стильний інтер'єр та дизайн заміської кімнати на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

стильний інтер’єр та дизайн заміської кімнати на фото


Літня кухня – це мрія будь-якої господині та й не тільки. Абсолютно всі члени сім’ї та гості гідно оцінять таку «родзинку» будинку, адже це місце, де можна врятуватися від спеки та нестачі свіжого повітря в літню спеку, де можна насолодитися спілкуванням на природі, не виїжджаючи на пікнік, де можуть розслабитися дорослі і не відчувати обмежень у рухах енергійні діти.

Як правило, будівництво літньої кухні виконується відповідно до загального стилю будинку, створюється гармонійний архітектурний «ансамбль», де акценти в дизайні переносяться на користь комфорту та затишку.

При цьому кухня на вулиці може прилаштовуватися до фасаду будинку, а може являти собою окремо, закінчена будівля.

Що ж до інтер’єру та дизайну – тут все залежить від професіоналізму дизайнерів, смаку власників будинку і, безумовно, від їхніх матеріальних можливостей. Можна обійтися легкою ненав’язливою конструкцією з мінімальною кількістю предметів (кухонна техніка, меблі, начиння та ін.), в даному випадку і матеріальна сторона сильно не постраждає, і насолодитися літнім повітрям у затишній обстановці цілком можливо.

Але можна створити і втілення стилю, комфорту та розкоші. Наприклад, сучасну кухню в стилі хай-тек з використанням новітньої техніки, дорогих меблів та відповідних аксесуарів для завершення загального враження. Тоді і будівельні матеріали для будівництва кухні вибираються відповідні: цінні породи дерева, метал, скло, декоративний/натуральний камінь та ін.

Також важливим стає той факт, як використовуватиметься кухня – виключно в хорошу, літню погоду або й у разі опадів, а може навіть у прохолодну пору року. Від цього моменту залежить складність конструкції кухні, наявність даху та деяких стін, а також вибір матеріалів для втілення ідеї у життя.

Літня кухня — це розкіш, яку дозволити собі можуть власники приватних, заміських будинків і дач, тому будь-яке зібрання друзів може перерости в галасливе застілля, тому важко уявити собі такий відпочинок без гастрономічних вишукувань, а саме: шашликів, стейків та інших смакот, які готуються на мангалі або барбекю. Тому влаштування літньої кухні, як правило, зводиться до питання їх будівництва. І не дарма, адже крім своєї основної функції, мангал вносить в атмосферу нотки комфорту, затишку, настрій стає романтичним і піднятим, а інтер’єр кухні набуває розкішного акценту, який не можна нічим замінити.

Кухня на вулиці – це шматочок літа, гарний настрій та єднання з природою. Тому не можна оминути питання озеленення під час влаштування такої обідньої зони. Якщо навколо кухні багато зелених насаджень, квітів та високорослих рослин, можна обійтися кількома горщиками з кімнатними або декоративними квітами, які підкреслять смак господині та внесуть більше затишку.

Якщо кухня знаходиться не в саду або навколо взагалі відсутня якась рослинність, горщиками з квітами можна і не обмежуватися, цілком доречними (якщо дозволить інтер’єр) будуть карликові дерева, декоративні чагарники або великі квіти.

Підбираючи меблі для кухні на вулиці, крім загального стилю до уваги потрібно взяти той факт, що це тимчасово використовується зона і покликана вона для комфорту, отримання насолоди від природи та спілкування. Саме тому, як ніде, тут будуть доречні предмети меблів, виготовлені з натуральних матеріалів (ротанг, бамбук, високоякісний текстиль, дерево та ін.), але це повинні бути відносно легкі, не масивні предмети (виключенням може стати обідній стіл).

Використовуйте можливості, які нам дарує літо по максимуму — створивши острівець комфорту у вигляді літньої кухні у себе вдома, ви і ваші близькі обов’язково відчуєте всі переваги такого відпочинку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *