяжка – все це оформляється за допомогою білого колориту.

Оформлення вітальні

Меблі з яскравими аксесуарами

Блискучі кулі

Блискучі кулі

Застосування безлічі блискучих кульок у кімнаті, заставленої предметами декору з темного кольору – це досить екстравагантне рішення для організації стилю приміщення. Підібрати кулі сріблястого кольору найкращого різної форми, тому що ця невелика різноманітність тільки надасть витонченості приміщенню. Подібний декор найкраще підвісити над обіднім столом, або столом у вітальні. Особливо привабливо виглядають кулі, що відбивають зображення. У них переливається вся кімната в якійсь витонченій манері, що надає інтер’єру незвичайного і привабливого вигляду. Якщо розташувати ці предмети так, щоб на них падало світло від світильників, то зображення кімнати ще й переливатиметься золотистим промінням, відбиваючись у блискучій срібній кулі.

Вид з вікнаМеблі та пейзаж

Вид з вікна у поєднанні з темними меблями

Якщо розглядати застосування темних меблів у заміському будинку, то для оформлення найкраще вибрати кімнату, вікна якої виходять на ліс або гай. Стіл та тумбу для цього приміщення варто застосувати із чорних або коричневих дерев’яних матеріалів. Що стосується дивана або крісел, то тут краще зробити на вибір на користь тканинної оббивки темно-сірих або коричневих кольорів. Вигляд за вікном дивним чином доповнюватиме інтер’єр прикрашеного приміщення. Заспокійливий образ листяних або хвойних дерев доповнить затишну атмосферу, що панує всередині будинку. Створений стиль можна вдосконалити за допомогою книжкових або настінних полиць, які також виконані з дерева. Відтінок найкраще підійде блідіший, ніж інший декор, наприклад, світло-коричневий. Якщо в приміщенні є камін, то над ним варто повісити велике кругле дзеркало, в якому відображатиметься виконана композиція. Скориставшись однією з перелічених вище порад, можна перетворити своє житло на справжню обитель спокою та затишку. Такий результат досягається насамперед за допомогою поєднання темних меблів та інших предметів інтер’єру. Неважливо, який із запропонованих стилів буде взятий за основу, тому що якщо дотриматися всіх необхідних нюансів, то подібні предмети інтер’єру вдало впишуться в будь-яку обстановку, будь то вітальня, спальня або їдальня.

Красивий червоний інтер'єр

Меблі, аксесуари та картини

Оформлення вітальні та їдальні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *