Сучасний стиль у розкішному інтер'єрі квартири у Сінгапурі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний стиль у розкішному інтер’єрі квартири у Сінгапурі


Республіка Сінгапур, місто-держава, країна 60 островів, щойно не називають невелику за площею державу, розташовану в Південно-Східній Азії. Загальновідомим фактом для більшості є те, що ця країна за досить короткий термін (за мірками реорганізації державного устрою) перетворилася з бідної маленької острівної держави, якій доводилося експортувати навіть прісну воду, у успішного, високорозвиненого лідера електронної промисловості Південного Сходу Азії. Вочевидь, що добробут країни загалом було не позначитися лише на рівні життя населення. Швидкий стрибок економіки країни дозволив більшості представників середнього класу населення підняти рівень життя, добробуту та комфорту. У цій публікації ми хотіли б продемонструвати вам інтер’єр однієї сінгапурської квартири, і така довга преамбула була необхідна для того, щоб скласти хоча б приблизне враження про менталітет місцевих жителів, які ще нещодавно перебували в злиднях і опинилися на вершині економічної гори.

Простір і затишок, розкіш та блиск, природні матеріали та сяйво – епітети для сінгапурської квартири можна підбирати довго. Краса та вишуканість у цьому житлі підпорядковуються основний концепції оформлення приміщень – створення затишної, комфортної та при цьому розкішної обстановки. І якщо для когось зручність і комфорт виражаються в мінімумі меблювання та декору, то для домовласників сінгапурського житла та їх дизайнерів, естетика і навіть деякий гламур в оформленні простору стали на чолі кута.

Просторий хол

Сучасна розкіш в інтер’єрі вітальні

У просторій вітальні багато контрастних поєднань, яскравих плям та оригінальних, виразних елементів. Але при цьому весь інтер’єр виглядає органічно, сучасно, зручно та функціонально. Використання контрастних поєднань пастельних тонів з темними, глибокими кольорами дозволило створити динамічний і навіть трохи драматичний дизайн вітальні. Розміщення м’яких меблів уздовж великих панорамних вікон, закритих жалюзі від стелі до підлоги, дозволило зберегти відчуття простору та свободу пересування кімнатою.

Контрастний інтер'єр вітальні

Інтер’єр вітальні став втіленням сучасної розкоші, але дизайн приміщення неймовірно практичний. І не тільки тому, що в м’якій зоні вітальні зможе з комфортом розміститися група з кількох людей, але й тому, що всі меблі взаємозамінні — системи зберігання перетворюються на підставки або місця для сидіння, консолі несуть як декоративну, так і практичну функцію.

Гра контрастів

Ще одна простора вітальня є приміщенням, наповненим поєднанням глянцю та матовості, пастельних тонів і темних відтінків, предметів сучасного мистецтва та старовинних елементів інтер’єру. Вбудоване підсвічування та локальні джерела освітлення допомагають створити ту невимушену та дещо інтимну атмосферу, в яку хочеться поринути після закінчення трудового дня для розслаблення та відпочинку.

Кімната для відпочинку

Велика вбудована система зберігання вітальні більше нагадує виставкову вітрину з безліччю цікавих предметів декору всередині. За допомогою поєднання скляних та дзеркальних поверхонь на чорному тлі основи конструкції. Підсвічування та блиск нержавіючої сталі, вдалося створити дійсно унікальний, фокусний центр приміщення.

Шафа-вітрина

У просторі сінгапурської квартири велика увага приділяється деталям та декору. Багато живих рослин, квітів у вазі, незвичайних предметів декорування розставлені в тій самій кількості, коли не відчуваєш надлишку, але відчуваєш бажання розглядати ці милі для господарів штучки довгий час.

Живі квіти

Декор

Їдальня в сінгапурських апартаментах — елегантна обстановка для трапез

Минаючи просторий хол, ми опиняємось у прохідному приміщенні, що служить для проведення сімейних обідів та організації прийомів з трапезою. Темне обрамлення проходу, як воріт в інше приміщення, відображається в глянцевій поверхні підлог і множиться серед дзеркальних і скляних площин столової кімнати.

Вхід до їдальні

Зручна і при цьому розкішна обідня група представлена ​​містким столом із дзеркальною стільницею та стільцями-кріслами з м’якою шкіряною оббивкою. Для підтримки теми драматизму в облаштуванні столового простору використано дзеркальні поверхні, елементи із затемненого скла, підсвічені як за допомогою вбудованої системи підсвічування, так і підвісними силами люстр оригінальної конструкції.

Обідня група

Гра контрастів, підсвічених за допомогою різних освітлювальних приладів, лягла в основу концепції оформлення стильної та сучасної їдальні. Чергування матових та дзеркальних поверхонь, білого та чорного, гладкого та фактурного – основа естетики сінгапурських апартаментів.

Вишукане сервірування

Спальні — кімнати з комфортним та блискучим дизайном

У квартирі, розташованій у місті-державі Сінгапур, кілька спалень, і всі вони оформлені у загальній концепції інтер’єрів житла – поєднанні темних та світлих відтінків, різноманітних фактур, форм предметів та конструкцій. Перша зі спалень просторої квартири, по суті, оформлена за допомогою відтінків двох кольорів – білого та чорного. Чергування цих двох контрастів дозволило створити нетривіальний, помітний і при цьому сучасний інтер’єр кімнати для сну та відпочинку.

Чорно-біла спальня

У другій спальні до чорно-білої двоколірності інтер’єру додаються деревні відтінки в підлоговому покритті та бежеві тони в текстилі та м’якій оббивці узголів’я ліжка. За допомогою розсіюючого освітлення, що йде від настільних торшерів, у просторі спальні створюється м’яка, невибаглива атмосфера самотності та комфорту. Для більш яскравого освітлення кімнати існує вбудована підвісна стеля система світильників.

М'яке узголів'я біля ліжка

Крім зручних місць для сидіння, розташованих уздовж великих панорамних вікон, в просторі спальні встановлена ​​консоль оригінальної форми, яку можна використовувати як робоче місце, встановивши ноутбук, так і туалетного столика, діставши необхідні атрибути для створення образу.

Робоче місце

Третя за рахунком, але не за рівнем розкоші, спальня оформлена з великим шиком і блиском. Дзеркальні та матові поверхні в кілька рівнів, вбудоване підсвічування, різні фактури, багатий текстиль та шкіряна оббивка – все в цій спальні працює на створення комфортного, благородного та багатого дизайну. Центральний предмет меблів – велике ліжко, знаходиться в гідному оточенні – світла шкіряна оббивка м’якого узголів’я по центру та дзеркальні поверхні по обидва боки над тумбами.

Блиск та розкіш в інтер'єрі спальні

Величезні панорамні вікна на ніч зашторюються атласними фіранками з незвичайним орнаментом, а вдень відкривають вид на мегаполіс з його хмарочосами, спорудами зі скла та бетону, яскравою рекламою та галасливими вулицями.

Панорамні вікна

Крім невеликої зони відпочинку, представленої шкіряним кріслом, що обертається, з підставкою для ніг, яку можна використовувати як пуф, і невисокого столика з дзеркальною стільницею, в просторі цієї спальні є куточок з туалетним столиком і зоною підбору образу. Лаконічне, але при цьому наповнене блиском дзеркальних поверхонь, оформлення цього функціонального сегмента створює неймовірно розкуту атмосферу, в якій хочеться бути якомога довше.

Туалетний столик

Інтер’єр останньої в сінгапурських апартаментах спальні примітний своїми формами і, перш за все, формою ліжка, як центрального у всіх сенсах цього слова предмета меблів. Кругла, овальна, плавна тематика в оформленні меблів, декору та різних конструкцій стала основою концепції інтер’єру спальні. Не тільки кругле ліжко, але й оригінальна конструкція за її узголів’ям з нішами, що підсвічуються, виконують функції полиць, систем зберігання, стали фокусним центром кімнати.

Спальня з круглим ліжком

У конструкції робочого місця, розташованого тут же, також є округлі форми. Завершує оригінальний образ спальні не менш персоналізована модель люстри, що ідеально доповнює контрастний, сучасний, але такий затишний образ кімнати для сну та відпочинку.

Округлі форми

Допоміжні приміщення сінгапурської квартири – комфорт у кожній деталі

Навіть простір біля сходів, відведений під зону відпочинку та бібліотеку, випромінює шляхетність та комфорт, розкіш та витончену естетику. Увага до деталей формує цілісність інтер’єру, а поєднання природних відтінків із контрастно-темними елементами покладено в основу концепції оформлення невеликої зони відпочинку та читання.

Бібліотека

Приємним доповненням до сінгапурських апартаментів є відкрита тераса, розташована на балконі. Можливість відпочинку на свіжому повітрі для мешканця міста дорого коштує. І до облаштування відкритої веранди як місця для відпочинку, зони барбекю та навіть патіо на свіжому повітрі дизайнери поставилися з максимально можливою ретельністю. Зручні лежаки із ротанга з м’яким наповненням. Невеликий столик до них в альянс, обладнання для барбекю – і все це в оздобленні великих зелених рослин. Додайте до цього образу оригінальне виконання покриття для підлоги у вигляді шахового малюнка з імітації газону і кам’яних плит, і отримайте унікальний, привабливий і зручний варіант відпочинку просто неба в рамках сінгапурського житла.

Відкрита тераса

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *