Кольорові палітри, які завжди будуть актуальними на вашій кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кольорові палітри, які завжди будуть актуальними на вашій кухні


Кольорові палітри, які завжди будуть актуальними на вашій кухні

Якщо ви зараз займаєтеся переплануванням кухні і знаходитесь на стадії підбору нової колірної палітри, то ця стати точно доречна. Ми проаналізували безліч найвдаліших і найцікавіших інтер’єрів кухонь, виконаних у різних стилях і ось лише дев’ять колірних комбінацій, які точно стануть окрасою вашого будинку незалежно від мінливих тенденцій.

Кухня темно-синього відтінку

1. Сині відтінки. Ці кольори можна назвати класикою інтер’єрної моди. Причому всі відтінки синього хороші однаково, і, що найприємніше, вони постійно ідеально поєднуються між собою майже в будь-яких пропорціях. Блакитні, бірюзові, глибокі сині – вибір за вами.

Чорно-біла гама на кухні

2. Говорячи про «ідеальні колірні поєднання» не можна не згадати чорно-білу гаму. Ця лаконічна парочка давно улюблена всіма дизайнерами світу, проте непрофесіонали рідко наважуються втілити в життя ідею чорно-білого інтер’єру, можливо через страх чорного кольору, адже він може зробити простір візуально тісним і навіть похмурим. Секрет простий: використовуйте не більше 10-12 відсотків чорного у декорі, нехай переважаючим буде білий колір.

Чорно-білий відтінок на кухні

3. Чорний, білий та відтінок натуральної деревини. Саме останній відчутно змінює настрій усієї композиції. Обов’язково додайте акцентні деталі з дерева, якщо хочете зробити монохромну гаму більш «теплою» і привабливою.

Оливковий відтінок кухні

4. Оливковий відтінок не так часто використовується для створення палітри кольорів, що, на наш погляд, несправедливо. Це один із тих рідкісних відтінків, які хороші в чистому вигляді, тобто не потребують розведення акцентними елементами іншого кольору, хіба що такими ж м’якими і нейтральними, наприклад, сірий або м’який коричневий.

Декілька відтінків білого на кухні

5. Поєднуйте кілька різних кольорів білого в одному інтер’єрі. Цей прийом відмінно підійде тим, хто хоче створити чистий, спокійний інтер’єр, але боїться великої кількості білого кольору.

Класика кухонного інтер'єру

6. Найкращий спосіб уникнути вічної «перегони за трендами» — звернутися до ретро прямо зараз. Цю концепцію якнайкраще втілює цей інтер’єр: виконана в сучасному стилі кухня наповнена невеликими акцентами милого м’ятного відтінку.

Насичений червоний в інтер'єрі кухні

7. Якщо ви плануєте додати в інтер’єр кухні яскравих відтінків, зверніть увагу на насичений червоний, який має теплий підтон (такий колір іноді називають «томатним»). Подібний колір хороший у багатьох поєднаннях, він незмінно вдало гармонує зі всіма базовими, нейтральними кольорами.

Червоно-синьо-білі кольори кухні

8. Якщо мова заходить про непідвладні часи колірних поєднань, як один з найвиграшніших ніяк не можна не відзначити гаму, що складається з червоного, синього і білого. Ці кольори самі по собі давно стали класикою, але будучи скомпонованими в різних пропорціях, створюють безліч варіантів яскравих, стильних ідей для декору будинку.

Сірий колір в інтер'єрі кухні

Для створення більш виразного, дещо неординарного ефекту замініть білий колір у цій палітрі на сірий (світлий або темний, залежно від ваших уподобань). На тлі сірих відтінків будь-який червоний наче «оживає», стає драматичнішим і глибшим.

Кольорові палітри, які завжди будуть актуальними на вашій кухні

9. Якщо ви великий любитель найактуальніших кольорів і отримуєте справжнє задоволення від нескінченних перегонів за свіжими трендами, це не означає, що кожен новий сезон має супроводжуватися кардинальними змінами в інтер’єрі вашого будинку. Іноді достатньо відобразити свіжі ідеї в парі деталей, таких, як серветки, набір посуду або штори. Аксесуари можна змінювати скільки завгодно часто, і якщо основа інтер’єру нейтральна, будь-які експерименти приречені на успіх.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.