Як облаштувати інтер'єрний простір для своєї дитини
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як облаштувати інтер’єрний простір для своєї дитини


При створенні проекту дитячої кімнати необхідно проявити максимум творчості та фантазії.

Облаштування дитячої кімнати

При створенні проекту дитячої кімнати необхідно проявити максимум творчості та фантазії. Коли справа стосується створення життєвого простору для дітей, то будь-які стандарти чи обмеження просто неприпустимі. Під час планування дитячої кімнати дизайнери рекомендують звернути увагу на такі важливі моменти проектування простору:

  • Якщо немає можливості виділити велику кімнату для дитини, то тоді в кімнаті потрібно просто поділити простір на невеликі затишні зони.
  • Для маленького карапуза слід спроектувати кімнату так, щоб у ній було пропорційно його віку. Адже у великому просторі може просто загубитися і відчути себе маленьким. Не варто робити кімнату на виріст: дитині вже сьогодні має бути в ній комфортно, вона має почуватися господарем у ній.
  • Не слід заважати кольори в інтер’єрі у великій кількості. Достатньо вибрати один загальний колір і додати до нього яскраві деталі.
  • Також небажано змішувати форми та матеріали. Тут треба керуватися таким правилом: що простіше, то краще. А ось економити на матеріалах, навпаки, не варто, адже для дитини краще використовувати натуральні, природні фактури.
  • Необхідно створити простір, в якому дитина може проявити себе. Для цього можна виділити нестандартні місця для творчості: наприклад стіни, на яких можна малювати. Також варто пам’ятати і про те, що всі деталі інтер’єру мають бути гармонійними.
  • Важливо правильно продумати функціональний поділ приміщення: де розташовуватиметься спальне місце, робоче місце, а також місце для ігор і для зберігання особистих речей та іграшок.
  • Особливу увагу слід приділити питанням безпеки дитини. По можливості потрібно виключити гострі кути, скляні поверхні та інші потенційно небезпечні елементи інтер’єру.
  • Джерел освітлення в дитячій кімнаті має бути багато: верхнє світло, робоча лампа, настінні бра біля ліжка, нічник або декоративне освітлення.
  • У дитячій кімнаті необхідно використовувати лише екологічні матеріали, гіпоалергенні та не токсичні, приємні на дотик.
  • Що стосується розташування ліжка, то її слід поставити у затишному куточку, далеко від комп’ютера або радіатора. Не бажано ставити дитяче ліжечко на проході.

При створенні стилю та дизайну кімнати обов’язково варто враховувати побажання дітей.
І останнє, найголовніше, дитяча кімната має вийти радісною та позитивною. Адже в ній зростатиме і розвиватиметься ваш малюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *