Сучасне застосування скла в інтер'єрі та дизайні квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасне застосування скла в інтер’єрі та дизайні квартири


Скло було відкрито в Італії, але довгий час не було популярним, тому що йому приписувалася чаклунська сила та негативний вплив. Пізніше воно стало дуже затребуваним, і сьогодні жоден будинок не обходиться без скляних виробів. Особливо його цінують дизайнери.

Можливості скла

 • Скло дає легкість та прозорість приміщенню, воно магічно приковує до себе увагу, дає можливість. візуально розширити площа будинку може об’єднати простір, одночасно розбивши його на зони.

 • Скло надає розкішний неповторний вигляд будь-якому приміщенню, облагороджує інтер’єр, створює індивідуальний стиль.

 • Скло — це екологічно чистий матеріал, який невибагливий у догляді, не вбирає бруд, легко миється, не обмежений на палітрі кольорів і добре поєднується з металом, деревом, полімерами.

Скло у спальні Скло у ванній Скло на кухні Скло у вітальні Скло у вітальні модерн Скляний стіл Скляні сходи Стиль хай-тек скло Панорама у вітальні Сучасний інтер'єр у вітальні

Скляні меблі, перегородки, тумби, підставки, полиці, вітражі, предмети декору прикрашають будинок, роблять його неповторним. Одна з останніх новинок роботи зі склом – скляна крихта. Вона надає вишуканості та незвичайності, додає родзинки в інтер’єрі.

Ідеї ​​дизайну зі скляною крихтою

Скляна крихта – це невеликі шматочки скла розміром від 0, 4 до 10 мм, неправильної форми без гострих країв. Вони можуть бути кольоровими або безбарвними. Вона не вицвітає, добре миється, довговічна. Варіантів використання крихти безліч.

 1. Можна наповнити крихтою вазу чи скляну ємність, використовуючи кольорове чи прозоре скло, отримавши в результаті ефект морської води чи сонячного піску.
 2. Розсип помаранчевої крихти біля каміна створить ілюзію вогню, а червона крихта у свічниках візуально посилить полум’я свічки.
 3. Інкрустовані крихітною картиною сьогодні одна з новинок в інтер’єрі.
 4. Крихтою можна декорувати скляні перегородки, міжкімнатні двері, створювати панно у ванній кімнаті, фартухи на кухні.
 5. Прикрашені скляною крихтою горщики та кашпо, нададуть квартирі чарівне сяйво.

Фахівцями доведено, що скляна крихта, завдяки властивості блікувати, заворожує і може бути використана для впливу на психіку людини. Поєднання кольорів для композицій з крихти можуть бути різними.

 1. прозора із зеленою – для медитації та спокою
 2. біла з синьою – уповільнення ритму серця
 3. синя з жовтою – створення радісного настрою
 4. бажаючи з червоною – надання сили, мужності
 5. чорна з білою – стимуляція мисленнєвої діяльності

Скло вже багато років популярне як додаткова частина інтер’єру. Можливості його безмежні, властивості – функціональні, краса не втрачається з часом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *