Способи швидко перетворити інтер'єр ванної
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Способи швидко перетворити інтер’єр ванної


Нерідко дизайнерам доводиться стикатися з ситуацією, коли замовник з певних причин не готовий до повноцінної переробки простору і хоче лише вдихнути в нього нове життя шляхом швидких та не надто витратних перетворень. Скажімо чесно, в більшості випадків для такої роботи навіть не потрібен фахівець, адже маючи почуття смаку і добре розуміючи, що ви хочете побачити в результаті, неважко впоратися з подібним завданням самостійно.

Актуальним є таке питання і для ванної кімнати, часто нам хочеться лише трохи її прикрасити, змінити стиль, але не робити глобальних ремонтних робіт. До того ж саме у ванній ремонт приносить багато клопоту, потрібно розбиратися з сантехнікою, а якщо у квартирі немає другої ванної, то й зовсім переїжджати на якийсь час. Тому способи швидкого і бюджетного перетворення завжди будуть актуальні.

Image001.jpg

Як перший і найпростіший крок до перетворення ванної кімнати відзначимо наведення в цій зоні повного порядку. Постарайтеся позбавитися всіх непотрібних дрібниць, а потрібні розподілити в системи зберігання, відмовитися від надлишкового декору — часом навіть цих простих заходів достатньо для помітно красивішого дизайну.

Image002.jpg

Один із улюблених дизайнерами прийомів полягає в тому, щоб просто додати в інтер’єр живу рослину в гарному горщику. У випадку з ванною є дві опції: можна встановити у вільному кутку велику квітку, наприклад, пальму або фікус, а можна розмістити у потрібному місці кілька дрібних рослин. У першому випадку ви підкреслите висоту стелі, зробите кімнату візуально просторішою, а в другому випадку квіти спрацюють як яскраві акценти і прикрасять навіть найлаконічніший інтер’єр.

Image003.jpg

Організуйте зберігання, адже ніщо так не псує інтер’єр ванної кімнати, як безліч різноманітних дрібниць, які займають практично всі вільні поверхні. Якщо є можливість, заберіть все в шафи та ящики, а ті предмети, якими користуєтеся регулярно, можна залишити на увазі. Проте навіть такі дрібниці, як диспенсер для мила або контейнер для ватних паличок, все ж таки мають бути витримані в єдиній стилістиці, а ще краще – з однієї колекції.

Image004.jpg

Ми звикли думати, що питання вибору текстилю у ванній кімнаті неактуальне. Насправді ж, у ванній, як і в будь-якій іншій кімнаті, текстиль важливий, нехай навіть тут він представлений не в такому великому обсязі. Проведіть невелику інспекцію рушників: можливо вони вже застаріли стилістично або практично. Навіть якщо рушники ще в хорошому вигляді і ними можна користуватися, іноді дуже корисно замінити їх на нові. Підберіть комплект рушників для тіла, обличчя та рук однакового кольору або з цікавим, сучасним малюнком.

Той же принцип стосується і килимка для підлоги, а якщо ви користуєтеся не душовою кабіною, а ванною, то і шторки. Всі ці предмети можуть бути безликими, просто базовими предметами, так і справжньою окрасою вашої ванної.

Image005.jpg

Прикрасьте інтер’єр ванної кімнати милими деталями, що подобаються особисто вам. Це може бути все, що завгодно: дорога серцю статуетка, ваза з живими квітами, невелика колекція парфумів. Така деталь не лише висловить особистий смак, а й сприятиме підтримці ідеального порядку.

Image006.jpg

Якщо готові до більш складних переробок, замініть елементи сантехніки, наприклад, встановіть гарну душову лійку. Разом з парою інших, більш простих прийомів це дасть чудовий результат.

Image007.jpg

Зверніть увагу на дизайн стін, навіть якщо сама ванна кімната дуже невелика. Іноді є можливість обклеїти одну зі стін або відразу все новими шпалерами, а іноді досить лише додати свіжий шар фарби. У будь-якому випадку, такий прийом не забере багато часу і чудово перетворить інтер’єр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *