Що потрібно знати перед початком ремонту у ванній
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Що потрібно знати перед початком ремонту у ванній


У процесі розробки проекту нового інтер’єру для ванної кімнати завжди виникає така безліч питань, що на самому початку навіть важко уявити. Може здатися, що вибір практичної обробки та гарної колірної гами – це ключові аспекти даного процесу, але потім виникають такі тонкощі: яку саме площу потрібно відвести для встановлення унітазу? Як правильно вибрати раковину? Яку суму коштуватиме проект загалом?

Саме такі суто практичні завдання завжди з’їдають левову частку часу і вашого ентузіазму.

Тому так важливо відразу розуміти, з якими складнощами зіткнуться в процесі облаштування ідеальної ванної кімнати. Розглянемо ряд найважливіших і найпоширеніших завдань, яким варто приділити увагу.

001_home-design.jpg

Хоч би як банально і навіть нудно це звучало, але бюджет – це основа будь-якого дизайнерського проекту. В ідеалі, ви повинні ще до початку будь-яких робіт розуміти, скільки коштів на все потрібно. А для цього потрібен точний розрахунок і, звичайно, уявлення, яка сума буде комфортною. На це впливає і розмір ванної кімнати, і матеріали, які ви плануєте використовувати, і необхідність перепланування, перенесення комунікацій та багато інших факторів.

002_home-design (1).jpg

Якщо ванна кімната поєднана з туалетом, одразу продумайте майбутнє розташування унітазу. Найчастіша помилка — ставити його на видному місці, тобто там, де він відразу впадає в око, коли ви відкриваєте двері у ванну. Краще уникати подібного планування та перенести унітаз у більш закриту зону.

003_home-design (2).jpg

Коли ми плануємо новий дизайн, ми автоматично хочемо все старе замінити на нове. Але в деяких випадках це не потрібне. Наприклад, якщо стара обробка стін ще в дуже хорошому стані, її цілком можна зберегти, обігравши по-новому за допомогою інших елементів. Так ви зменшите тривалість ремонту та збережете гроші.

004_home-design (3).jpg

Хоч би як банально прозвучала ця порада, її справді варто нагадати знову: важливість освітлення не можна переоцінити. Відразу ще на етапі планування продумайте схему освітлення. Це особливо актуально у ванній кімнаті, де найчастіше немає вікон, а отже, і природного світла. Однією лампою в центрі кімнати мало, її потрібно доповнити дрібними світильниками по периметру та в окремих зонах.

005_home-design (13).jpg

Не забудьте продумати ергономіку вашого майбутнього інтер’єру, за умов невеликої площі це особливо важливо.

006_home-design (4).jpg

Ще один секрет комфортної ванної кімнати — це правильно підібрані розміри, а також висота розташування таких значущих об’єктів, як раковина.

007_home-design (5).jpg

Якщо площа ванної кімнати невелика, варто звернути увагу на цікаві та дуже практичні рішення. Таким стане кутова раковина, яка займає набагато менше місця, не заважає відчиненню дверей, але так само зручна, як і звичайна.

008_home-design (6).jpg

Більше того, сьогодні виробники сантехніки пропонують компактні ванни. Відмінне рішення для тих, хто не може жити без прийняття ванни, але не міг її собі дозволити через розміри кімнати.

009_home-design (7).jpg

Зверніть увагу на вибір столика під раковину. Зазвичай ми вибираємо цей предмет виключно за зовнішніми даними, але насправді важливим є і його розмір, і форма, і висота, і матеріал, з якого він виготовлений.

010_home-design (8).jpg

При виборі оздоблювальних матеріалів цілком можна дозволити собі більш дорогі варіанти. Навіть якщо у ваших планах виключно бюджетний ремонт, розгляньте таку можливість. Приємний момент у тому, що через невелику площу ванної, матеріалу потрібно не так багато, а значить можна собі дозволити щось особливе.

012_home-design (10).jpg

Звичайно, початок ремонту — час знову подумати, чи потрібна ванна або час замінити її зручною душовою кабіною. Якщо ви дуже рідко користуєтеся ванною, можливо, варто від неї відмовитись на користь практичності та бонусом отримати більш просторе приміщення?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.